Informátor z CDC potvrdil zverejnenie sfalšovanej štúdie na zakrytie spojenia medzi vakcínami a autizmom

Ethan A. Huff

Medicínsky komplot epického rozsahu môže zbúrať celý vakcinačný domček z karát potom ako teraz vysvitlo, že Úrad pre kontrolu a prevenciu chorôb v USA (CDC) cenzuroval dôležité údaje, ktoré poukazovali na spojenie medzi vakcínou MMR a autizmom. Popredný vedec z CDC sa osvedčil ako informátor a uviedol pravdu o štúdii, ktorá podľa údajov CDC dokázala bezpečnosť MMR, zatiaľ čo v skutočnosti ukázala presný opak.

Pod podmienkou, že nebude zverejnené jeho meno, informátor informoval Dr. Briana Hookera z nadácie Focus Autism Foundation (FAF) o štúdii CDC z roku 2004, ktorá bola zverejnená v špecializovanom časopise Pediatrics pod názvom „Age at first measles-mumps-rubella vaccination in children with autism and school-matched control subjects: a population-based study in metropolitan atlanta“ (Vek pri prvom očkovaní vakcínou proti osýpkam, príušniciam a ružienke detí s autizmom a rovnako starých detí so školskou dochádzkou škôl z kontrolnej skupiny: štúdia na populácii z oblasti Atlanta). Údaje obsiahnuté v tejto štúdii boli cielene zmanipulované (= sfalšované), aby sa zakrylo spojenie medzi vakcínou a autizmom.

Dr. Frank DeStefano, Dr. Marshalyn Yeargin-Allsopp a Dr. Coleen Boyleová, všetko pracovníci CDC, zverejnili spoločnú prácu o výskume na vzorke 624 autistických detí z oblasti Atlanta v štáte Georgia. Tieto deti boli porovnane so vzorkou 1 824 detí bez autizmu, rovnakého veku a pohlavia, chodiacich do rovnakej školy a očkovaných v tom istom čase.

V oboch skupinách bolo očkovaných proporcionálne podobne mnoho detí vo veku menej ako 18 a menej ako 24 mesiacov, väčšina dostala vakcínu medzi 12. a 17. mesiacom života. Opierajúc sa o túto analýzu vedci tvrdili, že nezistili spojenie medzi vakcínou MMR a autizmom; tvrdenie, ktoré Dr. Boyleová, ktorá v súčasnosti vedie oddelenie pre pôrodné chyby a vývojové poruchy v CDC, výslovne zopakovala v roku 2012 počas vypočutia v americkom kongrese.

CDC zmenil počet probandov, aby zakryl spojenie s autizmom, najmä u afroamerických chlapcov

Týmto chceli prirodzene povedať, že tieto výsledky raz a navždy dokázali, že vakcína MMR nespôsobuje autizmus; tvrdenie, ktoré médiá hlavného prúdu (a spolu s nimi aj naše zdravotnícke úrady, pozn. prekl.) prevzali ako nespochybniteľnú pravdu. Podľa správy informátora z výsledky tejto štúdie zďaleka nie sú také, akým sa javia byť na prvý pohľad.

Na začiatku výskumu autori očividne zistili, že pravdepodobnosť diagnózy autizmus v prípade afroamerických chlapcov, ktorí vo veku troch rokov alebo menej dostali prvú vakcínu MMR, bola v porovnaní s ostatnými deťmi 3,4-násobne vyššia. To, prirodzene, pracovníkom CDC nehralo do karát, pretože tento výsledok by predsa ohrozil poslušnosť úradu voči očkovaciemu priemyslu. CDC preto zvrátil výsledok štúdie tým, že zmenšil kontrolnú skupinu: deti, pre ktoré nebol k dispozícii rodný list vystavený v štáte Georgia, boli zo štúdie vylúčené.

»Vedci CDC vylúčili tie deti, pre ktoré nebol k dispozícii rodný list vystavený v štáte Georgia – tým sa kontrolná skupina zmenšila o 41 percent«, uvádzalo sa v tlačovej správe FAF. »Týmto svojvoľným kritériom sa drasticky zmenšila veľkosť skupiny, zničila sa štatistická vypovedacia schopnosť a znegovalo sa úzke spojenie medzi MMR a autizmom v prípade afroamerických chlapcov.«

(krátené)

Zdroj

preklad z nemčiny ďurino, august 2014

Komentár: Rodičia na Slovensku sa nemajú čoho báť, ministerka zdravotníctva pani Zvolenská bdie nad zdravím našich maličkých… aj keď nemá patričné vzdelanie z medicíny alebo prírodného/alternatívneho liečiteľstva.

Ibaže, kto nevie, tomu neostáva nič iné, iba veriť.

Čo myslíte rodičia, vie naša pani ministerka, alebo verí?

Nebohá Anita Petek na svojej famóznej prednáške vyhlásila: Neverte žiadnej štatistike, ktorú ste nesfalšovali sami. Vedela presne, o čom hovorí!

Zničené životy našich detí sú pre vakcinačných barónov iba protivnou štatistickou odchýlkou… Alebo azda cieľom?

5 komentárov k “Informátor z CDC potvrdil zverejnenie sfalšovanej štúdie na zakrytie spojenia medzi vakcínami a autizmom”

 1. Marián Fillo se tím také už zabýval (http://www.slobodavockovani.sk/news/informator-americky-urad-verejneho-zdravotnictva-umyselne-zatajoval-udaje-o-vyznamnom-podiele-ockovania-mmr-vakcinou-na-vzniku-autizmu/). Překládal z angličtiny, ale myslím že vše podstatné již zaznělo, možná to trochu více shrnul a udělal informaci kompaktnější (obsah dvou posledních článků zde na Auria Blogu).

  Jinak také uveřejnil reakci jednoho poslance amerického parlamentu (http://www.slobodavockovani.sk/news/poslanec-americkeho-parlamentu-incestny-vztah-americkeho-uradu-verejneho-zdravotnictva-s-vyrobcami-vakcin-by-mal-byt-dokladne-presetreny/), který žádá důkladné prošetření „incestního vztahu“ amerického úřadu veřejného zdravotnictví s výrobci vakcín.

 2. Smutné je však, že sa tým nezaoberajú kompetentné miesta na Slovensku.

  Udalosti teraz nabrali prudký priebeh. Medzitým už je známe aj meno informátora: Dr. William W. Thompson, vedec strediska pre imunizáciu a ochorenia dýchacích ciest na CDC. 20. augusta ho ochranka dala vyviesť z areálu. Sú obavy, že sa mu stane „nehoda“.

  Ďalšie informácie v nemčine napríklad tu: http://info.kopp-verlag.de/medizin-und-gesundheit/was-aerzte-ihnen-nicht-erzaehlen/f-william-engdahl/der-whistleblower-der-die-cdc-studie-ueber-autismus-und-impfstoff-enthuellte-befindet-sich-in-gros.html

  1. Správný je zejména ten Poseyho (onen kongresmen) závěr: „Co se týká bezpečnosti očkování, CDC není možné věřit“.

   Pro mne tohle platilo a bude platit pro celý svět, všechny „autority“, jednotlivé lékaře nevyjímaje. A hodlám si zdraví a život bránit přiměřeným způsobem, tedy i maximální možnou sebeobranou.

   Otázka je pro mne je jak někdo podobné instituci může ještě věřit cokoli a jak ji může nechat ovládat moc, která dokáže vynucovat, zabíjet, okrádat… To není zdaleka jen problém Česka a Slovenska.
   Slíbil jsem ti že nebudu nabádat k tomu násilí na konkrétních jedincích, ale obecně se zmíňnce o násilí vyhnout nelze. Nebo znáte jiný způsob jak si opět zajistit svoji svobodu (alespoň v ohledu rozhodování o svém zdraví a svých dětech)? Vždyť na nás je uplatňován zákon silnějšího každý boží den, a vy jste lidi ještě naučení to tak nechápat a mít spoustu pokryteckých, sebe zhazujících a připosraných žvástů…

   Tak už chápeš proč „kometentní“ místa…? Protože jste jim dali kompetenci k tomu co zrovna dělají a ne k ničemu jinému! I když vám u voleb tvrdili něco jiného.

  2. Kompetentné miesta,teda ich ľudia, ktorí im slúžia, nie nám, preto je to tak, ako to je, drvinej väčšine to nenysvetliťe, nakoľko slepo veriť je ľachšie a pohodlnejšie, ako veriť faktom a pravde!

  3. Odkedy sme boli kolonizovaný EÚ, odvtedy štát smie len to, čo prikáže EÚ. Vlastná iniciatíva je neželateľná.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *