Hrozba Číny, že bude požadovať preplatenie amerických štátnych dlhopisov, je podstatou americko-čínskej obchodnej vojny

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 13. 5. 2019

Obchodná vojna medzi SŠA a Čínou, ktorá prekvapila väčšinu odborníkov, je vlastne výsledkom dohody medzi východnými a západnými tajnými spoločnosťami, aby natrvalo zbavili svet sionistickej hrozby, zhodujú sa viaceré zdroje. Je potrebné uviesť aj to, že západné, najmä americké médiá ignorujú podstatu obchodnej vojny – hrozbu Číny a zvyšku sveta, že budú požadovať preplatiť americké štátne dlhopisy a tým vyvolajú formálny bankrot americkú korporáciu.

Vráťme sa o krok späť a pozrime sa, prečo chce svet zbankrotovať korporačnú vládu SŠA a vyvolať v nich zmenu režimu.

Odkedy bábkovodiči Georgea Busha ml. v roku 2000 zmanipulovali voľby a zosnovali 11. september, sionistický americký režim ovládaný (chazarskou) mafiou vynaložil bilióny dolárov na nekončiacu vojnu. Ten istý režim a jeho zlé dvojča Izrael vytvorili teroristické organizácie ako Al-Káida a Islamský štát, aby pokračovali túto vojnu. A ten istý režim sa aktívne snaží zabiť 90 % svetovej populácie biologickými zbraňami, hladovaním, jadrovou vojnou a teraz aj mikrovlnnou technológiou 5G. Najnovšie znamenie toho, ako protisociálny je tento režim, prišlo minulý týždeň, keď sa 187 krajín s výnimkou SŠA dohodlo zastaviť umiestňovanie toxického plastu do oceánov.

Číňania podporovali toto nekonečné vojnové štvanie a vraždenie kúpou amerických štátnych dlhopisov, až kým si uvedomili, že vlastne platia Američanom, aby ich zabili. Rozhodli sa preto preniesť svoje doláre inde a utratiť ich na pomoc planéte. Príkladom je viacmiliardová iniciatíva Nová hodvábna cesta. Odrazu si sionistickí bábkovodiči režimu vo Washingtone, D.C., uvedomujú, že ich obchodný deficit vo výške 800 miliárd USD ročne a rozpočtový deficit vo výške bilióna USD ročne ohrozujú prežitie ich režimu.

Deficit štátneho rozpočtu je zakrytý účtovnými trikmi (ako napríklad Federálne rezervné banky, ktoré využívajú skrytých zástupcov na nákup vlastných dlhopisov), no obchodný deficit, to už je trochu iná záležitosť. Je založený na reálnych hodnotách v reálnom svete a nemôže byť donekonečna zakrývaný účtovnými trikmi. Ako hovorí príslovie: „Môžete sa vyhnúť realite na určitý čas, no tá si nakoniec nájde spôsob, ako vás dohnať.“

V snahe vyriešiť tento problém americký prezident Donald Trump požiadal Čínu, aby kúpila americký tovar v hodnote „biliónov dolárov“. Číňania racionálne odpovedali, že SŠA nemajú také množstvo „tovaru“ na predaj, aj keby chceli. Trumpov plán, použiť clá na odstránenie obchodného deficitu, sa stane daňou pre spotrebiteľov v SŠA a nepomôže americkej ekonomike stať sa konkurencieschopnou. To preto, lebo takzvaný americký dolár je príliš drahý, ale Američania ho nemôžu devalvovať, aby sa ich vývoz stal konkurencieschopným, pretože „americký dolár“ nie je americkou menou. Je vo vlastníctve európskych a ázijských kráľov, spolu s medzinárodnými oligarchami, ktorí nechcú, aby stratil hodnotu.

Na druhej strane, ak by americká vláda začala vydávať svoju vlastnú menu, povedzme za polovicu toho, čo dnes stojí americký dolár, americkí spotrebitelia by ešte stále platili za čínsky dovoz viac, ako by to bolo v prípade ciel, no tentoraz by bol vývoz SŠA konkurencieschopný. Vláda Spojených štátov by potom mohla utratiť toľko biliónov nových dolárov, koľko by len chcela, aby mohla opraviť svoju domácu infraštruktúru atď.

Hlavnou nevýhodou je, že americká armáda si už nemohla dovoliť dohliadať na korporačné záujmy na svojich 800 alebo viac miestach po celom svete. Preto Spoločnosť Bieleho draka (SBD), ázijské tajné spoločnosti, Britské spoločenstvo a iní navrhujú alternatívu. Znamenalo by to nahradiť celú politickú štruktúru vo Washingtone, D.C., kompetentnými novými ľuďmi. Súčasný systém je tak skorumpovaný svojimi zmanipulovanými voľbami, úplatkami a vydieraním politikov, že je mimo akejkoľvek reformy.

SŠA sú však plné kompetentných a čestných ľudí, ktorí v súčasnom systéme narazili na sklenený strop, pretože boli imúnni voči podplácaniu a vydieraniu zo strany sionistov. To sú ľudia, ktorí by opäť vybudovali bezdlhovú Republiku Spojených štátov amerických. V takomto scenári by multipolárny svet spojil svoje zdroje na transformáciu amerického vojensko-priemyselného komplexu na zhovievavú armádu na ochranu planéty a prieskum vesmíru.

Dobre, teraz sa konečne dostaneme k najnovším novinám minulého týždňa. Najväčšou novinkou z minulého týždňa je, že podľa zdrojov z prostredia britskej kráľovskej rodiny novoinštalovaný japonský cisár Naruhito vyslal kódované výzvy na pomoc. Toto volanie o pomoc bolo vyslané v krátkom cisárovom prejave „neurolingvistickým programovaním“, uvádzajú zdroje. Použil „určitú kombináciu slov napísaných v určitom štýle a vloženú do formulácií a ďalších zariadení“, aby svet vedel, že cisárska rodina bola napadnutá, hovoria zdroje.

Útoky boli vykonané „japonskými gangstrami na príkaz Davida Rockefellera ml. a francúzskej vetvy rodiny Rothschildovcov,“ podľa japonských pravicových zdrojov blízkych cisárovi. Špeciálne jednotky teraz lovia týchto gangstrov, hovoria zdroje SBD.

Smrť talianskeho agenta tajnej služby, „50-ročného Massima I.“, ktorý bol minulý týždeň nájdený v Paríži, „ako leží vo vlastnej krvi a zvratkoch“, bola tiež súčasťou tajnej vojny proti sionistom, hovoria zdroje zo slobodomurárskej lóže P2. „Žoldnieri rodiny Cohenovcov, pracujúcich pre členov rodiny Rothschildovcov, ktorí sú najbližšie ku kabale“, najali odpadlíckeho agenta talianskej tajnej služby „v sprisahaní proti nemeckým bankám“, hovoria. Títo ľudia si myslia, že „nenávisť a vojna“ im dokážu pomôcť zabrániť strate „potácajúcej sa finančnej hegemónie“, dodali. Lóža P2 však neprevzala priamu zodpovednosť za smrť Massima (odkaz).

Existujú tiež náznaky, že režim SŠA plánuje vyvíjať tlak na Čínu podnecovaním problémov v Thajsku, Indonézii a Laose, podľa zdrojov ázijskej tajnej spoločnosti. Jeden zdroj hovorí, že polícii v Indonézii „už bola vydaná ostrá munícia z vojenských skladov na bezpečnostné účely v rámci prípravy na 22. mája“, kedy sa očakáva, že budú oficiálne oznámené výsledky indonézskych prezidentských volieb. Zdroje hovoria, že podobné problémy budú pre sporné voľby prebiehať aj v Thajsku a Laose.

SBD poradila CIA, že snaha o zorganizovanie „farebných revolúcií“ v juhovýchodnej Ázii by sa obrátila proti nej oveľa viac, ako to bolo v prípade Venezuely, Iránu a Turecka. Zdroje Pentagonu varujú, že „po neúspešnom prevrate vo Venezuele a opozícii voči vojenskému zásahu, Trump možno nebude mať inú možnosť, ako vykopnúť neokonov Johna Boltona, Elliota Abramsa a Mika Pompea“.

„Ničivý škodca v podobe armádneho červa“ by mohol čoskoro „zničiť dôležité čínske základné potraviny ako ryžu, sójové bôby a kukuricu“, uviedla tento týždeň nová správa americkej vlády. „Nenásytný, niekoľko cm dlhý armádny červ … sa dokáže rýchlo rozmnožovať, šíriť na veľké vzdialenosti a je veľmi ťažké vyhubiť ho“, uvádza sa v správe. Správa dodáva, že „armádny červ“ už „zdevastoval poľnohospodársku produkciu v Afrike a Amerike, odkiaľ pochádza, a teraz sa začal šíriť v Ázii.“ Načasovanie tejto epidémie alebo falošnej správy o nej s cieľom šíriť strach, vyzerá podozrivo ako útok na čínske zásoby základných potravín, súvisiaci s obchodnou vojnou (odkaz).

Minulý týždeň sa uskutočnil útok pod falošnou vlajkou aj v Spojených arabských emirátoch, ktorý internetový portál Debka spojený s Mosadom promptne zhodil na Irán, hoci útok bol vykonaný lietadlami s francúzskymi a americkými identifikačnými značkami (odkaz).

Tento očividne izraelský útok pod falošnou vlajkou na saudskoarabské ropné tankery je takmer určite odvetou za nedávny saudský odklon od sionistov a smerom k Číne (odkaz).

Medzitým vlastenci v SŠA zintenzívňujú svoj boj za oslobodenie svojej krajiny od chazarskej sionistickej vlády. Naše zdroje Pentagonu k tomuto boju uviedli:

„Po dvoch stratených rokoch s Muellerom a potom, ak sionisti dostali dostatok lán na povešanie, bývalý náčelník štábu Bieleho domu John námorný generál John Kelly nakoniec dal váhu [nedávnej protisionistickej] karikatúre redakcie New York Times a vyhlásil vojnu Izraelu svojim verejným vyhlásením: „Treba riešiť Trumpovu rodinu (Javanku).“ Zdroje hovoria: „To zahŕňa aj Sheldona Adelsona a všetkých neregistrovaných zahraničných agentov Izraela“.

V ďalších protisionistických vývojoch, „gaunerská izraelská lieková spoločnosť TEVA je žalovaná 44 štátmi za cenové dohody ohľadom generických liekov, pričom v úzadí číha ministerstvo spravodlivosti“, poznamenávajú zdroje Pentagonu.

Okrem toho, „Snemovňa urazila Izrael tým, že neodsúhlasila balík vojenskej pomoci vo výške 38 miliárd amerických dolárov, ktorý kriminalizuje aj slobodu prejavu“, poznamenali zdroje. Ako ďalšie znamenie toho, že sionisti strácajú kontrolu, zdroje poznamenali, že Kongres tiež vyzval „na BDS (bojkot, obchodné sankcie proti Izraelu) a palestínskeho podporovateľa imáma Omara Sulejmana, aby 9. mája predniesol úvodnú modlitbu, zatiaľ čo predsedkyňa snemovne Nancy Pelosiová povedala, že takéto kroky neznamenajú, že by snemovňa ovládaná Demokratickou stranou bola antisemitská.“

Pod útokom je aj vojensko-priemyselný komplex, poznamenávajú zdroje. Americké letectvo nariadilo vyšetrovanie typu Boeing 737, pretože FAA [americký regulátor civilnej leteckej dopravy] a spoločnosť Boeing stratili dôveru lietajúcej verejnosti. Spoločnosť Lockheed Martin sa medzičasom „potáca pre problémy s F-35“, dodávajú. „Spoločnosť Boeing je vďaka zrušeniu objednávok na 1000 lietadiel odsúdená na smrť, a v správach presakujú informácie o tom, ako sa globálne regulačné orgány, informátori, akcionári, vyšetrovatelia, prokurátori, zákazníci, piloti, palubní sprievodcovia, cestujúci, NASA a americká armáda navzájom zaťažujú“, dodáva.

Boj proti sionistickému vydieraniu, pokrytectvu a kriminalite zúri aj v Poľsku, kde miestni obyvatelia bojujú za pravdu o tom, ako poľskí kresťania trpeli rovnako ako židia počas druhej svetovej vojny (odkaz).

Zdroj: benjaminfulford.net a ďalšie stránky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *