Hranice Východ-Západ sú vytýčené – bude láska namiesto vojny?

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 29. 1. 2018

V súčasnosti to vyzerá tak, že v najbližších mesiacoch a rokoch uvidíme skôr svetovládu ako svetovú vojnu, ak by sme vychádzali z toho, čo sa deje na celom svete.

Za prvé: rok potom, ako svetové fórum v Davose oslavovalo čínskeho prezidenta Si Ťin-pching ako svoju hviezdu, tento rok sa aktuálni západní vodcovia zhrčili okolo prezidenta Spojených štátov Donalda Trumpa ako hlavná atrakcia. Zaujímavé je, že tohtoročnou dominujúcou západnou témou Davosu je „Za spoločnú budúcnosť v roztrieštenom svete“, ktorá je veľmi podobná čínskej téme „Výstavba spoločnosti so zdieľanou budúcnosťou pre ľudstvo“.

Prirodzene, Číňania a Američania sa ešte stále sporia o tom, kto dá podobu tejto „zdieľanej budúcnosti“.

Zdroje Pentagonu tento týždeň prehnane chrlili o Trumpovi a jeho vystúpení v Davose a poznamenali, že „Trump hviezdil v Davose s tým že globalistickí výkonní prezidenti mnohonárodnej EÚ sľubovali, že zainvestujú a vytvoria v Amerike pracovné miesta“. Dodali, že „s porazenou kabalou, ktorá už nedokáže uskutočňovať ďalšie operácie pod falošnou zástavou s cieľom vyvolať tretiu svetovú vojnu, Davos zaviedol Trumpov svetový poriadok a mohol by spustiť globálny menový reštart“.

Ešte alarmujúcejší však bol odhad zdroja Pentagonu, že „by podmorská základňa kabaly mimo Alasky mohla byť zničená atómovou bombou, keďže vojsko stojí za Trumpom, ktorý bol z označenia POTUS (President Of The U.S.) povýšený na GEOTUS (God Emperor Of The U.S.).“

Číňania o Trumpovi v Davose vyhlásili prostredníctvom svojej oficiálnej tlačovej agentúry Sin-chua: „Spojené štáty sú ako boxer, ktorý sa zaviazal, že bude dodržiavať pravidlá, keď v boji vyhráva, ale požaduje zmenu pravidiel, keď prehráva“ (odkaz).

Vojenská vláda Spojených štátov pod Trumpom dokázala získať pre seba trochu času tým, že pohrozila „okamžitým zatknutím“ politikov demokratickej strany, ktorí „za postarali o ukončenie zastavenia chodu [shutdown] vlády Spojených štátov za menej ako 72 hodín“, uvádzajú zdroje Pentagonu. Potopenie iránskeho ropného tankera pred pobrežím Šanghaja tiež posunulo štart petrojüanu krytého zlatom ako náhrady za americký petrodolár. Veci sa majú tak, že naďalej zbankrotovaný režim Spojených štátov si vykúpil čas iba do 8. februára.

Je zrejmé, že Spojené štáty, najviac zadlžená krajina v histórii sveta, sú neudržateľné a potrebujú úplný reštart súčasného svetového systému, aby prežili. Číňania sú tí, ktorí majú najväčší úžitok zo súčasného systému a chceli by, aby sa naďalej vyvíjal v ich prospech, ako to robí už roky.

Čo urobiť s touto situáciou, to bude téma rozhovorov na vysokej úrovni v Ázii tento týždeň 31. januára, v deň modrého krvavého supermesiaca, medzi predstaviteľmi Spoločnosti Bieleho draka (SBD) a zástupcami 13 rodových klanov, ktoré ovládajú súčasný systém.

SBD bude požadovať skutočné jubileum, alebo jednorazové odpísanie všetkých dlhov na svete, verejných aj súkromných, ako prvý krok, ako uvádza člen SBD, ktorý sa zúčastní rozhovorov. V rozhovoroch sa bude diskutovať aj o tom, ako harmonizovať biliónovú čínsku infraštruktúrnu iniciatívu Nová hodvábna cesta [One Belt, One Road (OBOR)] so západným vojensko-priemyselným komplexom. Skutočnosť, že Číňania už platia americkým vojenským dodávateľom, s cieľom zaistiť bezpečnosť projektu OBOR, ukazuje, že v reálnom svete existuje medzi dvoma veľkými mocenskými centrami viac harmónie, ako konfliktu. Skutočnosť, že americká armáda pozvala Číňanov, aby sa tento rok zúčastnili námorného cvičenia RIMPAC na Havaji, ukazuje, že na pracovnej úrovni sú vzťahy s Číňanmi už dobré. Celkovo bude SBD podporovať stratégiu „šírte lásku, nie vojnu“ (odkaz).

V každom prípade starý svetový poriadok, ako ho zastupuje slobodomurárska lóža P2 Ordo ab Chao [poriadok z chaosu] a jej vatikánska pobočka, nedodržal svoj sľub, že rok 2016 bude jubilejným rokom, ako to diktuje jeho kalendár. Namiesto toho došlo k bezprecedentnej lúpeži peňazí zo strany západných superboháčov (odkaz). Výsledkom bola nebezpečná destabilizácia západnej civilizácie. Jednoznačne musia ísť stranou.

Biele klobúky v armáde Spojených štátov tiež prispievajú k tomu, aby bol umožnený tento vývoj, a poznamenávajú: „Búrka zasiahla krajinu, 90 000 pedofilov, ktorí boli pozatýkaní na celom svete, 45 000 zahájených zatykačov, a počet zapečatených žalôb dosiahol 14 000.“

Okrem toho, Trump donútil MI6 a GCHQ (Government Communications Headquarters, britská tajná služba), aby vydali usvedčujúce informácie o Barackovi Obamovi, Hillary Clintonovej a kabale, pred jeho stretnutím s [premiérkou Spojeného kráľovstva Theresou] Mayovou v Davose“, hovoria zdroje Pentagonu.

Kráľovská kanadská jazdecká polícia je tiež na stope Clintonovej mafie, keďže smrť kanadského farmaceutického miliardára Barryho Shermana a jeho manželky Honey teraz oficiálne uznala za vraždu. Zabavila počítače a bude sledovať stopu peňazí na nájdenie podozrivých (odkaz).

Naše zdroje v CIA tvrdia, že stopa takmer určite povedie k nadácii Clintonovej a Haiti, kde boli Shermanove lacné generické drogy predané Medzinárodnému červenému krížu za vysoké ceny, na vytvorenie čiernych prostriedkov na rôzne operácie.

Bolo nám poslané video hotovosti Červeného kríža na Haiti, ako dôkaz. Video bolo odoslané s nasledujúcou pripomienkou: „Všimnite si, že vo videu neboli zobrazené žiadne osoby, čo pre mňa znamená, že to bolo zaznamenané niekým, kto vie oveľa viac ako to, čo je povedané – teda nič. Niekto/vláda sa chystá získať veľmi veľkú finančnú injekciu. V tomto prípade ide o potenciálne miliardy dolárov“. Zdroj dodal „To sú celkom určite peniaze mimo účtovníctva. Obaja vieme, že Medzinárodný výbor Červeného kríža so sídlom v Ženeve vo Švajčiarsku bol vždy fasádou chazarskej mafie. Dokonalý spôsob, ako presúvať neevidovanú hotovosť [off-ledger cash] po celom svete – samozrejme, z neutrálneho Švajčiarska (súčasného úkrytu Rothschildov a ich vrcholových agentov)“ (video).

Ako sme už spomenuli, stopa zemetrasenia na Haiti a jeho následkov povedie k Fukušime a slobodomurárskej lóži P2, rovnako ako k Rothschildovcom vo Švajčiarsku.

Kabala čelí ťažkým útokom aj pre svoj nedávny pokus o vraždu Trumpa v Las Vegas. Najnovšou obeťou je kasínový magnát Steve Wynn (alias Weinberg), ktorý bol donútený odstúpiť z funkcie predsedu finančného výboru republikánskeho národného výboru. Oficiálne odstúpil z toho dôvodu, že bol odhalený ako „sériový sexuálny predátor a môže stratiť svoju licenciu na prevádzkovanie hazardných hier a byť vyhodený zo svojej verejne kótovanej spoločnosti Wynn Resorts a zo svojho vlastného výboru, rovnako ako jeho židovský kamoš Harvey Weinstein“, uviedli zdroje Pentagónu.

Americká vojenská spravodajská služba dostala stopu, ktorú bude sledovať, ktorá spojí Wynna s Macauskou fasádou holandskej pobočky rodiny Rothschild Saxe Gotha. To zase povedie k zhodeným letom Malajských aerolínií 370/17 a prebiehajúcej hysterickej protiruskej kampani v západných korporačných médiách, hovoria zdroje SBD (odkaz).

Kabala si rovnako uvedomuje, že jej systém ničím nekrytých [fiat] peňazí smeruje k zrúteniu, preto došlo k niekoľkým podvodom, týkajúcich sa – ako zvyčajne – zlata. Zdroj blízky istej ázijskej kráľovskej rodine uviedol, že japonská vláda hľadá banskú spoločnosť na vyzdvihnutie rodinného zlata, ktoré je uložené pod parkoviskom istého chrámu v prefektúre Nagano v Japonsku.

Došlo aj k mnohým intrigám v súvislosti s gigantickými zásobami zlata v Bougainville, s francúzskymi Rothschildovci, Rusmi a americkou armádou, ktorí všetci usilujú o získanie vplyvu na toto geopoliticky významné zlato. SBD sa domnieva, že zlato by sa malo využiť v prospech ľudí z Bougainville, ako aj najchudobnejších ľudí na zvyšku planéty.

Posledná poznámka: minulý týždeň sa v korporačných médiách objavilo množstvo článkov, ktoré tvrdia, že informujú o G. Sorosovi. Články tvrdili, že vraj rečnil v Davose, takže opakujem ešte raz: ak by prehovoril na verejnom fóre v Davose, ako to tvrdia, desiatky spravodajských výstupov by to podložilo nezávislými dôkazmi. To sa však nestalo a naše zdroje naďalej tvrdia, že George Soros už nie je aktívny a pravdepodobne už nie je na tejto planéte.

Súčasná videotechnológia už umožňuje dezinformačným agentom a rozličným spravodajským agentúram, aby zverejňovali falošné videá, ktoré majú ukazovať, ako rečnia ľudia ako Hillary Clintonová, Stephen Hawking atď. Ak chcete vidieť, do akej miery táto technológia pokročila, pozrite si niekoľko prvých sekúnd alebo minút klipu uvedeného nižšie (klip).

V istom zmysle môžu mať gnostickí ilumináti pravdu keď hovoria, že skutočným nepriateľom je umelá inteligencia. V súčasnosti väčšina informácií, ktoré dostávame, rovnako ako aj náš finančný systém, sú založené na počítačových sieťach, ktoré preukázali viaceré znaky autonómnej inteligencie. Preto je pre nás analógových ľudí, ktorí žijeme v pôvodnom výtvore, veľmi dôležité, aby sme najväčšiu časť svojej dôvery venovali veciam, ktoré skutočne zažívame z prvej ruky.

Zdroj: benjaminfulford.net

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.8/5 (21 votes cast)
Hranice Východ-Západ sú vytýčené – bude láska namiesto vojny?, 4.8 out of 5 based on 21 ratings

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *