Hliník – malé špinavé tajomstvo farmaceutického priemyslu

Ste rodič? Ste rodič dieťaťa s autoimunitným ochorením? Pripravujete na príchod vytúženého potomka?

Potom venujte prosím cca 30 minút nasledujúcemu rozhovoru o hliníku vo vakcínach. Je pokojne možné, že od základu zmení váš pohľad na náš zdravotnícky systém. Že vás naštve. Pretože vakcinačný priemysel ukrýva aj toto malé, špinavé tajomstvo.

Keď sa hliník vstrekne do tkaniva/svalu,  neuveriteľným spôsobom zdevastuje tkanivo. Poškodí sa obrovské množstvo buniek. Tieto bunky, ako zomierajú, spôsobia poplach, vyšlú signály, tieto poplachové signály mobilizujú imunitný systém, na miesto prídu milióny rôznych imunitných buniek. Imunitný systém však čistý hliník nepozná. A tak, keď príde na miesto činu, hliník mu podsunie takpovediac iného vinníka za spúšť, ktorú spôsobil on. A imunitný systém si podá všetko, čo sa v mieste vpichu práve nachádza, aj keď iba náhodou. A autoimunitné ochorenie je na svete (celý princíp vysvetlený vo videu nižšie).

Nuž, toto robia našim deckám, ktorých imunitný systém ešte ani poriadne neexistuje. A keď decko skolabuje, tak to zaručene nie je vakcínou. A ak neskolabuje, chytí autoimunitné ochorenie, ktoré má podľa príznakov množstvo diagnóz, ktoré, ako sa zdá, majú pôvod práve v hliníku. A ak sa tomu vakcinačnému ublíženiu na zdraví chcete vyhnúť, šikanujú vás a zaplatíte ušlý zisk farmaceutickej firme. Pardon, štátu. Je to predsa primárne o kšefte, až potom o zdraví.

Rozhovor Michaela Leitnera s Bertom Ehgartnerom, autorom knihy „Dirty little secret – Die Akte Aluminium“ (Malé špinavé tajomstvo – Spis hliník) a autorom dokumentárneho filmu o hliníku s názvom „Die Akte Aluminium“:

Ak by sa video stalo nedostupným, tu si ho môžete stiahnuť.

Zdroj

Preklad a výroba titulkov ďurino, júl 2013.

15 komentárov k “Hliník – malé špinavé tajomstvo farmaceutického priemyslu”

 1. Google je nas kamarat, a kto ho trosku vie pouzivat tak najde napriklad aj toto: „During the first 6 months of life, infants could receive about
  4 milligrams of aluminum from vaccines. During the same period,
  babies will also receive about 10 milligrams of aluminum in
  breast milk, about 40 milligrams in infant formula, or about 120
  milligrams in soy-based formula.“
  Takze asi to take tragicke nebude s tym hlinikom… pripadne ked uz sa kvoli tomu nema ockovat, tak asi treba tie deti aj vyhladovet, radsej nic nejest ako nejaky hnusny hlinik papat, ze ano…

  1. Zemo: takže ten lekár vôbec nemusel robiť svoj výskum z hliníkom, stačilo keby strčil svoj medicínsky nos do gúglu a tam by našiel všetky odpovede…

   Nebuď smiešny. Na internete sú informácie aj o tom, že vakcíny sú neškodné, a nie je to pravda… Forma hliníka, spôsob aplikovania…

   Lekári (konkrétne napr. MUDr. Peter Lipták, ktorý spolurozhoduje o očkovaní malých žgrncov) dokonca tvrdia, že tiomerzal je neškodný, a tiež to nie je pravda…

   Ver si čomu chceš. Ale výsledky svojej viery aplikuj na seba a SVOJE deti. Prečo ja musím nechať napichať svinstvom svoje deti, len preto, lebo ktosi si vygúglil, že „hliník, tiomerzal, HeLa bunky sú mňam“. Papaj koľko chceš…

   Pekný večer.

   1. Zemo ti napise aj ine cesty ako sa dostane hlinik do tela a ty na na neho posmesne reagujes a nazyvas to vierou… hmmm, tak toto je uz silne kafee.

  2. Fuha, ty si iny intelektual 🙂 ok, sprav si pokus, urobim ho pre teba miernejsi. Skus najprv zjest (vyberiem ti nieco zdrave) pol kila zemiakov, a potom si skus jeden rozmikslovat a streknut do zily :)))

  3. Až na jeden drobný detail, Zemo:

   Na rozdiel od injekčného podania, ktorým sa vstrebe do tela 100% prijatého hliníka, sa pri ústnom podaní vstrebe len 0,3%, tzn. vyše 300x menej.
   Takže aj keby si to dieťa kŕmil sójovým mliekom (čo teda nikomu neodporúčam, lebo sója je totálny humus z viacerých dôvodov), tak by z neho malo to dieťa 120 x 0,003 = 0,36 mg hliníka, a to je vyše 10x menej než z vakcín.

   Stačí použiť Google, že?
   http://emedicine.medscape.com/article/165315-overview

   1. Sloboda v očkování je zase vedle jak ta jedle. Hydroxid hlinitý se do těla vstřebá jen v mikromnožství, protože je v těle takměř nerozpustný! Dávka vstřebaná z okolí a životního prostředí je oproti tomu obrovská. Víš vůbec ty Filo pomýlený kolik se do těla vstřebá hliníku z obyčejného zeleného čaje? Lháři a manipulátore!

    1. Eckhart Tolle zase nevie používať Google a ani rozum.

     Hydroxid hlinitý JE rozpustný a aj sa rozpúšťa, lebo keby sa nerozpúšťal, nemohol by sa z tela vylúčiť obličkami (čo je štandardná cesta vylučovania hliníka z tela) a vlastne ani preniesť niekam inam. Musel by zostať v mieste vpichu.
     Každopádne rozpúšťa sa pri kyslejšom pH. A ešte ho požierajú niektoré imunitné bunky, vďaka čomu sa môže dostať až do mozgu:
     http://www.biomedcentral.com/1741-7015/11/99

     Takže kto tu KLAME a MANIPULUJE???????????

     Keby si mal aspoň také IQ, aby Ti docvaklo, že ten hliník by musel zostať v mieste vpichu, keby bol nerozpustný… Ale ani to nie.

  4. zdravím

   skuste vyguglovat, aky je rozdiel aplikvoat latku do svalu vs. prijat ju oralne, ked yprejte traviacim traktom. A ludia, davajte si pozora na komparzistov. CAsto zasahuju do takych to a podobnych diskusii, kde sa tvaria ako obycajny ludia, podsunu nejaky „odborny“ fakt ktory ma akoze uplne podseknut nohy uverejnenemu clanku. Pán zemo, dufam ze tiu platia dobre a ze na tvoje ehm ehm doplatis sam, Snad ti to dojde potom.

   1. Zdravím ,jasne ze je to komparzista ZEMO je ich vela a su všade na sociálnych sieťach . Odhalí ich len zdravi ľudsky rozum . Maju za to peniaze takze sedia doma pri PC a len čakajú na taketo témy aby mohli svojimi akože odbornými vyjadreniami ludi pomýliť . Očkovanie je organizovaný zločin a pokial sa ludia nezobudia a nespravia nieco radikálnejšie voči tym ktory su v pozadí tohoto špinavého biznisu tak zomrieme všetci a zostanú len „vyvolení “ ! ? Hlavne ludia nedávajte si očkovat deti ktorým sa este iba vyvíja nervový a imunitný system a tiez pozor na parazity v ich tele ! Tie potvory ale v stolici odhalí iný lekar ako ten z nemocnice ,tam su testy vždy negatívne ,lebo byznys !!!

 2. Články Berta Ehgartnera (ktorý v tom videu vystupuje ako odborník) tu:

  „Dr. Diane M. Harper: Hliník možno spôsobuje dlhodobé poškodenia zdravia“
  http://www.slobodavockovani.sk/news/dr-diane-m-harper-hlinik-mozno-sposobuje-dlhodobe-poskodenia-zdravia/

  „Petícia: Zákaz jedovatých zlúčenín hliníka vo všetkých oblastiach života“
  http://www.slobodavockovani.sk/news/peticia-zakaz-jedovatych-zlucenin-hlinika-vo-vsetkych-oblastiach-zivota/

  „Nezodpovedané otázky o bezpečnosti očkovania bábätiek“
  http://www.slobodavockovani.sk/news/nezodpovedane-otazky-o-bezpecnosti-ockovania-babatiek/

  „O priebehu kliešťovej encefalitídy u detí“
  http://www.slobodavockovani.sk/news/o-priebehu-kliestovej-encefalitidy-u-deti/

  „Vyše 100 mŕtvych po očkovaní dojčiat hexavakcínou“
  http://www.slobodavockovani.sk/news/vyse-100-mrtvych-po-ockovani-dojciat-hexavakcinou/

  „Heavy metal hliník“
  http://www.slobodavockovani.sk/news/heavy-metal-hlinik/

  „Štúdia TOKEN: trojnásobne vyššie riziko úmrtia po zaočkovaní hexavakcínou“
  http://www.slobodavockovani.sk/news/studia-token-trojnasobne-vyssie-riziko-umrtia-po-zaockovani-hexavakcinou/

  „Cervarix vs. Gardasil: „silnejší a dlhšie trvajúci““
  http://www.slobodavockovani.sk/news/cervarix-vs-gardasil-silnejsi-a-dlhsie-trvajuci-/

  „Triky RKI: Aké nebezpečné je očkovanie bábätiek v skutočnosti?“
  http://www.slobodavockovani.sk/news/triky-rki-ake-nebezpecne-je-ockovanie-babatiek-v-skutocnosti-/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *