Historické zmeny v Strednej Európe, Ázii a na ďalších miestach, keďže starý poriadok sa prepadá do seba

Fulford

Správa Benjamina Fulforda z 26. 6. 2017

Niekedy sú historické zmeny prekryté ničnehovoriacimi nadpismi, ako v tomto príklade: „Ministri obrany šiestich krajín sa v Prahe dohodli na spolupráci“ (odkaz).

Priliehavejší by bol nasledujúci hlavný titulok: „Po 100 rokoch prerušenia znovuoživené Rakúsko-Uhorsko.“  Článok informuje o tom, že Česko, Slovensko, Maďarsko, Rakúsko, Slovinsko a Chorvátsko chcú zorganizovať spoločné cvičenie na ochranu svojich hraníc. Ich spoločné hranice sú takmer identické s hranicami rakúsko-uhorskej monarchie (1867-1918), a v rámci týchto hraníc budú spolupracovať civilné úrady ako aj polícia a vojsko. Spoločná hranica, v tomto prípade udržiavaná nezávisle od EÚ, je za normálnych okolností znakom krajiny (odkaz).

rumapa

Oplatí sa tiež poznamenať, že dynastia Habsburgovcov, ktorá bola po druhej svetovej vojne zvrhnutá, bola rivalom sasko-gothajsko-rothschildovských dynastií, ktoré vyhrali vojnu. Možno to je príčinou toho, prečo Maďarsko už vykoplo svoju sasko- gothajsko-rothschildovskú centrálnu banku.

Je celkom možné, že Karol Habsburský, vodca Paneurópskej únie a dedič habsburského trónu, vidí príležitosť opäť oživiť cisársku ríšu svojich predkov, teraz, keď jeho sasko- gothajsko-rothschildovskí rivali stratili tak veľa zo svojej moci.

V Európe možno sledovať rastúci rozkol medzi Nemeckom a SŠA. Nemci už otvorene hovoria o sankciách EÚ proti SŠA ako odpoveď na ich pokusy zabrániť Nemcom nakupovať lacnejší plyn z Ruska (odkaz).

Európania uvažujú dokonca nad zostavením spoločnej armády, ktorá má byť schopná vykonávať operácie v zámorí, čo možno považovať za ďalší odklon od Ameriky Donalda Trumpa.

Okrem toho sa teraz otrok Rothschildovcov a francúzsky prezident Emmanuel Macron v súvislosti so Sýriou verejne postavil na stranu Ruska. To možno považovať za jednoznačný znak toho, že oportunistickí Rothschildovci si uvedomujú, koho sa teraz musia držať, aby bránili svoje záujmy.

Rastúci vplyv Ruska však viedol k obrovskému mocenskému boju s Rádom maltézskych rytierov, ktorý sa pokúša prevziať kontrolu, ako informujú miestne zdroje FSB (Federálna bezpečnostná služba Ruskej Federácie). Podľa týchto zdrojov z FSB bol udelený maltézsky kríž nasledujúcim Rusom: minister obrany  Sergej Šojgu, B. A. Berezovsky, Pavel Borodin, G. E. Burbulis, Michail Gorbačov, Boris Jelcin, V. V. Iljušin, V. V. Kostikov, M. J. Lesin, S. F. Lisovsky, Jevgenij Primakov, A. V. Ruckoj, S. A. Filatov, Šajmijev, S. M. Shahry, V. B. Jumašev, a S. V. Jastržembsky.

„Prečo sú títo ľudia súčasťou organizácie, ktorá usiluje o zničenie Ruska (toho, čo z neho zostalo), kolaps priemyslu, vedy a vzdelávania, vyhladenie ruského národa a duchovné zotročenie národa?“ kladie si otázku zdroj z FSB, ktorý nie je spojený so Spoločnosťou Bieleho draka. „Maltézsky kríž slobodomurárskeho rádu nositeľov rytierskeho kríža je odmenou za podprahovú podporu tých, ktorí sa podieľajú na zničení ruského štátu, jeho suverenity a štátnej moci“, pokračuje zdroj.

Zdroj uvádza, že „maltskí rytieri“ (Maltézsky rád) sa pokúšajú ovládnuť všetky súkromné bezpečnostné firmy v Rusku. Skúšajú to cez záujmové združenie osobných strážcov v Rusku, ktoré je vedené istým pánom Fonareffom, ktorý je „bábkou Maltézskeho rádu.“ Zastrešujúcou organizáciou je Medzinárodná organizácia osobných strážcov a bezpečnostných služieb (IBSSA).

„Keď čítate ich webovú stránku, vyškrtnite slovko „anti“ … pretože som počul, že Johaniti a Červený kríž sú zapletení do obchodovania s ľuďmi a krádeží orgánov“, uviedol zdroj, ktorý zaujíma vyššie miesto vo vláde Ruska. Celá organizácia je vedená profesorom Georgeom Popperom, vyšším členom Maltézskeho rádu (odkaz).

Satanista Leo Zagami tvrdil, že slobodomurárska lóža P2 ako uctievač Čierneho slnka udelila Maltézskemu rádu rozkazy. To neznamená, že satanistami je väčšina členov Maltézskeho rádu, iba niektoré kľúčové osoby na čele hierarchie.

Pokus zo strany IBSSA, ovládať všetky súkromné bezpečnostné firmy v Rusku, je v každom prípade typický pre fašistickú slobodomurársku lóžu P2, ktorá by rada nastolila absolútnu, centrálnu svetovú diktatúru. Ruská odnož Spoločnosti Bieleho draka je proti centrálnej monolitickej kontrole a očakáva sa, že svoj boj o moc tu vyhrá.

Na iných miestach sú boje o moc taktiež namierené proti satanistom. Na Strednom východe vymenoval kráľ Salmán svojho syna Mohameda bin Salmána za korunného princa a vykopol svojho nevlastného brata Nájifa, ktorý mal dobré vzťahy s establišmentom USA. Keďže kráľ Salmán, ktorý sa nedávno ukázal na verejnosti, bol očividne mladší ako senilný Salmán, ktorý prevzal trón, možno s istotou predpokladať, že je to iba jeho dvojník, a že 31-ročný Salmán mladší je teraz kráľom Saudskej Arábie.

Zdroje z Pentagonu napriek tomu tvrdia, že „je to iba márny pokus oddialiť globálny menový reset.“ Okrem toho „Saudská Arábia je izolovaná kartelovou dohodou medzi Ruskom, Iránom a Katarom a čoskoro by mohla byť donútená, tú trošku ropy, ktorá jej ešte ostala, predávať za jüany a iné meny ako americký dolár“, uvádzajú zdroje. V súčasnosti podporujú saudský režim iba Arabské emiráty, Bahrajn, Egypt a Izrael.

Zdroje Pentagonu ďalej uvádzajú, že zať prezidenta SŠA Donalda Trumpa, Jared Kushner, bol na základe pokynu americkej armády a jej tajnej služby poslaný do Izraela na stretnutie s izraelským premiérom Benjaminom Netanjahuom, aby tam požadoval zmenu režimu. Nie je to náhoda, že ozbrojené sily Iránu a Hizbolláhu, chránené novou ruskou leteckou základňou, prišli na izraelskú hranicu a dali kriminálnemu Netanjahuovmu režimu jasne najavo, že vojensky je odrezaný od sveta. Armáda SŠA nebude bojovať v záujme ochrany kriminálneho Netanjahuovho režimu, uvádzajú zdroje z Pentagonu.

Podobný krok bol vykonaný na Ukrajine, kde bol prezident Petro Porošenko vyzvaný, aby sa dostavil do Washingtonu „na prerokovanie zmeny režimu“, uvádzajú zdroje. Tieto kroky sú súčasťou celosvetového úsilia ukončiť všetky konflikty a položiť cestu novému finančnému systému.

Zdroje pokračujú, že k zmene režimu by mohlo dôjsť aj v SŠA. Posledný vývoj v SŠA ukazuje, že kampaň starého establišmentu, ktorá zo všetkého viní Rusov, sa rozpadá. Namiesto toho „kabala sa dostala do defenzívy, pretože americký spravodajský úrad FBI vyšetruje Bernieho Sandersa a jeho manželku Jane pre bankový podvod. Proti bývalej generálnej prokurátorke Lorette Lynchovej vedie ministerstvo spravodlivosti vyšetrovanie pre obmedzovanie spravodlivosti“, informujú zdroje z Pentagonu.

Dokonca aj od Donalda Trumpa sa očakáva, že napokon bude vykopnutý, keďže SŠA potrebujú skutočnú zmenu režimu a Trump zastupuje iba tú menej horšiu časť starého režimu, pokračujú zdroje.

V Ázii sa tiež toho deje veľa. V poslednom týždni došlo k rozhovoru juhokórejského prezidenta Moon Jaea so svojim [severokórejským] kolegom Kim Čong-unom. Podľa zdrojov japonského Pravého krídla z prostredia cisára bolo dohodnuté zjednotenie kórejského polostrova v blízkej budúcnosti. Tento krok je teraz už možný, rovnako ako začínajúce znovuzrodenie Habsburského štátu, pretože tajná vláda, ktorá po roku 1913 viedla aj federálne rezervné centrálne banky, teraz kolabuje, vysvetľujú zdroje Spoločnosti Bieleho draka v Ázii.

V Japonsku došlo medzičasom k nepríjemnému incidentu, v rámci ktorého do supermoderného torpédoborca USS Fitzgerald narazila nákladná loď registrovaná na Filipínach. Zdroje Pentagonu špekulujú, že „to mohol byť elektronický útok pod falošnou zástavou zo strany Izraela, ktorý už nemôže používať svoje ponorky na očierňovanie Severnej Kórey, niekoľko dní po 50-ročnom výročí útoku Izraela v roku 1967 na [americkú špionážnu loď] USS Liberty.“

Ďalšou možnosťou je, uvádzajú zdroje, že „USS Fitzgerald mohla byť ochromená elektromagnetickým impulzom alebo elektronickým útokom, s cieľom donútiť armádu SŠA napríklad zverejniť informácie o svojej základni na Marse, potlačovaných technológiách a ďalších tajných vesmírnych programov (SSP), čo by bolo dobré pre ľudstvo.“

Možno s určitosťou povedať, že v Japonsku bolo v posledných rokoch nainštalovaných niekoľko druhov tajných futuristických technológií. Podzemné vojenské arzenály Japoncov a základne na Kjúšu boli prednedávnom zničené tajnou zbraňou. Okrem toho sa stratilo rádioaktívne žiarenie okolo Fukušimy, potom ako nad oblasťou preletela veľká letka neznámych lietadiel, informujú spravodajské služby japonskej armády.

V stave stále silnejúceho obliehania sa nachádza aj fašistický režim premiéra Šinzóa Abeho. Tunajšie denníky informujú o škandále, kedy Abe neprípustne uplatnil svoj vplyv a podporil vzdelávacie zariadenie Kake Gakuen v prefektúre Okajama, aby otvorilo novú veterinárno-medicínsku školu (odkaz).

Denníky však neuviedli, že Kake Gakuen prevádzkujú tí istí ľudia, ktorí sú spojení s neslávne známou japonskou „jednotkou 731 – ústavom na vedenie biologickej a chemickej vojny“, a že „veterinárno-medicínska škola“ bola iba krycím pláštikom vývoja biologických a chemických bojových látok, informujú zdroje z prostredia cisára. Denníky by namiesto slovného žonglovania o „ovplyvňovaní“ mali otvorene písať o vojnových zločinoch. V každom prípade však zdroje tvrdia, Abe v podstate zomiera, a zásadná zmena režimu, čiže odstránenie fašistov z Japonska, je už iba otázkou času.

Preklad z nemčiny ďurino, jún 2017

Zdroj: benjaminfulfordtranslations.blogspot.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *