Historická udalosť: Slobodomurári z lóže P2 – uctievači Čierneho slnka – žobronia o mier

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 3. 12. 2018

V budúcnosti sa historici budú na to pozerať ako na obrovskú zlomovú udalosť: Slobodomurári z lóže P2 – uctievači Čierneho slnka a tvorcovia tak fašizmu ako aj komunizmu – žobronia o mier, hovoria zdroje Spoločnosti Bieleho draka [SBD]. Spolu s odstavením rodiny Rothschildovcov od kontroly nad centrálnymi bankami znamená, že svet vstupuje do nezmapovaných historických vôd.

Slobodomurárska lóža P2 navrhuje, aby svet „viedol triumvirát synov Čierneho slnka, synov veľkého Hóra a synov Draka“, podľa návrhu Vincenza Mazzara, kavaleristu Rádu nemeckých rytierov a najvyššieho predstaviteľa P2, ktorý predložil kontaktu zo SBD.

Pojem „Synovia čierneho slnka“ označuje slobodomurárov z P2, ktorí dávajú rozkaz pápežovi a približne 1,5 miliónu katolíkov vo svete. Pojem „Synovia Veľkého Hora“ súvisí s okom na vrchole pyramídy jednodolárovej bankovke Spojených štátov, pravdepodobne odkazuje na slobodomurárov mimo lóže P2: napríklad slobodomurárov zo Škótskeho rítu starého a prijatého a z Veľkého Orientu [presnejšie Veľký Orient Francúzska, GOdF], ktorí kontrolujú väčšinu anglicky a francúzsky hovoriaceho sveta. Pojem „synovia Draka“ sa týka ázijských tajných spoločností, ktoré kontrolujú väčšinu východnej Ázie.

Pravdepodobne je v tejto chvíli väčšina čitateľov oprávnene znechutená myšlienkou, že tri tajné spoločnosti sa dohodli, že budú aj naďalej tajne vládnuť. SBD samozrejme chce, aby bolo všetko otvorené a s plnou účasťou verejnosti. Napriek tomu je slobodomurárska lóža P2 silná; vopred nám povedali, že vykopnú pápeža „Maledikta“ (Benedikta XVI.) a tak sa aj stalo. P2 tiež chválila členom SBD, že to boli oni, ktorí sú zodpovední za zinscenovanie útoku 11. marca 2011 vo Fukušime pomocou umelo vyvolanej cunami a jadrového teroristického incidentu. Takže skutočnosť, že teraz prosia o mier znamená, že vedia, že siete okolo nich sa definitívne uťahujú.

Tento krok je tiež úzko spojený s oznámením, že vodca nacistickej štvrtej ríše, Fuehrer George H. W. Scherff (Bush), je mŕtvy. Ako uviedli zdroje Pentagonu, „zatiaľ čo skupina G20 pripravovala svet na reset globálnej meny, 41. prezident [Spojených štátov] Bush st. odišiel z tohto sveta 30.11., pretože 11 + 30 = 41.“ Bush st. však v skutočnosti umrel už v júni, no oznámenie bolo odložené, kým nebudú urobené všetky prípravy na pozatýkanie vyšších nacistických poskokov (chazarskej mafie) ako Hillary Clintonová a Barack Obama.

Preto americký prezident Donald Trump 27. novembra opäť zavesil na svoj twitter tento slávny obraz s textom pod obrázkom: „Teraz, keď je zasahovanie Ruska dokázanou lžou, kedy začnú súdne konania za vlastizradu?“

Odpoveď na túto otázku, podľa zdrojov Pentagonu je, že „hromadné zatýkanie sa môže začať až po Bushovom pohrebe, keďže [vojenské väzenie na základni] Guantánamo dostatok personálu aj s rezervou a Trump môže iniciovať vojenské tribunály ešte predtým, ako bude 3. januára 2019 ustanovený nový kongres.“

Oficiálne oznámenie o smrti Busha st. je dôležité, pretože na rozdiel od ostatných členov jeho skupiny, ako Hillary Clintonová alebo Bush ml., Bush st. požíval veľkú úctu a rešpekt medzi špičkami vojensko-priemyselného komplexu SŠA. Jeho odchodom stratili svoju poslednú ochrannú líniu.

A čo sa týka chvály, keďže čitatelia sa môžu sami informovať o jeho účasti vo veciach, ako bol atentát na Kennedyho, spomeniem len niekoľko spravodajských informácií, ktoré mám o tomto mužovi z vlastných zdrojov.

Prvá je z MI6 o tom, že keď v júli 2007 odišiel do Maine na rybačku s ruským prezidentom Vladimírom Putinom, Bush navrhol začať novú studenú vojnu, s tým, že Rusko bude predstierať, že je spojencom Číny. S využitím tejto studenej vojny ako maskovanie by G7, Rusko a Japonsko zvýšili svoje vojenské rozpočty, následne by všetci otočili stranu a napadli Čínu a rozdelili ju na šesť krajín. Samozrejme, až donedávna bolo toto sprisahanie nasledované všetkou falošnou protiruskou hystériou zo strany korporačných médií.

Ďalej, jeden slobodomurár z P2 mi v roku 2009 povedal, že Bush bol vodcom frakcie, ktorá chcela zabiť 90 % ľudstva (tzv. nepotrebných jedákov), zvyšok zotročiť a vytvoriť nacistický ekologický raj.

Moje zdroje z aktov X mi medzičasom povedali, že Bush, ktorý zomrel, bol vlastne „klon číslo 34“. Ako dôkaz poskytol odkaz na „video, ktoré ukazuje, ako sa starý muž Bush dusí, keď údajne jedol suši a skutočne zomrel, keď ho jeho manželka Barbara dorazila otrávenou handričkou. To bolo 8. januára 1992. Rýchlo bol nahradený novým klonom, ktorý už čakal v zadnej miestnosti. Rýchle prepnutie klonov/dvojníkov. Bolo to vopred pripravené.“

Autor tejto správy roky žiadal kontakty v japonskom verejnom vysielaní NHK, aby dostal kópiu pôvodnej pásky tohto incidentu, ale tá je očividne držaná pod zámkom a kľúčom.

Posledná poznámka k tejto záležitosti: keď autor tejto správy kontaktoval Busha st. s cieľom získať interview, bolo mu povedané, že je na dôchodku a neposkytuje rozhovory, ale že vraj vie a podporuje to, o čo sa [autor tejto správy] snaží. Inými slovami zdá sa, že zmenil svoj názor na genocídu a súhlasí s alternatívnym plánom obrovskej kampane na nápravu planéty, nasledovanej expanziou ľudstva do vesmíru.

To nás prináša späť k skôr menovaným mierovým operáciám slobodomurárskej P2. P2 teraz hovorí, že ňou navrhnutý triumvirát „nás povedie do novej éry, zatiaľ čo je v chode nová Jalta.“ Jalta bola, ako si možno pamätáte, konferencia v roku 1945 medzi Winstonom Churchillom, Franklinom Rooseveltom a Josifom Stalinom, ktorá usporiadala podobu povojnového sveta.

Novou Jaltou je podľa P2 dohovor o financovaní niekoľko stoviek biliónov drahého projektu, v rámci ktorého má byť postavená „obrovská vesmírna loď, ktorá by nás dopravila k iným planétam v rámci projektu, ktorý NASA medzičasom už vyvinula“. Prirodzene, zdroje z Obrannej spravodajskej agentúry Spojených štátov [DIA] už povedali, že skratka NASA znamená „Not A Space Agency“ (žiadna vesmírna agentúra), preto je potrebné tieto tvrdenia brať s najväčšou skepsou.

P2 ďalej povedala: „Svetový finančný systém dokázal vytvoriť finančné dlhy vo výške 1,4 biliardy amerických dolárov proti svetovému HDP nižšiemu ako 100 biliónov USD. Je to monštrum, ktoré nedokáže riadiť žiaden algoritmus centrálnej banky. Vedia to veľmi dobre, tak Federálny rezervný výbor ako aj Európska centrálna banka, ale aj Číňania. „Je to výsledok „zničujúcej finančnej vojny medzi Áziou a Západom, ktorá vedie k ustavičnému vytváraniu nových peňazí spôsobom, ktorý bol určený len na to, aby nechal explodovať finančný systém. “

Ako ponuku mieru ponúka P2 tento dlhopis krytý 46 000 tonami zlata. Napriek tejto mierovej ponuke je faktom, že P2 a jej tajné spriaznené združenia boli vo svojom panstve nad touto planétou mimoriadne nekompetentní a predsedali ľudskému utrpeniu, nekončiacej vojne a zničenie veľkej časti prírodného sveta. Preto namiesto toho, aby sme prijali ich „triumvirát“, musíme bojovať ďalej, až do ich úplnej, bezpodmienečnej kapitulácie.

Na tomto fronte bolo minulý týždeň zabránené veľkému pokusu chazarskej kabaly rozpútať Tretiu svetovú vojnu. „Tento rok nebude žiaden zázrak chanuky, potom ako bola zastavená izraelská operácia pod falošnou zástavou proti americkému námorníctvu, z ktorej mal byť vinený Irán“, hovoria  zdroje Pentagonu. Zrejme to súvisí so správou, že viceadmirál Scott Stearney, ktorý dohliadal na americké námorné jednotky na Blízkom východe, bol v sobou nájdený mŕtvy, vraj „očividná samovražda“ (odkaz).

Tento incident v kombinácii s laserovým ukazovadlom „Mosad“, ktoré mierilo minulý týždeň na Trumpa znamená, že „Trump je teraz možno pripravený odtajniť nielen FISA, ale aj atentát na JFK a útoky 11. septembra, aby ukončil Izrael a Bushovu kabalu“, hovoria zdroje.

„Izrael teraz ťahá za kratší koniec, pretože jeho letectvo, rakety, [protiraketový] dóm a lobby nič nezmôžu, pretože valné zhromaždenie OSN požaduje vrátenie Golanských výšin“, pokračujú.

Zmena režimu sa očakáva tak v Izraeli, ako aj v jeho klientskom štáte Saudská Arábia, keďže patrioti v oboch krajinách hľadajú pomoc sveta, aby odstránili Benjamína Netanjahu a jeho miláčika, takzvaného Mohameda bin Salmána [MBS]. Znak toho bolo možné vidieť, keď sa Trump odmietol stretnúť s MBS na práve dohodnutom stretnutí G20. Tiež, izraelská polícia odporučila podať žalobu na Netanjahua pre viaceré zločiny a jeho pád je iba otázkou času.

Zdroje z Pentagonu hovoria, že Medzinárodný súdny dvor sa pridá k argentínskym prokurátorom, ktorí „vyšetrujú MSB, EÚ a OSN pre vojnové zločiny, a to by mohlo preukázať aj účasť Izraela, pretože útočil na Jemen jadrovými bombami.“

Ďalším darebákom chazarskej mafie, ktorý je pred odstránením, je francúzsky bábkový Rothschildov prezident Emanuel Macron. Masové demonštrácie proti Macronovi sa pokračujú po celom Francúzsku. 84 % obyvateľstva podporuje demonštrantov.

Macronov režim používa provokatérov na to, aby násilné incidenty mohol využiť ako ospravedlnenie na vyhlásenie stanného práva. Francúzski demonštranti však zavesili na internet videá, ktoré dokazujú, že násilní demonštranti pracujú pre políciu.

https://www.facebook.com/sabrina.tetu.9/videos/10155683128876510/

https://www.youtube.com/watch?v=ZzxxISGPKiw&fbclid=IwAR1FKdZD3EwIUOqIc2r34IiSRLhY3AZncxSfmmqsgm14LK3mghhXC5p8VAI

„Ak Macron vyhlási stanné právo, francúzske vojsko sa môže pridať k žltým vestám [demonštrantom], na zvrhnutie tejto Rothschildovskej bábky“, hovoria zdroje Pentagonu. Francúzske opozičné zdroje uvádzajú, že Macron najal viac ako 10 000 zahraničných žoldnierov, s cieľom ochrániť sa, a že francúzska armáda tento zahraničný útok využije ako zámienku na to, aby sa proti nemu postavila.

Ďalšou Rothschildovou zločineckou bábkou, ktorá má byť čoskoro odstránená, je japonský minister financií Taró Asó, hovoria zdroje japonskej pravice. Asó naštval pravicu tým, že jej sľúbil predať všetky japonské vodné zdroje, aby pomohol svojmu zaťovi Alexandrovi de Rothschildovi. „Asóova smrť už bola nariadená a ak ešte nie je mŕtvy, čoskoro bude“, povedal istý pravicovo orientovaný zdroj z blízkosti cisárskej rodiny.

Zatknutie prezidenta Nissanu, Carlosa Ghosna, je súčasťou kampane na odstránenie francúzskeho vplyvu Rothschildovcov z tejto krajiny, uvádzajú zdroje. Trump japonskému premiérovi Šinzóovi Abemu na G20 povedal, že „uprednostňuje silné Japonsko pri obnove rovnováhy aliancie Nissan-Renault“, uvádzajú zdroje z Pentagonu. „Keďže HDP Japonska je takmer dvojnásobne vysoký, ako HDP Francúzska a trhová kapitalizácia Nissanu je oproti Renaultu takmer dvojnásobná, Francúzsko bude nútené, predať svoj podiel alebo ho znížiť“, dodávajú.

A napokon je tu aj správa o istom druhu ezoterickej bitky v kalifornskom štýle s použitím zbraní so smerovanou energiou [DEW], ktorá sa odohráva v Austrálii. Austrálske tajné služby nám poslali nasledujúce obrázky očividne masívneho útoku DEW, ktorý zapaľuje požiare v Queenslande.

Bude definitívne horúco a môžeme očakávať oveľa viac, keďže boj o oslobodenie ľudstva neúprosne napreduje smerom k víťazstvu a slobode pred babylonským dlhovým otroctvom a do nového, zlatého veku.

zdroj: benjaminfulford.net a ďalšie stránky

Preklad ďurino, december 2018

4 komentáre k “Historická udalosť: Slobodomurári z lóže P2 – uctievači Čierneho slnka – žobronia o mier”

  1. „Slobodomurárska lóža P2 navrhuje, aby svet „viedol triumvirát synov Čierneho slnka, synov veľkého Hóra a synov Draka“,…

    Pripomína mi to trojicu zo Zjavenia Jána „Drak, šelma a falošný prorok“.

  2. Kazdy tyzden si tieto clanky precita min. 1200 ludi. To je problem, aby kazdy poslal jednorazovo 0,50 € a bude vyzbierane na preklady na dlhu dobu do predu. Hlavne to nikomu neubudne. Vsetci chceme lepsi svet, ale nech zacnu ti druhi…
    Duri, vdaka za preklady

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *