Hillary Clintonová a akási Huma na videu vraj sexujú a zavraždia neplnoleté dievča

Nová, dych vyrážajúce správa ruskej vonkajšej rozviedky (SVR), ktorá v súčasnosti obieha v Kremli, hovorí o tom, že v uplynulých dvoch týždňoch bol riaditeľ CIA Mike Pompeo vyslaný do Nepálu prezidentom Donaldom Trumpom, aby dohodol tajné stretnutie s vodcom Kórejskej ľudovodemokratickej republiky (DVRK) Kim Čong-unom.

Pompeo má však dvojitú misiu. Osobne dohliada nad zatknutím vysokopostaveného poradcu Organizácie spojených národov, pedofila Petera Johna Dalglisha, ktorý v zúfalstve krátko pred svojim zatknutím zavesil to temného webu (dark web) video, označované aj ako „snuff film“, ktoré zachytilo [prepáčte, budem vulgárny] talmudskú puču (nežidia musia slúžiť židom) Hillary Clintonovú a jej dvornú pomocníčku [prepáčte, budem opäť vulgárny] talmudskú puču (nežidia musia slúžiť židom) Humu Abedinovú, ako mučia a napokon zavraždia neplnoleté dievča.

Táto správa pokračuje informáciou, že v dark webe je aj ďalšie video od hľadaného pedofila Petera Johna Dalglisha, ktoré ukazuje [prepáčte, budem opäť vulgárny] talmudské puče (nežidia musia slúžiť židom) Hillary Clintonovú a Humu Abedinovú, ako sexujú neplnoleté dievča. Správy zo SŠA signalizujú, že toto video je tak príšerné, že ostrieľaní policajti z New Yorku po jeho prezretí plačú. Títo policajní úradníci tiež tvrdia, že toto video je Rosettskou doskou informácií [kamenná doska s textom v troch jazykoch, ktorá umožnila rozlúštenie egyptského znakového písma], ktoré spájajú vysokopostavených amerických politikov, ako je Clintonová, s elitným globálnym pedofilným gangom.

zdroj: hannesmensch.wordpress.com

Komentár: frazzledrip

Kto začne googliť po zverstvách tejto vyvolenej talmudskej rasy, skôr či neskôr narazí aj na fotografie nasledujúceho typu…

fotka (pozor, záber na tomto odkaze vás navždy zmení)

Spravte si názor.

Alebo, zavrite oči a povedzte si, že také niečo neexistuje.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *