Geoinžiniering, nanotechnológie a ovládnutie ľudstva

Dozviete sa: čo na nás zahraničné hovädá sypú, prečo to na nás sypú, čo to spraví s našim telom a ako nás môžu o. i. pohodlne na diaľku zabiť.

20 minút informácií, ktoré vás navždy zmenia.

Možno zmenia aj učiteľa dejepisu z Považskej Bystrice, ktorý vytvára zoznamy jemu nepohodlných webov a odovzdáva ich americkej ambasáde.

Dodatok 14.6.2015

Pripájam odkaz na dokument vo formáte pdf v angličtine, v ktorom Harald Kautz-Vella uvádza aj konkrétne údaje: The chemistry in contrails

Kto chce samotné titulky, stiahnuť si ich môže tu.

6 komentárov k “Geoinžiniering, nanotechnológie a ovládnutie ľudstva”

  1. Woodoo ide v plnom prúde, chlap je buď zámerne školený škodca /klon/, alebo úprimný blázon, alebo… Cieľová skupina – tí, čo už(právom) neveria oficiálnej propagende. Reklama na to, ako niekto chce, aby to bolo. Veľmi sugestibilní jedinci aj uveria, že ich niekto môže ovládať nanočasticami, alebo podobnou inou psychospirituálnou zbraňou. Good morning.

  2. Dee Finney:

    „V roku 1997 mi naša Pani ukázala víziu. Videl som vojenské lietadlá letiace nad rozličnými krajinami a zaľudnenými oblasťami nad Kanadou, Spojenými Štátmi, Mexikom, Európou a nad národmi Afriky. Vypúšťali nejaké výpary do atmosféry. Náš Pán mi povedal, že je to pokus o zníženie ľudskej populácie. Sú to chemické zbrane, ktoré zabijú tisíce ľudí, tisíce tisícov a napriek tomu sa mnohí ľudia čudujú, keď si niekto pestuje vlastné jedlo a pokropí ho svätenou vodou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *