Genocída očkovaním pod taktovkou WHO?

Hladovanie na svete možno zmierniť zvýšením produkcie potravín a zlepšením ich distribúcie. Zvoliť si však možno aj opačnú cestu, cestu cynického pohŕdania ľudským životom, pričom počet hladujúcich možno znížiť znížením pôrodnosti a zvýšením úmrtnosti. V ďalšom texte sú uvedené niektoré príklady, ktoré na plutokraciou riadenú Svetovú zdravotnícku organizáciu (WHO) vrhajú tieň podozrenia, že pracuje na druhej možnosti:

„Rockefellerova nadácia nenápadne financovala program WHO na „reprodukčné zdravie“. V rámci neho bola vyvinutá inovačná vakcína proti tetanu. …S vedcami WHO spolupracovali už od roku 1972, čiže viac ako 20 rokov, na vývoji novej, dvojnásobne účinnej vakcíne… Začiatkom 90-tych rokov WHO podľa správy Globálneho inštitútu pre vakcíny (Globales Impfstoffinstitut) dohliadala na rozsiahlu vakcinačnú kampaň proti tetanu v Nikarague, Mexiku a na Filipínach. Rímsko-katolícka organizácia „Comite Pro Vida de Mexico” začala mať v súvislosti s týmto programom WHO podozrenie. Rozhodla sa dať ampulky s vakcínou skontrolovať. Pritom sa zistilo, že vakcína obsahuje ľudský choriogonadotropín, nazývaný aj ako HCG, prípadne hCG. To bola veľmi nezvyčajná zložka vakcíny, vyvinutej na to, aby ľudí, ktorí sa porania hrdzavým klincom alebo infikujú inými pôdnymi baktériami, ochránili pred tetanom. Toto ochorenie sa vyskytovalo relatívne zriedkavo. Celé to bolo zvláštne už len preto, lebo HCG je prirodzený hormón na udržanie tehotenstva. Ak sa HCG naviaže na nosnú bakteriálnu molekulu, ako je napríklad jed pôvodcu tetanu, vtedy podnieti tvorbu protilátok proti HCG a zabráni tak donoseniu plodu počas tehotenstva. Ide vlastne o utajený spôsob potratu. Podobné správy o vakcínach, ktoré obsahovali hormóny HCG, prišli z Filipín a Nikaraguy. Organizácia Comite Pro Vida potvrdila aj niektoré ďalšie zvláštne fakty v súvislosti s týmto očkovacím programom WHO. Táto špeciálna vakcína proti tetanu bola podávaná iba ženám vo veku od 15 do 45 rokov, teda vo veku, v ktorom sú schopné porodiť dieťa.[1] Muži a deti touto vakcínou očkovaní neboli. Aby to nebolo všetko, ženy boli očkované spravidla tri razy, s odstupom iba niekoľkých mesiacov. Takto chceli zaistiť, aby ženy dostali dostatočne vysokú dávku HCG; pretože jedna jediná vakcína proti tetanu vydrží (vraj) najmenej desať rokov. Primiešanie HCG bola jednoznačná kontaminácia vakcíny. Táto zložka v nej jednoducho nemala čo hľadať. Žiadnej zo žien, ktoré boli očkované vakcínou proti tetanu obsahujúcou HCG nepovedali, že vakcína obsahuje účinnú látku na spôsobenie potratu. Zo strany WHO to bolo očividne zámerné.

Organizácia Comite Pro Vida sa záležitosťou zaoberala ďalej a zistila, že Rockefellerova nadácia, Rada pre populáciu Johna D. Rockefellera III., Svetová banka, rozvojový program OSN, Fordova nadácia a ďalšie už 20 rokov spolupracovali s WHO na vývoji vakcíny proti plodnosti, a pracovali pritom s HCG, tetanom a inými vakcínami.“

„Šéf WHO sterilizoval vakcínou proti tetanu“ – Dr. Jong Wook Lee bol sa stal v roku 2003 novým predsedom Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO). Krátko po svojej voľbe sa zistilo, že tento relatívne neznámy muž zodpovedá za celý rad škandalóznych vakcinačných programov WHO proti tetanu. Dr. Jong Wook Lee je lekár a odborník na vakcíny. Podľa istej správy BBC uskutočnil v roku 1994 na príkaz WHO program protitetanovými vakcínami na ženách vo fertilnom veku na Filipínach. V kombinácii s vakcínou proti tetanu bola vtedy použitá aj substancia Beta Human Chorionic Gonadotrophin, účinná látka, ktorá má zabrániť tehotenstvu.[2] Neskôr mnohé z vakcinovaných žien potratili. Filipínska lekárska spoločnosť a filipínske Ministerstvo zdravotníctva potvrdili použitie uvedenej látky počas akcie WHO. Samotná WHO akúkoľvek súvislosť s následnými spontánnymi potratmi poprela, priznala však použitie minimálnych množstiev HCG. Ochrancovia života sú zalarmovaní: Údajne bol medzičasom zo strany WHO v Mexiku uskutočnený podobný vakcinačný program so sterilizačným účinkom.“ (www.kath.net/ LSN.ca/CWNews.com 4.02.2003)

„V troch severných štátoch nigérijskej federácia prevládajúce moslimské úrady bojkotujú vakcinačnú kampaň Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) proti detskej obrne. Náboženskí vodcovia provincií Kano, Zamfara a Niger tušia za vakcinačnou akciou neľudský úmysel USA. Vakcína obsahovala nečistoty, ktoré spôsobujú neplodnosť populácie a okrem toho ju nakazila vírusom AIDS. Moslimskí vodcovia sa rozhodli, že imunizačného programu sa zúčastnia až vtedy, keď budú mať vlastné dôkazy o tom, že sérum je bezchybné. Na tieto protesty reagovala WHO so zdesením, pretože takto vraj nemožno zabezpečiť, že túto vakcínu dostanú všetky deti. Organizácia si položila za cieľ, v priebehu jedného roka detskú obrnu celkom vykynožiť[3], pričom malo byť vakcinovaných 250 miliónov detí na celom svete.“ (Tagesschau 24.2.2004)

„Islamisti v Nigérii proti kampani za očkovanie proti detskej obrne“ Orálnou vakcínou(!) chce WHO zaočkovať viac ako 60 miliónov detí v západnej Afrike proti detskej obrne. Štyri z celkovo dvanástich severných členských štátov, ktoré od roku 1999 zaviedli islamské trestné právo, blokujú vakcinačnú kampaň na svojom území. Nigérijskí vedci vraj zistili v orálnej vakcíne hormóny, ktoré dokážu znížiť plodnosť vakcinovaných žien… V médiách teraz točia o poverách a voodoo mágii, aby to celé zahrali do absurdnosti. Pritom je už dlho známe, že WHO v rozvojových krajinách cielene používa vakcíny kombinované s HCG (human chorionic gondotropine). Hormón HCG vo vakcíne spôsobuje, že telo žien vytvorí protilátky proti HCG, ktoré po otehotnení spôsobia spontánny potrat. Vakcíny proti tetanu s HCG boli použité predovšetkým v Ugande a na Filipínach.“ (www.aegis.ch, 2004)

A aktuálna správa: „Turecké ženy zo strachu bojkotujú štátnu vakcinačnú kampaň. V oboch obciach Bögürtlen a Gedik na juhovýchode Turecka sa ženy odmietli podrobiť úradmi organizovanej vakcinácie proti tetanu, pretože veria, že táto vakcína spôsobuje neplodnosť. Podľa údajov stanice NTV sa ukryli aj niektoré ženy pracovníkov zdravotníckeho úradu a celkovo 80 žien vo veku od 15 do 45 rokov zo strachu odmietlo ochranné očkovanie. Dokonca aj keď príslušný miestny úradník so svojou manželkou navštívil tieto dediny, iba približne 40 žien dokázal presvedčiť o tom, že tieto chýry sú nepravdivé a v prípade podania vakcíny proti tetanu nehrozí neplodnosť.“ 9.6.07, www.net-tribune.de

Najskôr sa informujte – predovšetkým u odporcov očkovania, pretože ich argumenty sa nepublikujú – až potom sa rozhodnite, či sa dáte vakcinovať! Pretože keď sa raz vakcína dostane do tela, už je neskoro!

Prísada vakcín ničí mozgové bunky!

Ak pitva dvoch tuctov svojho času veľmi vitálnych myší na Univerzite Britskej Kolumbie informuje pravdivo, vlády na celom svete by mohli byť čoskoro prevalcované vlnou súdnych procesov, ak celá záležitosť nebude opäť zametená pod koberec. Nové, ešte nepublikované štúdie, vedené neurovedcom Chrisom Shawom z kanadského Vancouveru, poukazujú na spojitosť medzi hydroxidom hlinitým vo vakcínach a symptómami Parkinsonovej choroby, amyotrofickej laterálnej sklerózy (alebo tiež Lou Gehrigovej choroby) a Alzheimerovej choroby.

Shaw je veľmi prekvapený, že jeho výskum nebol zrealizovaný už skôr. Od 80-tych rokov lekári vstrekujú svojim pacientom hydroxid hlinitý – prísadu, ktorá spôsobuje imunologickú odpoveď. „Je to podozrivé. Buď je spojenie priemyslu už známe a nikdy nebolo zverejnené, alebo zdravotnícka organizácia Health Canada nikdy od priemyslu nepožadovala, aby tieto štúdie uskutočnil. Nie som si istý, ktorý variant vzbudzuje väčšiu hrôzu.”

Podľa výsledkov Shawa sú podobné prísady použité vo vakcínach proti hepatitíde typu A a B, ako aj v hexavakcíne Pentacel, používanej proti záškrtu, čiernemu kašľu, tetanu, detskej obrne a istej forme meningitídy.

Aby overili svoju teóriu, Shaw a jeho skupina pozostávajúca zo štyroch vedcov Univerzity Britskej Kolumbie a Univerzity Louisiana State vstrekli myšiam vakcínu proti antraxu, vyvinutej pre prvú vojnu v Perzskom zálive. Pretože syndróm vojny v Perzskom zálive sa veľmi podobá amyotrofickej laterálnej skleróze (ALS), vysvetľuje Shaw, neurovedci mali šancu izolovať pravdepodobnú príčinu. Všetky nasadené jednotky boli očkované vakcínami s prísadou hydroxidu hlinitého. Podľa Shawa však očkované jednotky, ktoré neboli nasadené v Perzskom zálive, vyvinuli tiež podobné symptómy, takže syndróm vojny v Perzskom zálive nie je spôsobený, ako sa doteraz predpokladalo, stresom alebo duševnou záťažou či rádioaktivitou.

V rámci výskumu trvajúceho 20 týždňov si myši vyvinuli štatisticky významné symptómy ako strach (38 percent), výpadky pamäte (4,1-razy viac chýb ako v kontrolnej skupine) a alergické kožné reakcie (20 percent). Bunkové vzorky po „obetovaní” myší ukázali, že nervové bunky odumreli. V tej časti mozgu myší, ktorá koordinuje pohyb, 35 percent buniek odumrelo samo od seba.

„Nikto v mojom laboratóriu sa v budúcnosti už nedá očkovať ”, povedal Shaw. „Ostali sme celkom zhrození. Ten výskum sme nerobili preto, aby sme zistili nejaké chyby vakcín. Mozgové bunky (neuróny) však náhle odumreli!”

Je možné, povedal, že existuje viac ako 10 000 štúdií, ktoré preukazujú bezpečnosť hydroxidu hlinitého v injekciách. Nenašli sme však žiadnu štúdiu, ktorá by sledovala obdobie dlhšie ako prvé týždne po podaní. Ak také štúdie existujú, a dokážu nebezpečenstvo vyvrátiť, potom „ich treba predložiť”. „Takto sa robí veda.” (Od prvého uverejnenia tejto skutočnosti uplynul už nejaký čas. Doteraz však tvrdenia Chrisa Shawa nikto nevyvrátil, vakcíny sú aplikované a vlády naďalej propagujú vakcináciu.


[1] Text je úmyselne zvýraznený tučným písmom pre svoju nápadnú podobnosť s propagovanou „vakcínou proti rakovine krčka maternice“

[2] Nie je pravda, pozri vyššie

[3] Ako už bolo spomenuté na príklade hladu, aj pri „kynožení“ chorôb existuje možnosť, preventívne znížiť počet potenciálne chorých ľudí…

Zdroj

Preklad z nemčiny ďurino, december 2012

Jeden komentár k “Genocída očkovaním pod taktovkou WHO?”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *