Finančná vojna môže eskalovať do masívnych útokov EMP, keďže konečné zúčtovanie sa blíži

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 8. 1. 2018

Viaceré zdroje sa zhodujú, že prebiehajúca vojna o kontrolu nad finančným systémom a tým aj kontrolu nad budúcnosťou planéty sa nebezpečne vystupňovala. Čo je najdôležitejšie, americká armáda minulý týždeň odviedla svetovú pozornosť falošným sporom medzi prezidentom SŠA, Donaldom Trumpom, a jeho bývalým poradcom Stevom Bannonom, zatiaľ čo využila nosnú raketu SpaceX, aby vyniesla jej tajný satelit Zuma, uviedol zdroj Pentagonu (odkaz).

Tento satelit schopný vyslať elektromagnetický impulz (EMP) bol vypustený s blížiacim sa termínom splatnosti dlhov vlády Spojených štátov 31. januára, a bude použitý proti Severnej Kórei, uvádzajú zdroje. Keďže Severná Kórea je iba zámienka a je skutočne príliš analógová na to, aby ju útok EMP ovplyvnil, je to zrejme skrytá hrozba určená švajčiarskym osobám v úzadí, ktoré oslabili Spojené štáty a postavili na nohy Čínu.

Je potrebné si uvedomiť, že tajná vláda Západu využíva pohyb nebeských telies na načasovanie dôležitých geopolitických udalostí a 31. január bude dátumom prvej kombinácie modrého mesiaca, supermesiaca, a zatmenia mesiaca za posledných 150 rokov.

Astronomické udalosti stranou, americký systém petrodolára sa v týchto dňoch ocitol v smrteľnom nebezpečenstve, pretože hlavní vývozcovia ropy Rusko, Venezuela a Irán pri predaji ropu úplne obchádzajú dolár. Snahy agentúry Spojených štátov o zmenu režimu v Iráne a Venezuele zatiaľ zlyhali; dodáva to odvahu ďalším významným energetickým exportérom ako sú Katar a Indonézia, aby tiež začali uvažovať o obídení petrodolára. Okrem toho, Rusko novým ropovodom od 1. januára zdvojnásobilo kapacitu vývozu ropy do Číny.

Pakistan tiež uštedril starému systému silný úder svojim oznámením, že chce použiť v obchodovaní čínsky jüan, zatiaľ čo chce vyhnať 1,4 milióna afganských utečencov a vyzval Čínu, aby tu [v Pakistane] vybudovala vojenskú základňu. To by mohli ohroziť príjem z afganského heroínu. Keďže petrodolár možno presnejšie opísať ako petro-narko-dolár, toto rozhodnutie je tiež veľkou ranou pre starý systém.

Vo svetle týchto udalostí Čína zvažuje, že 18. januára začne obchodovať ropné termínové obchody, vyčíslené v čínskych jüanoch a zlate.

To je dôvod, prečo zdroje z Pentagonu hovoria o útoku EMP, zatiaľ čo zdroje CIA hovoria, ako bolo uvedené minulý týždeň, že na „vypnutie finančného systému“ budú použité zadné dvierka.

V tejto súvislosti stojí za zmienku, že na iránskom ropnom tankeri minulý týždeň vypukol požiar, kúsok od pobrežia Šanghaja. S najväčšou pravdepodobnosťou to bolo skryté varovanie zo strany amerického vojensko-priemyselného komplexu určené Číňanom, aby vedeli, že ešte stále dokážu odrezať väčšinu energie Číny. Inými slovami, hovoria Číňanom, aby sa neodvážili jednostranne nahradiť starý finančný systém, kým sa nedosiahne konečná dohoda o novom.

Medzičasom, ako boli preriedené rady popredných, Satana uctievajúcich pohlavárov chazarskej mafie v Spojených štátoch, Biele klobúky chytajú vysokopostavených európskych pedofilov a chazarských gangstrov a prevážajú ich na americkú vojenskú základňu na ostrove Diego Garcia, uvádzajú zdroje Pentagonu.

Julian Assange sa teraz nachádza v rukách armády Spojených štátov a poskytol jej a Bielym klobúkom užitočné informácie. Tí teraz napríklad využívajú elitné námorné jednotky Navy Seals na sledovanie „najmenej siedmich prepravných kontajnerov s cieľom zastaviť obchodovania s ľuďmi“, uvádzajú zdroje Pentagonu.

V boji proti chazarským obchodníkom s ľuďmi, druhá epizóda minisérie stanice BBC s názvom „McMafia“ ukázala, ako sú ruské a východoeurópske ženy cez Egypt obchodované do Izraela, poznamenali zdroje. Bezprostredne potom, ako bola epizóda odvysielaná, Egypt zatkol 75 ľudí za obchodovanie s ľuďmi. Minulý týždeň bol zatknutý aj izraelský zločinec Moshe Harel, ktorý prevádzkoval celosvetovú sieť obchodovania s ľudskými orgánmi (odkaz).

Prebieha tiež veľký útok proti chazarským zaisťovacím fondom a ich prevádzkovateľom, poznamenávajú zdroje Pentagonu. Podotkli, že 10 Chazarov, vrátane výkonného riaditeľa zaisťovacieho fondu Bridgewater Associates, Bruceho Steinberga, „zahynulo počas leteckého nešťastia v Kostarike“. Bývalý riaditeľ FBI James „Comey pracoval pre Bridgewater, môže to však byť správa pre tieňových bankárov a ich investorov“, dodávajú.

„Útoky na zaisťovacie fondy a špinavé peniaze Izraelčanov pokračujú, keďže bývalý výkonný riaditeľ skupiny Och-Ziff, Michael Cohen, bol obvinený zo sprenevery v Afrike, a je spojený so sankcionovaným izraelským miliardárom Danom Gertlerom“, pokračujú zdroje.

Medzitým v Spojených štátoch, prezident Donald Trump rozpustil komisiu na prešetrenie podozrení z volebných podvodov potom, ako jej činnosť viedla k viac ako 10 000 uzavretým žalobám, ktoré budú teraz spracované, hovoria zdroje.

Spoločnosť Uranium One Hillary Clintonovej, nadácia Clintonovej a jej e-mailové škandály sú preberané vo väčšine veľkých korporačných médií potom, ako FBI a ministerstvo spravodlivosti oznámili oficiálne vyšetrovanie. „Po spálení súborov a počítačov v jej dome v New Yorku môže byť Hillary obesená za zradu“, hovoria zdroje z Pentagonu.

Hillary a mnoho ďalších by v skutočnosti mali byť obesení za masové vraždy a nie iba za zradu. Pokiaľ bude toto vyšetrovanie reálne, povedie k podvodným jadrovým zbraniam, ktoré boli použité pri pobreží Haiti s cieľom vyvolať na ostrove cunami a zemetrasenie. A to zase napokon upriami pozornosť takzvaných médií hlavného prúdu na útok na Japonsko a masovú vraždu vo Fukušime prostredníctvom  jadrovej katastrofy a cunami. To nevyhnutne povedie k dlho očakávanej očiste Japonska od bábkových politikov a ich chazarských bábkovodov.

Ako sme informovali už dávno, útok na Japonsko vo Fukušime bol súčasťou plánu Rothschildovcov a ich pánov v úzadí vo Švajčiarsku na premiestnenie svojho ázijského sídla z Tokia do Severnej Kórey. Potom premiér Naoto Kan verejne vyhlásil, že bol tlačený do evakuácie 40 miliónov ľudí z Tokia na Kórejský polostrov, v dôsledku tejto „katastrofy“.

To, ako hlboko králičia nora siaha, naznačuje nedávno zverejnená japonská kniha, ktorá tvrdí, že japonský cisár Hirohito v časoch 2. svetovej vojny bol vlastne poľným maršalom britskej armády. Tu sú naskenované stránky z knihy, ktoré údajne zobrazujú kópie britských vojenských depeší, ktoré potvrdzujú toto tvrdenie. Členovia rodiny Rothschildovcov nám v minulosti povedali, že rola Japoncov v 2. svetovej vojne spočívala najmä v krádeži zlata z Ázie, aby sa zaistilo pokračovanie chazarskej kontroly nad svetovým finančným systémom.

Medzitým zdroj, ktorý tvrdí, že zastupuje „dobrú stránku rodiny Rothschildovcov“, poslal schému s pokynom „nasledujte bieleho králika“. Na vrchole tohto rebríčka tvrdia, že kľúčom na porozumenie všetkého je Vatikán a katolicizmus.

[na stránke na tomto odkaze je k dispozícii aj táto schéma vo vyššom rozlíšení]

V každom prípade, jeden ázijský vodca, ktorý je hlboko spolčený s chazarskou mafiou, malajský premiér Najib Razak, sa už pripravuje na útek, podľa zdrojov CIA a MI6 v Ázii.

Tu je neupravená správa CIA v Ázii:

„Toto je veľmi dôležité:

https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-01-07/malaysian-opposition-picks-92-year-old-mahathir-to-fight-najib

„A v poslednej vete je pointa:

‚Najib zatiaľ ešte verejne nekomentoval menovanie Mahathira. Premiér má naplánovanú návštevu Saudskej Arábie na tento týždeň. ‘

„Môj kontakt MI-6 v Malajzii mi povedal, že ‚Najib sa snaží získať azyl v Saudskej Arábii. Možno sa nevráti späť do Malajzie. Tlak je na ňom. Odčerpal z Malajzie viac ako 5 biliónov dolárov a všetci tí, ktorí sú v obraze, sú si toho vedomí.‘“

Spomeňte si, Najib bol zapletený do škandálu chýbajúcich prostriedkov, do ktorého boli zapojené Saudská Arábia a Goldman Sachs. Je tiež kľúčovou osobou v otázke chýbajúcich lietadiel Malaysian Air 370 a 17.

Najib sotva nájde skutočné útočisko v Saudskej Arábii, lebo režim v tejto krajine už nie je pod kontrolou jeho bývalých partnerov v trestnej činnosti, ktorí boli odstránení. Americká armáda teraz de facto ovláda Saudskú Arábiu.

Namiesto toho by sa mohol pokúsiť nájsť úkryt na Ukrajine, je však nepravdepodobné, že kriminálna chazarská vláda Ukrajiny bude fungovať dlhšiu dobu. To preto, že väčšina krajín východnej Európy, s ktorými sa počítalo v provokovaní Ruska, sa odkláňa od chazarského projektu fašistickej EÚ. Môžeme to vidieť v 16 východoeurópskych krajinách, ktoré odmietajú plán dovážať milióny nezadaných mladých moslimských samcov. Možno to vidieť aj v ich orientácii na euroázijský projekt cestnej infraštruktúry, novej Hodvábnej cesty.

V Nemecku, bývalej bašte projektu EÚ, sú na vzostupe nacionalisti a po 70 rokoch okupácie vlády požadujú opäť nezávislosť. Angelu Merkelovú, najvyššiu osobu chazarského rodokmeňa pri moci na Západe gnostickí ilumináti vyzvali, aby odstúpila. Je potrebné si pripomenúť, že režim, ktorý predstavuje Merkelová, riadil Nemecko tak zle, že nemecká pôrodnosť sa prepadla a dlhodobé prežitie nemeckého národa je ohrozené.

Teraz, keď sa začalo vydávanie vysokopostavených európskych Chazarov, už sa nebude môcť dlhšie udržať pri moci. Mnoho ľudí už z ústredia EÚ v Bruseli zmizlo. Ľudia miznú z radaru aj v Taliansku a vo Švajčiarsku.

Revolúcia na Západe prebieha pred našimi očami. Uvidíme, ako dlho to bude trvať, než pápež František z lóže P2 vyrokuje kapituláciu.

Preklad ďurino, január 2018

zdroj: benjaminfulford.net

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.7/5 (27 votes cast)
Finančná vojna môže eskalovať do masívnych útokov EMP, keďže konečné zúčtovanie sa blíži, 4.7 out of 5 based on 27 ratings

3 komentáre k “Finančná vojna môže eskalovať do masívnych útokov EMP, keďže konečné zúčtovanie sa blíži”


 1. Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/html/auria_multihost/prekladyodlesa.sk/public_html/wp-content/plugins/gd-star-rating/code/blg/frontend.php on line 705

  vdaka za preklad Durino, veci sa hybu i ked jednoduche to este nebude.
  btw vymlete dute hlavy si v diskusii nevsimaj je to zbytocne bud su naozaj hlupi a zablokovani alebo su navyse aj podli a su za to plateni.
  kazdopadne ich to bude mrziet a tych druhych velmi ale to uz bude neskoro.

  pekny den !
  bc

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

 2. Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/html/auria_multihost/prekladyodlesa.sk/public_html/wp-content/plugins/gd-star-rating/code/blg/frontend.php on line 705

  Dakujem pekne za preklady Fulforda, stoja za to.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (2 votes cast)

 3. Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/html/auria_multihost/prekladyodlesa.sk/public_html/wp-content/plugins/gd-star-rating/code/blg/frontend.php on line 705

  Uff

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *