Finančná mega-bitka bude eskalovať koncom februára/začiatkom marca

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 19. 2. 2018

Tajná bitka o planétu Zem vstupuje v nadchádzajúcich týždňoch do kritickej fázy, najmä v oblasti financií, kde zúri epická trojstranná bitka, zhodujú sa viaceré zdroje. Kryptomeny a čínsky jüan bojujú v tejto bitke navzájom, súčasne bojujú za nahradenie západného systému, založeného na centrálnych bankách v súkromných rukách, petrodolári, eure a japonskom jene.

Za najväčší ťah je považované hodenie rukavice Číňanmi, ktorí vyzvali americký petrodolár oficiálnym vyhlásením, že 26. marca začnú obchodovať ropné termínové kontrakty za jüan krytý zlatom. Ázijské tajné spoločnosti tvrdia, že rok Psa, ktorý sa práve začína, zvyčajne prináša nestálosť (v tomto prípade pravdepodobne na finančných trhoch), aby sa neskôr veci postupom času ustálili do nového normálu. To znamená, že Číňania sú pripravení na finančnú vojnu, keď sa tento a budúci týždeň rok vrátia z lunárneho novoročného sviatku (zdroj).

Tento čínsky krok proti petrodoláru prichádza v rovnakom čase ako ruská hrozba o stiahnutí sa z medzinárodného platobného systému SWIFT, kontrolovaného Západom. Zdroj CIA v Ázii tvrdí, že jeho ruskí partneri ho informovali, že ak Rusko začne obchodovať mimo medzinárodných obchodných účtov SWIFT a úplne prejde na Čínsky cezhraničný medzibankový platobný systém (CIPS), „bude najmenej tucet ďalších krajín, ktoré v priebehu niekoľkých dní tiež spravia rovnaký krok“ (odkaz1, odkaz2).

Medzičasom agent kanadskej tajnej spravodajskej služby konštatuje, že „premiér Dmitrij Medvedev z Ruska je zároveň výkonným prezidentom Ruskej federácie, ktorý má licenciu na to, aby vykonával operácie z Londýna. Takže ak príde príkaz na odchod zo systému SWIFT, americký dolár jednoducho zomrie a uvidíme obrovskú infláciu.“ Myslí tým skutočnosť, že finančná štvrť v Londýne a následne 2,4 miliárd členov Britského spoločenstva národov sa pripojí k Rusku a Číne a zbavia sa amerického dolára.

Je tu tiež veľký tlak na výmenu petrodolára za kryptomenu krytú zlatom, ktorá by dokázala súperiť s čínskym jüanom o vplyv, podľa zdrojov z Ruska, CIA, Pentagonu, Japonskej vlády a ďalších zdrojov zapojených do tohto projektu, ktorému sa budeme venovať podrobnejšie neskôr v tejto správe.

Tento vývoj je pravdepodobne dôsledkom toho, že členovia slobodomurárskej lóže P2, ktorí ovládajú existujúci systém dolára/eura/jenu, kontaktovali minulý týždeň Spoločnosť Bieleho draka (SBD), s cieľom dosiahnuť mier. Týmto diskusiám s lóžou P2 sa budeme venovať neskôr v texte.

Taktiež minulý týždeň sa v Japonsku objavil Robert David Steele, bývalý agent CIA a zakladateľ Divízie námornej spravodajskej služby [Marine Intelligence Division] (ľudia, ktorí nedávno spravili raziu centrály CIA), aby sa stretli s členmi SBD.

Spomeňte si, že vrchní generáli Trumpovho režimu, vrátane ministra obrany Jima Mattisa, náčelníka štábu Bieleho domu Johna Kellyho a predsedu náčelníka generálneho štábu Josepha Dunforda, všetci boli generáli vojenského námorníctva, takže načasovanie príchodu Steeleho do Japonska nie je žiadna náhoda.

V Japonsku sa Steele stretol s členmi ázijských tajných spoločností, vysokopostavenými aktérmi pravicového krídla, členmi japonskej kráľovskej rodiny a ďalšími. Diskusie sa zamerali na tému alternatívy k existujúcej západnej hospodárskej paradigme. Názor Steeleho je taký, že v nákladoch výrobku by mali premietnuté skutočné náklady potrebné na jeho výrobu. Ako príklad uviedol použitie nebezpečných karcinogénov pri výrobe smartfónov, ktoré spôsobujú rakovinu pracovníkom výrobného závodu. Náklady na liečbu rakoviny by sa mali premietnuť do ceny toho smartfónu. Rozličné strany súhlasili s tým, že napríklad náklady na odstránenie znečistenia by mali znášať znečisťovatelia.

Nastal tiež všeobecný konsenzus, že súčasný systém súkromných centrálnych bánk ničí planétu a musí byť ukončený. Zdroj CIA so sídlom v Ázii, ktorý sa zúčastnil rozhovorov, uviedol, že krajiny ASEAN (Singapur, Malajzia, Thajsko, Brunej, Indonézia, Filipíny, Kambodža, Laos, Vietnam a Mjanmarsko) sa pripravujú na spustenie procesu tým, že znárodnia svoje centrálne banky.

V súvislosti s kryptomenami však došlo k nejednotnosti. Zástupca ázijských tajných spoločností uviedol, že Číňania vo februári 2017 rozhodli ukončiť podporu kryptomien, pretože sa báli, že „darebácka umelá inteligencia“ bude schopná „prevziať kontrolu nad nimi a prevziať tak kontrolu nad ľudskou spoločnosťou.“

Zástupcovia ázijských tajných spoločností však uviedli, že budú ochotní podporiť myšlienku SBD o kryptomene krytej zlatom, ale iba vtedy, ak dostanú dôkaz o tom, že zlato skutočne existuje. SBD prisľúbila poskytnúť Aziatom podrobné údaje v podobe štatisticky platnej sady vzoriek jadrových vrtov. Sklady zlata sa nachádzajú v Bougainville, Indonézii a inde a nesúvisia s legendárnymi jaskyňami plnými vyťaženého zlata „globálnych bezpečnostných účtov“ [global collateral accounts]. Ťaží sa za pomoci technológií šetrných k životnému prostrediu.

V každom prípade súčasné kryptomeny, kryté iba počítačmi a ľudskou psychológiou, strašia majiteľov existujúceho finančného systému. Napríklad federálne štáty Arizona, Florida a Wyoming nedovoľujú platiť dane kryptomenami, pre ich výkyvy. Nebude to dlho trvať a budú nasledovať ďalšie štáty.

To by mohlo byť dôvodom, prečo Agustin Carstens, generálny riaditeľ Banky pre medzinárodné zúčtovanie (BIS), centrálnej banky centrálnych bánk, vo svojom vôbec prvom zverejnenom prejave dňa 6. februára uviedol: „Ak úrady nebudú konať preventívne, kryptomeny by mohli byť tesnejšie zviazané s hlavným finančným systémom a stať sa tak hrozbou. A čo je najdôležitejšie, meteorický nárast kryptomien by nám nemal dovoliť zabudnúť na dôležitú úlohu centrálnych bánk ako správcov verejnej dôvery. Súkromné ​​digitálne žetóny zamaskované ako meny by nemali podkopať túto dôveru“ (odkaz).

Mimochodom, BIS je miesto, kde sa konšpiračná teória stretáva s takzvanými správami médií hlavného prúdu. Publikácie ako The Wall Street Journal a The Financial Times sú plné článkov o tajomných vyhláseniach BIS, ktoré zasahujú celú planétu, pričom BIS sa nezodpovedá žiadnej vláde na zemi a nikto ju nevolil (môžete BIS zatelefonovať na číslo +41 61 280 8080).

Druhým bodom je to, že zmanipulovanými akciovými trhmi, škandálom so sadzbou Libor, šokom z pádu Lehman Brothers atď. stratili akúkoľvek dôveru, ktorú v nich niekto ešte mohol mať.

V každom prípade zdroje Pentagonu hovoria: „Nový globálny finančný systém prichádza, keďže DUMB [hlboké podzemné vojenské základne], laboratóriá, satelity, podmorské základne a iné vojenské prostriedky kabaly boli zničené.“

Pokračujú aj prípravy na novú panafrickú menu, keďže teraz „Zimbabwe je politicky dostatočne stabilná krajina na to, aby sa jej dolár stal rezervnou menou pre Afriku, keďže dlhoročný opozičný líder Morgan Tsvangirai je mŕtvy,“ uvádzajú zdroje.

Vyššie opísaný vývoj, najmä však spustenie obchodovania s ropou za jüan krytý zlatom, sú dôvodom, prečo slobodomurárska lóža P2, vládcovia starého systému na báze petrodolára, rokuje o mieri so Spoločnosťou Bieleho draka. Zástupcom P2 bolo oznámené, že musia vyhlásiť jubilejné alebo jednorazové zrušenie celého dlhu na celom svete, ako aj prerozdelenie podvodne získaných aktív ako štartovací bod pre novú finančnú paradigmu.

Tiež boli vyzvaní, aby nariadili svojej OSN, G7, Svetovej banke a ďalším pobočkám, aby tieto vyhlásili kampaň na záchranu planéty v objeme niekoľkých biliónov dolárov. Ako súčasť toho by sa vytvorila nová, meritokraticky a transparentne riadená budúca plánovacia agentúra na realizáciu týchto plánov po konzultácii s obyvateľmi planéty Zem.

Do okamihu napísania tejto správy neprišla z lóže P2 pozitívna odpoveď, takže proces jej trvalého odstraňovania zo všetkých mocenských pozícií bude pokračovať až do konca.

Zbavenie moci arcisatanistu a masového vraha Benjamina Netanjahua, potom ako bol obvinený izraelskou políciou, bude ďalším krokom v tomto procese. Netanjahu sa pokúša držať židovských občanov Izraela ako rukojemníkov tým, že sa vyhráža samovražednou vojnou s Iránom. Židovské zdroje CIA však hovoria, že odchod Netanjahua do väzenia je neodvratný, a „ak chazarský mafián Netanjahu pôjde do väzenia, nevyjde odtiaľ živý.“ Zdá sa, že židia sa konečne zobudili do skutočnosti, že po tisícoch rokov sú ešte stále v babylonskom zajatí a teraz majú možnosť sa napokon oslobodiť sami.

V tejto súvislosti sa zdá, že najnovší „strelecký incident“ na Floride bol pokusom vystrašiť židov, aby zostali aj naďalej vo svojej podriadenosti. Zdroje Pentagonu o ňom povedali: „To nebola bežná školská streľba, ale posolstvo židovskej mafii, keďže Parklandská vysoká škola je na 40 % židovská a piati zo sedemnástich mŕtvych boli židia.“

Signalizuje to mnoho o stave SŠA, ak existuje taká vec, ako „bežná streľba v škole“. Tento zdroj však pokračuje: „Parkland je aj nemocnica v Texase, do ktorej bolo prevezené telo Johna Kennedyho, keď bol zastrelený, takže to bolo aj posolstvo pre Bushovcov a Izrael.“

Tento zdroj nás informuje aj o tom, že „herec Robert De Niro, ktorý je proti Trumpovi,  by mohol byť odhalený ako klient medzinárodného gangu s neplnoletými prostitútkami.“

Zdroj Pentagonu tiež tvrdí, že Národná bezpečnostná agentúra [NSA] teraz potvrdila, že americký prezident Donald Trump získal vo voľbách 70 miliónov hlasov, zatiaľ čo Hillary Clintonová získala 57 miliónov hlasov.

Prajeme Trumpovi to najlepšie, ale ešte stále je ťažké sledovať, ako Washington D.C. zvláda odvrátiť formálne vyhlásenie bankrotu.

Zdroj: benjaminfulford.net

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.4/5 (17 votes cast)
Finančná mega-bitka bude eskalovať koncom februára/začiatkom marca, 4.4 out of 5 based on 17 ratings

Jeden komentár k “Finančná mega-bitka bude eskalovať koncom februára/začiatkom marca”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *