Fašistická Štvrtá ríša sa rúca, obkľúčenie vojnových zločincov pokračuje

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 21. 1. 2019

Odstránenie Führera Georgea Busha st. odkrylo v Spojených štátoch a Japonsku novú vrstvu fašistov a masových vrahov v Spojených štátoch a Japonsku, určených na zatknutie alebo náhle úmrtie, v čase zúriacej vojny proti satanskej chazarskej mafii.

V Japonsku, fašistický premiér Šinzó Abe a jeho režim čelia tribunálom pre vojnové zločiny. Na začiatok, francúzska polícia obvinila Tsunekazua Takedu, prezidenta Japonského olympijského výboru, z korupcie. To je len začiatok jeho problémov so zákonom. Takeda je synom princa Cunajošiho Takedu, bratranca cisára Hirohita, ktorý bol zodpovedný za vytvorenie známej Jednotky 731 [jednotka biologického a chemického výskumu známa beštiálnym „výskumom“ na živých obetiach], uvádzajú zdroje americkej vojenskej polície v Japonsku. Abeho režim bol tiež prichytený, ako sa snažil vytvoriť vlastné laboratórium biologických zbraní, na verejnosti prezentované ako veterinárna fakulta, hovoria zdroje.

Plánované náklady na olympijské hry v Tokiu v roku 2020 sa strojnásobili na viac ako 30 miliárd dolárov, pre výpalné vyplácané gangstrom a politikom, hovoria zdroje. Tieto peniaze sa perú najmä tak, že vládni činitelia oznámia gangstrom, kde budú postavené jednotlivé olympijské zariadenia. Tí potom kúpia príslušný pozemok a predajú ho vláde s obrovským ziskom, uvádzajú zdroje z japonského gangsterského prostredia. Takto vytvorené peniaze sú potom rozdelené medzi korupčných politikov a gangsterov. Ďalšie peniaze idú na olympijskú „bezpečnosť“ alebo platby gangstrom na „strážne služby“, hovoria zdroje.

Takto dokážu nahradiť finančné prostriedky, ktoré tunelovali z takzvaného „čistenia“ Fukušimy. Každý novinár, ktorý v súčasnosti ide do Fukušimy s vlastným Geigerovým-Müllerovým počítačom, je nútený pripustiť, že je tam veľmi málo žiarenia. Peniaze vyčlenené na „vyčistenie“ sú umiestnené do kontajnerov a dopravované späť do Tokia na úplatky, hovoria zdroje. Abe a jeho kumpáni musia ísť do väzenia alebo pekla čo najskôr.

V Spojených štátoch sa medzičasom ukázalo, že osobitný prokurátor Robert Müller je synom gestapáckeho šéfa Heinricha Müllera, podľa zdrojov CIA. Zatiaľ čo zločiny otca nie sú zločinmi syna, Robert Mueller bude obvinený za svoju účasť na zatĺkaní priebehu udalostí 11. septembra, ako aj za účasť na prebiehajúcom hone na neexistujúcu ruskú čarodejnicu v SŠA, hovoria zdroje (odkaz).

V tejto súvislosti je zaujímavé poznamenať, že špičkoví politickí lídri, ktorí sa zúčastnia tohtoročného fašistického svetového ekonomického fóra v Davose vo Švajčiarsku, sú Šinzó Abe a nemecká kancelárka (a Hitlerova dcéra) Angela Merkelová, hlavy bývalých fašistických spojencov počas druhej svetovej vojny. Medzitým hlavy krajín, ktoré bojovali proti fašistom, britská premiérka Theresa Mayová, francúzsky prezident Emanuel Macron, americký prezident Donald Trump, čínsky prezident Si Ťin-pching, ruský prezident Vladimír Putin a indický premiér Narendra Modi, Davos bojkotujú. Množstvo obchodných lídrov takisto zrušilo svoju účasť v Davose, rovnako ako to urobili na konci októbra v rámci saudského „Davosu v púšti“. Nie je to náhoda, hovoria zdroje Pentagonu.

Zdroje z Obrannej spravodajskej agentúry (DIA) hovoria: „Armáda Spojených štátov, spolu s Číňanmi a Rusmi, prevzala všetky globálne účty vrátane účtov Vatikánu a Federálnych rezerv, aby mohli účinne začať spustenie globálneho menového resetu. „Prvá časť bude zahŕňať vyplatenie držiteľov účtov „Úrovne 1“, hovoria zdroje. „Úroveň 1 sú vlastníci účtov a niektorí kľúčoví jedinci, ktorí budú vyplatení preto, aby „prestali prekážať“ a prestali zasahovať alebo oneskorovať proces globálneho resetu. Ide v zásade o karmu, ktorá sa teraz napĺňa. Znamená to, že Vatikán, FED, jezuiti atď. dostali nasledujúcu ponuku: zvoľ si zlato alebo olovo [úplatok alebo smrť]“, hovorí jeden zdroj.

Zvyšok finančného resetu je stále predmetom diskusie, existuje však široká zhoda o vytvorení plánovacej agentúry Západu, ktorá bude pracovať v súlade s čínskym projektom novej hodvábnej cesty (OBOR), uvádzajú zdroje európskej kráľovskej rodiny. Bude mať počiatočný rozpočet okolo 300 miliárd dolárov, hovoria. Čína tiež súhlasila s nákupom amerického vývozu vo výške  bilióna dolárov, aby sa zastavilo odčerpávanie pracovných miest a peňazí z ekonomiky Spojených štátov.

Jedným z viditeľných znakov tohto resetu je skutočnosť, že v americkom Kongrese bol prijatý zákon na odstránenie SŠA z Organizácie spojených národov a vykopnutie OSN zo SŠA. Je potrebné si uvedomiť, že OSN je súkromná spoločnosť a nie je skutočným zástupcom ľudí na svete. Zdravé časti OSN budú prevzaté do novej OSN, ktorá bude mať centrálu v Ázii – možno v Laose, podľa zdrojov ázijskej tajnej spoločnosti (odkaz).

Čistenie OSN sa začalo aj vyšetrovaním korupcie vo Svetovej zdravotníckej organizácii (WHO, posmešne prezývanej aj Svetová škodiaca organizácia), ktorá zahŕňala aj zneužívanie finančných prostriedkov na boj proti ebole na také veci, ako napríklad preplácanie cestovných výdavkov priateľkám. Svetová zdravotnícka organizácia je tiež obvinená z bujnejúceho rasizmu a sexizmu. V rámci týchto vyšetrovaní sa svet dozvie o jej roli vo falšovaní alebo reálnom spôsobovaní pandémií na podporu kampaní v prospech očkovania a predaja farmaceutických liekov výmenou za úplatky (odkaz).

Summit medzi Trumpom a severokórejským silným mužom Kimom Čong-unom sa plánuje na koniec februára po skončení lunárneho novoročného sviatku a pravdepodobne sa bude zaoberať finančným vyriešením a témami ako je fašistický režim v Japonsku a znovuzjednotenie Kórey, hovoria zdroje z Pentagonu a ázijskej tajnej spoločnosti.

Vyčistenie satanskej kabaly na Západe by malo byť dokončené v čase, keď sa uskutoční summit, hovoria zdroje. Najmä v Spojených štátoch čiastočného zastavenie činnosti vlády [shutdown] pripravuje cestu pre hlavnú čistku. „Po 30 dňoch shutdownu Trump môže vykopnúť federálnych zamestnancov v represívnych agentúrach, ako sú TSA, IRS, skorumpované osoby v FBI, DOJ, CIA, na ministerstve zahraničných vecí a operatívcov deep state alebo mandarínov v Senior Executive Service (SES), ktorých dosadil bývalý americký prezident Barack Obama“, poznamenáva zdroj z Pentagonu.

Tiež, „keď federálne súdy 18. januára vyčerpali finančné prostriedky, vojenské tribunály môžu začať pracovať naplno“, poznamenávajú zdroje.

Navyše, očistenie vlády Spojených štátov pokračuje kongresmanom Tomom Marinom, ktorý končí bezprostredne po svojom opätovnom zvolení kvôli svojej účasti na kríze s opiátmi, ktorá v súčasnosti zúri v SŠA.

Navyše reformovaná FBI začala skúmať korupciu Kongresu zo strany zahraničia, hovoria. To už začalo prinášať ovocie v podobe rušenia rôznych kongresových delegácií, „začínajúc výletom predsedkyne Snemovne reprezentantov Nancy Pelosiovej a Adama Schiffa do Bruselu, Egypta a Afganistanu“, hovoria zdroje.

„Táto delegácia mala zrejme prevziať príkazy a úplatky od globalistov v Bruseli, rozvíriť Moslimské bratstvo po Egypte a cez Sinaj sa vrátiť do Izraela, a predĺžiť obchodovanie s drogami v Afganistane“, hovoria zdroje.

Výlet do Izraela mal poskytnúť úplatky delegácii, aby mohla bojovať za ochranu amerických transferových platieb Izraelu a chrániť satana uctievajúceho izraelského premiéra Benjamina Netanjahua. Našťastie úplatky nebolo možné vyplatiť a Izraelčania sa teraz konečne chystajú obviniť svojho premiéra. Podľa izraelských tlačových správ, izraelský generálny prokurátor Avichai Mendelblit odporučí obviniť Netanyahua budúci mesiac (odkaz).

Medzitým porazení, ktorí sa tento týždeň stretnú v Davose, môžu premýšľať nad svojim neúspechom tak v službách ľudstvu, ako aj v ochrane životného prostredia. Istá správa Inštitútu medzinárodných financií z minulého týždňa ukazuje, že ich systém babylonského dlhového otroctva zaťažil ľudstvo dlhom 318 % z HDP vo výške 244 biliónov dolárov. Pritom 46 % ľudí na svete žije za menej ako 5,50 dolárov denne a najbohatších 6 ľudí vlastní rovnako veľa ako 50 % najchudobnejších (odkaz1, odkaz2).

A samozrejme, zatiaľ čo superboháči okrádajú nás ostatných, najchudobnejší z chudobných sú nútení okrádať prírodu, výsledkom čoho je najhoršia udalosť zániku živočíšnych druhov v dejinách tejto planéty. Stačilo (odkaz).

Zdroj: benjaminfulford.net a ďalšie stránky

Preklad ďurino, január 2019

4 komentáre k “Fašistická Štvrtá ríša sa rúca, obkľúčenie vojnových zločincov pokračuje”

 1. Ten chystaný světový reset se ohání spravedlnosti k chudým. To už tu bylo mockrát a vždy to dopadlo stejně. Chudí zůstali chudými a boháči zůstali bohatými jen v trochu jiném obsazení.

 2. Armády … prevzali globálne účty … a prvá časť finančného „resetu“ rieši akýsi boháčov „úrovne 1.“ a druhá časť „resetu“ je zatiaľ len predmetom diskusie. To ma teda podrž.
  Doteraz znepriatelené zelené modzgy si odrazu padnú okolo krku, okamžite dospejú k spoločnému stanovisku a budú ako jeden muž ekologicky riešiť život flóry a fauny na celej planéte a privedú ju k bohatstvu, mieru a láske. Ostatní budú dovtedy čušať a čakať na zázrak. A kto tomu velí, v akej je hodnosti a čo urobí s tými, čo sa nebudú chcieť okamžite podvoliť? Tie lágre FEMA budú slúžiť na tento účel alebo sa bude za okamžité neuposlúchnutie rozkazu rovno popravovať či očkovať? Panenko skákavá, aj Janko s Marienkou dostanú vybrať medzi „zlatom a olovom“?
  Prosto, bude tu kázeň a poriadok, aj keby sme to tu mali všetko postrielať.
  Tak, má ešte niekto nejaké blbé otázky?
  – – –
  No preto!

 3. Že by si armády padly okolo krku není pravděpodobné, ale to, že americká armáda potřebuje pro úspěšný úklid doma ve Státech určitou spolupráci Rusů, je fakt.
  Americká armáda taky nehodlá Státy zaprodat Rusům, ani nic podobného. Akorát si udělali analýzu, kde mohou něco získat a kde ztráty vysoko převyšují možné benefity. Už po invazi do Iráku poukazovali vojáci na to, že firmy spojené s členy Bushovy vlády se neskutečně pakují na dodávkách armádě a že se v Iráku ve velkém krade. Stopa těchto parazitických skupin se táhne až k nacistům, kteří se po válce poschovávali různě po světě a se kterými byl starý Prescott Bush jedna ruka i v době války.
  V dalších letech se zřejmě armáda rozhodla Spojené státy od těchto parazitů, které ničí jejich státní ekonomiku a v zahraniční politice dělají chybu za chybou, očistit.
  Na tento proces se potom začaly nabalovat další procesy v různých částech světa, protože tato mafiánská struktura se mezitím rozlezla po celém světě a očista musí být globální. K tomu je právě potřeba spolupráce Rusů a Číňanů: Aby se pronásledovaní nedokázali schovat vůbec nikde. Spojenými silami jsou je schopni pronásledovat nejen na zemi, na vodě a ve vzduchu, ale i pod zemí, pod vodou a ve vesmíru.
  Další věc je, že v průběhu přebudovávání řídících struktur v USA dojde k určitému oslabení pozice USA ve světě a tak musí být vojáci domluveni s potenciálními protivníky, aby je v té době nechali na pokoji.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *