Existuje mnoho príznakov poukazujúcich na blížiace sa finančné cunami – väčšie, ako pád Lehman Brothers

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 23 9. 2019

Skúsení pozorovatelia finančných trhov vám povedia, že anomálie na finančných trhoch minulý týždeň poukazujú na to, že sa blíži nejaká nepredvídaná udalosť so zásadným vplyvom [udalosť typu čierna labuť]. Mohli by to byť – prekrížte prsty a zaklopte na drevo – príznaky dlho očakávaného zrútenia vlády Korporácie Spojené štáty americké [SŠA]. Mohli by byť aj signálom reštartu systému svetového finančného systému v štýle Bretton Woods [povojnová medzinárodná finančná a menová sústava, trvajúca do 1970-tych rokov].

Ak chcete zistiť prečo, pozrite sa na tieto dva grafy z 19. septembra. Prvý znázorňuje repo trh a druhý úrokovú sadzbu SOFR (Secured Overnight Financing Rate) – náhradu za [manipulovaný] Libor.

zdroj: zerohedge.com/s3/files/inline-images/overnight%20repo.png?itok=ZRVq-AIV

zdroj: zh-prod-1cc738ca-7d3b-4a72-b792-20bd8d8fa069.storage.googleapis.com/s3fs-public/inline-images/SOFR%209.18.jpg?itok=VdFxRkwo

Repo trh je v zásade trh, na ktorom banky a ďalšie osoby používajú ako kolaterál dlhodobé, vysokokvalitné finančné nástroje ako sú americké vládne dlhopisy, na získanie okamžitej hotovosti. Je to tiež je úroková miera, za ktorú si banky požičiavajú medzi sebou. Skok z 2 % na 10 % na repo trhu za jediný deň znamená buď to, že insideri [ľudia priamo u zdroja informácií] si myslia, že americké dlhopisy sa stanú bezcenné, alebo že niektorá obrovská banka čoskoro padne, a preto jej už nikto nechce požičať hotovosť.

SOFR sa posnul o 282 bázických bodov na trhu, na ktorom ľudia šalejú, keď sa pohne už o 20 bázických bodov. Tento pohyb SOFR prinajmenšom naznačuje, že niektorá veľká banka alebo niekoľko veľkých bánk nemohli získať peniaze od iných bánk. Tento druh pohybu bol naposledy videný v čase pádu banky Lehman Brothers.

Súkromný FED sa pokúšal upokojiť situáciu tým, že ponúkol poskytnúť 75 miliárd dolárov denne odteraz [23.9.2019] až do 10. októbra. Je to zaujímavé načasovanie, pretože vláda Korporácie SŠA musí splatiť dlhy do 30. septembra a takto by získala čas na to, aby peniaze vrátila do 10. októbra (alebo najneskôr do 17. októbra).

Istý člen britskej kráľovskej rodiny to vysvetlil takto: „Finančný priemysel položilo rozhodnutie amerického súdnictva povoliť hromadnú žalobu proti nim, nestálosť je len následkom toho rozhodnutia“.

Nasledujúce odkazy ukazujú, že mnoho bánk, vrátane J.P. Morgan, Deutsche Bank, Barclays, Bank of New York Mellon, Societe Generale, Commerzbank a ďalších, sa v súčasnosti považuje za skupiny organizovaného zločinu, na ktoré sa vzťahuje zákon RICO [americký federálny zákon umožňujúci stíhať organizované trestné činy] a iné zákony proti organizovanému zločinu.

Three J.P. Morgan precious metals traders charged as criminal probe continues

Banker Calls Out Barclays, ICAP Among Players in Cum-Ex Scandal

‘The men who plundered Europe’: bankers on trial for defrauding €447m

Netreba dodať, že tieto trestné prípady majú za následok obete týchto finančných zločinov.

Tieto právne kroky nie sú jediným znakom kolapsu finančného systému. Pohľad na americké úverové trhy ukazuje, že katastrofa sa už začala. V súčasnosti existujú vysokorizikové pôžičky alebo dlhopisy v hodnote 3 128 biliónov dolárov v prospech realitných spoločností hypotekárne alebo hypotekárne spoločnosti voči osobám s nižšou alebo pochybnou bonitou.

To je takmer dvojnásobne viac, ako pred krachom Lehman Brothers.

Naviac, finančné aktíva súkromného sektora v SŠA sú teraz 5,6-krát vyššie ako americký HDP, čo znamená, že na splnenie HDP by museli klesnúť o takmer 80 %.

Je potrebné si uvedomiť, že to nezahŕňa viac ako 200 biliónov dolárov (10-násobok HDP) v nekrytých záväzkoch vlády SŠA.

Ďalší šok: Vládne spoločnosti zaoberajúce sa financovaním nehnuteľností, Fannie Mae a Freddie Mac, majú celkový kapitálový nárazníkový fond vo výške 6 miliárd dolárov (každá z nich 3 miliardy), ale vlastnia alebo ručia v hodnote takmer 5 biliónov dolárov v hypotekárnych cenných papieroch. To znamená, že kryjú iba menej ako tisícinu. Inými slovami, ak ceny nehnuteľností klesnú čo i len o 0,01 %, sú na kolenách. A ľudkovia, môžete trikrát hádať: existujú náznaky, že ceny nehnuteľností v skutočnosti už začali padať.

Niet divu, že finančný guru Jim Rogers predpovedá, že celý finančný systém sa do dvoch alebo troch rokov rozpadne. Pravdepodobne je optimista.

Môže sa pokojne stať, že prinajmenšom vysoko nadhodnotená, ak nie priamo podvodná realitná spoločnosť WeWork bude okamžitým spúšťačom kolapsu.

Je zaujímavé pozrieť sa na graf ceny ich dlhopisov, pretože to nás privádza do Saudskej Arábie a k japonskému investorovi Masayoshi Sonovi a jeho fondu „Vision“ s hodnotou 100 miliárd dolárov.

Kolaps WeWork by v konečnom dôsledku mohol viesť ku krachu Sona, čo by následne mohlo viesť k skutočnej zmene režimu v Japonsku (Son vlastní spoločnosť Musashi Engineering, ktorá pomáha manipulovať japonské voľby, aby udržala zločinecký režim predsedu vlády Šinzóa Abeho pri moci).

Hlavný podporovateľ Sona, saudský korunný princ [dvojník] Mohamed bin Salmán (skutočný princ Salmán je mŕtvy), sa minulý týždeň pokúsil kontaktovať vyššie spomenutého člena britskej kráľovskej rodiny s cieľom získať finančnú podporu.

Mohamed bin Salmán (nech už je to ktokoľvek/čokoľvek) … podal žiadosť o priamy kontakt, ale keďže žiadosť prišla z ‘neovereného zdroja‘, bola zamietnutá“, hovorí.

Toto je pozadie náhlych požiarov ropných rafinérií minulý týždeň v Saudskej Arábii, Taliansku, Indii, Číne, Mexiku atď. Zdá sa, že majitelia rúcajúceho sa petrodolárového systému hovoria: „Nechajte nás na pokoji, inak vám zastavíme ropu.

Niekoľko japonských zdrojov nám tiež uviedlo, že Japonsko čelí viacerým vyhrážkam (zemetrasenie, jadrové bomby atď.), s cieľom donútiť ho, aby previedlo viac peňazí Korporácii SŠA. Ďalej tu máme Rockefellerom ovládanú Svetovú banku a Svetovú zdravotnícku organizáciu [WHO], ktorá nepriamo hrozí, že zabije 80 miliónov ľudí.

Podľa zdrojov Pentagonu „Smrť dlhoročného vodcu Zimbabwe, Roberta Mugabeho, sankcie voči iránskej centrálnej banke, ropná kríza v Saudskej Arábii a čínska obchodná vojna môžu urýchliť prechod [prezidenta Spojených štátov Donalda] Trumpa na zlatý štandard.

Ak vás zaujímajú podrobnosti o plánoch Trumpa v súvislosti so zlatým štandardom, prečítajte si esej Judy Sheltonovej, ktorú Trump nedávno nominoval na pozíciu guvernéra FED.

Americká armáda medzitým posilňuje svoje aktivity na Blízkom východe, aby sa pripravila na nadchádzajúce globálne zmeny.

Naše zdroje z Pentagonu informujú: „Bývalý šéf Izraelských obranných síl [IDF] Benny Gantz môže byť budúcim izraelským premiérom, ktorého politická strana zahŕňa ďalších dvoch bývalých náčelníkov IDF.

To bude dobré pre mier na Blízkom východe, vysvetľuje zdroj, pretože „Gantz potrebuje podporu arabských strán Zjednotenej kandidátky [aliancia štyroch politických strán izraelských Arabov] a papierový tiger IDF sa obáva obetí pokročilých ruských a iránskych zbraní. takže to by malo zabrániť akejkoľvek budúcej agresii.

Zosadenie Bibiho (Benjamina Netanjahua), protesty proti Sisimu v Egypte a prítomnosť amerických jednotiek v Saudskej Arábii na „ochranu“ Mohameda bin Salmána, to sú nástroje Trumpa na to, aby donútil troch diktátorov prijať nový Blízky východ pod kontrolou Ruska, Číny, Iránu a Turecka“, pokračuje zdroj.

Zdroj z Pentagonu uviedol tento týždeň aj ďalšiu vec: „Tri korporácie vojensko-priemyselného komplexu sú pod tlakom – Lockheed pre poruchové stíhačky F-35, Boeing pre problematické lietadlá typu 737, 787, 777 a Raytheon pre zlyhávajúci systém protiraketovej obrany Patriot.“

„Je to zlá správa pre sionistov a deep state, ale dobrá správa pre mier v multipolárnom svete,“ uvádza.

Tento týždeň sme dostali aj veľmi zaujímavú, i keď bizarnú správu od zdroja CIA v Spojených štátoch, ktorú som sa rozhodol zahrnúť do tejto týždennej zvodky, pretože veľmi podobné veci som počul aj od iných nezávislých zdrojov, od vyššie postavených insiderov:

Nasledujúci text pochádza od zdroja na úrovni MJ a považujem ho za úplne presný.

Na to, aby bola Killery [Hillary Clintonová] trestne stíhaná, by musela byť zosadená celá CIA a celý falošný národný bezpečnostný systém (ktorý bol zriadený na krytie zločinov a získavanie čiernych peňazí na nelegálne operácie, na krytie mnohých skrytých operácií a sankcií, rovnako ako aj na osobné obohatenie najvyšších vodcov tohto systému) by mal byť trestne stíhaný a následne zredukovaný o približne 95 %.

Klintoni boli CIA, ich spojka, G.H.W. Bush; Killery bola počatá počas okultného obradu „s široko otvorenými očami“ [pozri film S. Kubricka “Široko zatvorené oči/Spaľujúca vášeň”], ktorý údajne vykonal najvyšší Rothschild, rovnako ako Bill [Clinton], nelegitímny syn Nelsona Rockefellera; odtiaľ teda pochádza ich veľká moc.

CIA zariadila na Ministerstve spravodlivosti SŠA výnimku národnej bezpečnosti, takže všetky dôkazy proti Killery, Billovi a Klintonovej nadácii boli chránené národnou bezpečnosťou a nemohli byť použité na stíhanie žiadnej osoby.

Clintonovej e-maily boli tajnou operáciou proti Číňanom, poskytli im e-maily a mená agentov (ktorých sa chceli zbaviť), s cieľom získať dôveru a poskytovať nepravdivé informácie, aby mohli zavádzať Číňanov. Killery hrala úlohu dvojitého agenta, aby zmiatla Číňanov a pomohla im v rozvoji, aby na nich neskôr parazitizovali súkromní bankári zo City of London.

Práve teraz prebieha medzi rôznymi vysokopostavenými skupinami vnútorná vojna.

Trump bol pripravený admirálmi USN (?)

Killery je súčasťou satanskej/pedofilnej siete a je čarodejnicou kalifornskej skupiny satanského Molocha, kde sa zvyčajne zúčastňuje každomesačných okultných obradov.

Všetky príbehy Pizzagate sú pravdivé a súvisia s Epsteinom, kultom NXIVM a mnohými ďalšími prípadmi obchodovania detí na ich zapojenie do sexuálnych aktov a okultným systémom detských obetí na celom svete.

„Kabala Bush/Scherf [Scherf je pôvodné nemecké priezvisko vetvy Bush] je súčasťou nacistickej štvrtej ríše (uctievači Čierneho slnka na čele so sionistami zo City of London, v spojení s rôznymi okultnými spolkami z čias Johna Deea a Aleistera Crowleyho, ktorí spojili britské vojenské a politické spravodajstvo s entitami z temnej strany).

„Dôvod, prečo je obchodovanie s deťmi a obetovanie také dôležité, spočíva v tom, že títo zločinci sa domnievajú, že to musia využívať na to, aby kompromitovali a ovládali tak všetkých kľúčových úradníkov a vedúcich pracovníkov firiem a zároveň uspokojili hlad Baala/Molocha po negatívnej energii, aby títo boli vhodne vyškolení na riadenie sveta a zostali veľmi bohatí. Niektorí z nich sú závislí na krvi a hormónoch obetí.

Verím, že celú túto skupinu sionistickej kabaly čoskoro vytlačí Chabad s rabínmi zo Sanhedrinu a zavedie zákony podľa noachidských prikázaní (v SŠA pravdepodobne už sú „zákonom“, údajne to viedol Ronald Reagan, možno formou PDD [Direktívne rozhodnutie prezidenta])“.

Všetky viditeľné existujúce hospodárske a mocenské štruktúry, najmä „Mystery Babylon“ – the Child  – Vatikán/City of London/Washington DC, založené na americkom petrodoláre, sú odstavované od moci.

Momentálnou agendou okultného Spolku deviatich (niektorí hovoria, že to nie sú ľudia, alebo sú to „hybridy“) je údajne manipulácia s Ruskom a Amerikou, aby sa navzájom ničili, zatiaľ čo na Blízkom východe sa navzájom ničia sionisti/Izrael a islamisti, Čína sa tak stane vedúcou svetovou veľmocou a prevezme kontrolu nad Blízkym východom po dokončení projektu Novej hodvábnej cesty, čo bude najväčší hospodársky rozvoj od druhej svetovej vojny v Amerike.

Medzičasom, zdroj CIA vo východnej Ázii poslal túto správu:

„Jeden z mojich veľmi dobrých kontaktov mi včera večer povedal, že už nejaký čas je naplánovaná veľká udalosť pod falošnou vlajkou [False Flag]. A áno, zapojená je Austrália, pretože táto udalosť sa má konať v blízkosti Austrálie.

Premiér Scott Morrison navštívil Trumpa a ide o oveľa viac, ako iba fajnú štátnu večeru. Bude tam až do 27. septembra. Mohlo by to tak byť, že k udalosti dôjde – zatiaľ čo predseda vlády nie je v Austrálii? Austrália bola takpovediac prvým „testovacím prípadom“ pre legislatívu NWO a rôzne projekty sociálneho inžinierstva. “

Toto sú nevytriedené informácie, takže to berte s rezervou, ale zdroje sú skutočné a nie je pochýb o tom, že sa rozbieha niečo veľké.

Americká armáda musí čo najskôr zatknúť 120 000 osôb menovaných v zapečatených žalobách a presunúť ich do táborov FEMA, ktoré tieto osoby pôvodne postavili pre nás.

Zdroj: benjaminfulford.net a ďalšie stránky

Preklad ďurino, september 2019

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *