Európa čelí letu plnému nespokojnosti, uvažuje sa vzkriesenie Mandžuska

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 18. 6. 2018

Svet opäť raz čelí dlhému horúcemu letu nespokojnosti, pričom hlavné dianie sa bude tento rok odohrávať zrejme v Európe a vo východnej Ázii. EÚ pravdepodobne zažije zmenu režimu vďaka všeobecnému hnevu, keďže teplé počasie prináša ďalšiu masívnu vlnu väčšinou mužských moslimských prisťahovalcov. Summit medzi americkým prezidentom Donaldom Trumpom a severokórejským mocným mužom Kimom Čong-unom na Ďalekom východe viedol k vážnym plánom na vzkriesenie mandžuskej ríše, ktorá sa rozprestierala od Mongolska po severnú Čínu až po Kóreu a Japonsko, podľa viacerých nezávislých zdrojov vrátane CIA a japonského vojenského spravodajstva.

Začnime so situáciou v Európe, kde sa vlády v Rakúsku, Taliansku, Švédsku a inde prebúdzajú vzhľadom na uvedomenie si faktu, že takzvaná utečenecká kríza je v skutočnosti moslimskou inváziou. Nie je to žiadne zveličovanie, pretože viac ako 60 % z približne piatich miliónov utečencov, ktorí prišli do Európy od roku 2013, sú muži. Povedané inak, zadnými dverami vnikla do Európy armáda troch miliónov moslimov v bojaschopnom veku. Táto štatistika pochádza z Eurostatu, cez Wikipediu (odkaz).

To nie je iba zhoda okolností. „Utečencom“ sú odovzdávané falošné doklady; napríklad afganským a pakistanským mužom sú poskytované výdavky na cestu a príplatky, ako aj falošné sýrske pasy P2 zo strany samozvaných sociálnych inžinierov zo slobodomurárskej lóže P2, ktorí sú za touto krízou. Ako sme už uviedli skôr, keď sme pred niekoľkými rokmi navštívili lóžu P2 v Taliansku, bolo nám povedané, že ich plánom bolo dotlačiť islam a kresťanstvo do vzájomného boja, aby ich napokon spojili do jedného jediného svetového náboženstva, ktoré by [slobodomurári] ovládali.

Toto je pozadie série nových udalostí, ktoré sa objavili minulý týždeň, keď sa začalo skutočne teplé počasie. Po prvé, nová talianska vláda sa dostala do slovnej roztržky s Francúzskom po tom, ako sa rozhodla zastaviť prijímanie lodí plných utečencov (odkaz).

Potom tu máme rakúsku vládu, ktorá vykopla imámov a mobilizuje svoju hraničnú políciu, keďže k hranici sa blíži vlna 80 000 migrantov (odkaz).

Ako sme tiež uviedli minulý týždeň, Švédsko prvýkrát po 40 rokoch zmobilizovalo svoju domobranu, aby čelilo no-go oblastiam, na ktoré už vláda nemá dosah, ktoré vo Švédsku vytvorili títo väčšinou moslimskí muži (odkaz).

Kríza pravdepodobne zvrhne oba režimy – vo Francúzsku a v Nemecku, ktoré stále postupujú podľa plánov na zvýšenie prílevu utečencov. Členovia pro-utečenskej vlády nemeckej kancelárky Angely Merkelovej teraz hovoria, že bude nahradené „behom týždňa“, kvôli svojmu postoju k utečencom (odkaz).

Očakáva sa, že táto situácia nastane počas summitu NATO, ktorý je naplánovaný na 11. a 12. júla 2018 (odkaz).

Ruský prezident Vladimír Putin sa stretne s americkým prezidentom Donaldom Trumpom približne v tom čase, podľa ruských vládnych zdrojov. Jednoznačne to súvisí so stretnutím vo Fínsku, ktoré sa uskutočnilo 10. júna medzi vrchným americkým generálom Josephom Dunfordom a náčelníkom ruského generálneho štábu, generálom Valerijom Gerasimovom, kde diskutovali o „európskych bezpečnostných otázkach“, „Sýrii [Izrael]“ a iných záležitostiach (odkaz).

Niekto, „kto vie“ a je priamo zapojený do rokovaní medzi Kimom Čong-unom, čínskym prezidentom Si Ťin-pchingom, Vladimírom Putinom a Donaldom Trumpom, povedal: „Sledujte veľmi pozorne Vladimíra Putina počas Majstrovstiev sveta, najmä jeho ťah hneď po skončení majstrovstiev 15. júla. Je naplánovaná udalosť, ktorá zmení geografiu okolo Krymu. Ako už bolo dohodnuté, Si Ťin-pching, Kim Čong-un a Donald Trump nedovolia, aby sa do toho zapojili ich vlády.“

Ak to Putin a ľudia za nimi myslia vážne, je namieste domnienka, že formálne pripojí rusky hovoriace časti východnej Ukrajiny.

Tento krok môže byť sprevádzaný aj zmenou režimu vo zvyšku Ukrajiny, keďže tamojší nelegálny chazarský nacistický zločinný režim je odtiaľ odstraňovaný, uviedli ruské zdroje FSB.

Rusi môžu tiež donútiť ďalší darebácky chazarský režim, ten v Izraeli, buď odstrániť svojho satana uctievajúceho diktátora Benjamina Netanjahua, alebo v opačnom prípade čeliť celému rozsahu ruskej/iránskej/tureckej invázie. V tomto kontexte pripomíname, že NATO už vyhlásilo, že nebude brániť Izrael. Židia a ďalší ľudia žijúci v Izraeli budú oslobodení a chránení, ako dôsledok takéhoto kroku.

Obráťme teraz pozornosť na situáciu vo východnej Ázii. Tu vidíme aktívne plánovanie vzkriesenia Mandžuska, prípadne mongolského štátu, ktorý sa rozprestiera od Mongolska cez severovýchodnú Čínu až do Kórey a Japonska, podľa dedičov dynastie Čching (Mandžuovia), členov kabinetu predsedu vlády Šinzóa Abeho, zdrojov CIA a ďalších (odkaz).

To nie je až tak vzdialené, ako by sa to mohlo zdať na prvý pohľad. Ázijský zdroj CIA takto vysvetlil modernú verziu tohto plánu: „Je to všetko o energii. Plynovod zemného plynu sa bude stavať cez obe Kórey, vychádzajúci z ruskej strany a prechádzajúci cez Vladivostok. Severná Kórea sa stane Švajčiarskom na východe. Teraz prebiehajú diskusie, aby sa zistilo, či aj Japonsko bude príjemcom zemného plynu“. „Výsledkom bude, že Pchjongjang sa stane novým Singapurom“, uviedol zdroj.

Člen Abeho kabinetu potvrdil, že medzi Japonskom a Severnou Kóreou prebiehali rokovania a že vzkriesenie Mandžuska bolo súčasťou týchto diskusií.

Spomeňte si, keď sa Si Ťin-pching 6. apríla 2017 stretol s Trumpom v Mar-a-Lago, dal Trumpovi jasne najavo, že Čína má obmedzenú moc nad Severnou Kóreou. V skutočnosti myslel to, že severočínsky vojenský okres ovládaný etnickými Mongolmi, bol de facto do značnej miery autonómny. Preto aj keď Si, na žiadosť Trumpa, neskôr vyhlásil sankcie voči Severnej Kórei, tieto neboli na spodnej úrovni vykonané.

Členovia mandžuskej kráľovskej rodiny trvajú na tom, že G7 financovala Marshallov plán ukradnutým zlatom. Ak s nimi Američania a Rusi budú súhlasiť, potom sa kontrola nad väčšinou peňazí, ktoré pomohli rozvinúť G7 a neskôr Čínu, náhle dostane do iných rúk – do rúk vojenskej aliancie Mongolsko/Rusko/SŠA.

To by mohlo byť skutočným dôvodom, prečo ostatné krajiny G6 ochladzovali vášne zo summitu Severná Kórea/SŠA a ich nového priateľstva. Bude preto zaujímavé vidieť, čo v júli Putin a Trump povedia zvyšku NATO, kontrolovanom Chazarmi.

Minulý týždeň bola tiež zverejnená jedna správa, ktorá podporuje tvrdenie autora tejto správy, že jadrové zbrane Severnej Kórey sú skutočne japonské jadrové zbrane. Japonská vláda po summite Kima a Trumpa vyhlásila, že na nátlak SŠA zníži svoje zásoby plutónia (odkaz).

Výroba plutónia je najťažšou prekážkou pri výrobe jadrových zbraní a ak ho máte, v podstate máte jadrové zbrane. Napríklad, ak zhodíte 10 kilogramov plutónia z vrcholu rebríka na ďalších 10 kilogramov plutónia, vznikne jadrový výbuch. Japonsko má dostatok plutónia na výrobu 6 000 jadrových zbraní a tiež rakety, ktoré môžu zasiahnuť ktorékoľvek miesto na svete. Ako raz kedysi zaznamenal prezident Boris Jeľcin, Japonsko mávalo vo zvyku tvrdiť svetovým vodcom, že mu ide o jadrovú energiu, aj keď si zachováva nejadrový verejný postoj (odkaz).

Takže, ako to signalizuje táto novinka, žiadať Severnú Kóreu, aby sa zbavila jadrových zbraní, v skutočnosti začína znamenať, že chceme, aby sa jadrových zbraní zbavilo Japonsko.

Ďalším znakom tohto spojenectva medzi SŠA/Ruskom/Mongolskom (Japonsko + Kórea atď.) je, že po prvýkrát od roku 1916 člen japonskej kráľovskej rodiny navštevuje Rusko. Tieto veci sa nedejú náhodou (odkaz).

Ďalším kúskom skladačky je vyhlásenie Thajského kráľa, že prevezme kontrolu nad thajskými kráľovskými majetkami: odkaz.

Zdroj CIA v Ázii takto vysvetlil tento krok: „Kráľ sa odťahuje preč od chunty. Vie, že je kontrolovaná chazarskou sionistickou kabalou. Údaj 30 miliárd dolárov je mimoriadne konzervatívny. Je to desaťnásobok tejto čiastky a viac, ak pridáte thajské kráľovské zásoby zlata. „Inými slovami, je správny odhad, že legendárne thajské kráľovské zlato bude pridané k zlatu dynastie Čching (Mandžuovia) v rámci kroku na vytrhnutie kontroly nad globálnym finančným systémom z rúk chazarskej čvargy.

Práve v tomto kontexte sa musíme pozrieť na Trumpove vyhlásenie obchodnej vojny proti EÚ a Číne. Zdroje z Pentagonu tvrdia, že tento krok je zameraný na vynútenie reštartu povojnového finančného systému a jeho vytrhnutie z rúk Chazarskej čvargy.

Okrem toho pokračuje odstraňovanie Chazarskej čvargy z amerických pák moci. Najväčšou správou, ignorovanou korporačnými propagandistickými médiami ovládanými Chazarmi, bolo vyhlásenie ministerstva spravodlivosti 11. júna, že bolo zatknutých viac ako 2 300 pedofilov (odkaz).

Ďalej, spoločnosti AT & T bolo dovolené prevziať spoločnosť Time Warner, čo podľa zdrojov Pentagonu znamená, že CNN bude nútená zastaviť svoju nehanebnú propagandu a začať opäť uvádzať skutočné správy.

A posledná poznámka tento týždeň: aj keď sme sa vo všeobecnosti vyhýbali komentovaniu trhu, radi by sme upriamili vašu pozornosť na nasledujúcu novinku: odkaz.

Len pamätajte: Stádové správanie (= nasledujte ovcu pred vami) funguje iba dovtedy, kým celé stádo nezačne čeliť útesu pred sebou. Nevravte, že ste neboli varovaní.

Zdroj: benjaminfulford.net

Spravte si názor…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *