Dr. Leonard Coldwell a liečba rakoviny

Nasledujúce približne 7-minútové video približuje Dr. Leonarda Coldwella a jeho prístup k liečbe rakoviny. Jeho tvrdenia nijako nepotešia farmaceutické firmy, ktoré nechcú prísť o zisky z patentov za cytostatiká, preto bude na neho zrejme masívne útočené. Niektoré jeho tvrdenia sa však podozrivo zhodujú s ostatnými liečiteľmi a predstaviteľmi alternatívnej medicíny: odkyslenie, prírodné (nie syntetické) vitamíny, zmena stravovacích návykov.

Nič z toho sa nedá patentovať.

Oficiálne sa nevie presne, čo rakovinu spúšťa, ako presne funguje, a ako ju možno liečiť. Existuje mnoho druhov rakovín, nie každý alternatívny liečebný postup lieči všetko. A nie všetko, čo sa volá rakovina, je rakovina.

Do istej miery však možno správnosť informácií posúdiť aj podľa toho, ako sa na liečiteľa útočí.

Čo myslíte, bude farmaceutický priemysel (či už cestou právnikov, lekárov alebo najatých blogerov) útočiť na niekoho, kto šíri nezmysly? Asi nie, takých ľudí majú na háku…

Ak je však niekto nebezpečne blízko k podstate problému a mohol by znížiť alebo úplne zlikvidovať rozbehnutý biznis s nefunkčnými a škodlivými a predovšetkým patentovanými jedmi, tak je asi správny predpoklad, že tohto človeka sa budú snažiť v očiach verejnosti úplne diskvalifikovať.

Nemožno sa preto diviť, že internet je plný útokov na tohto človeka. Vadí im všetko: od zmeny mena až po jeho údajné liečiteľské schopnosti rukami.

S tým, čo tvrdí na nižšie uvedenom videu, však nemožno nesúhlasiť.

Azda jediná poznámka: tvrdí, že v kuchynskej soli je aj sklo. To vyzerá na prvý pohľad ako nezmysel. No aj u nás sa do soli pridáva napríklad hliník ako protihrudkovacie činidlo. Kto vie, akú soľ mal na mysli. Američania sú v tomto veľmi iniciatívni, priemyselný odpad dokážu komerčne predať, rovnako ako to spravili s fluórom (odpad, nevedeli čo s ním, tak presvedčili celý svet, že je potrebný v zubnej paste, lebo príroda je vraj nedokonalá). Takže ťažko povedať…

Spravte si názor sami.

Vďaka Vlado za odkaz

6 komentárov k “Dr. Leonard Coldwell a liečba rakoviny”

  1. Je to skvele video Durino, dakujem. Zaujala ma ta kuchynska sol, naozaj sa sklada z 1/3 skla, 1/3 piesku a 1/3 soli??? Tak ako je to potom z morskou solou?

    1. To s tým sklom považujem za chybu, poukazujem na to aj na záver sprievodného textu k videu.

      Zloženie balenej soli závisí od jej náleziska resp. technológie získavania (kamenná soľ, morská soľ), od technologickej úpravy (čistenie, rafinovanie), a dodatočne primiešaných látok (napr. protihrudkovacie látky a jedy primiešané či už cielene alebo v domnení, že sú potrebné: fluór, jód…).

      V soli kúpenej v obchode môže byť skutočne čokoľvek.

  2. ..hm, diky, inak, pisala som do Solivarov Presov, email, pani sefke, ze by som rada vedela, z coho je vlastne zlozena ich kuchynska sol, ak by mala aj produktovu dokumentaciu k nahliadnutiu, velmi by ma potesila, tak som zvedava, ci pride odpoved 🙂 Dam vediet potom, urcite! 😉

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *