Dokument americkej vlády z roku 1966 informuje o národných programoch na modifikáciu počasia a ich následkoch

Dokument poskytuje dostatočný dôkazový materiál. Je to studená sprcha pre všetkých, ktorí doteraz popierajú existenciu masívnych tajných programov na modifikáciu počasia, koordinované rôznymi vládami na celom svete. Detailne informuje o existencii rozsiahlych amerických programov na modifikáciu počasia prebiehajúcich už najmenej desať rokov pred vznikom tohto dokumentu (čiže najmenej od roku 1956). V tomto dokumente sa poukazuje na „špeciálnu komisiu“, ktorá koordinuje početné vládne inštitúcie, podieľajúce sa na amerických programoch na modifikáciu počasia, ako aj nezávislé spoločnosti a univerzity, ktoré sú v správe tiež spomínané. Dokument rieši „manažment“ medzinárodných dôsledkov, zákonné a sociálne dopady, vymieranie živočíšnych a rastlinných druhov, biologické dopady atď.

Rýchlo rastúce množstvo údajov jednoznačne ukazuje, že takmer nikto z ľudí, ktorí sú dnes nažive, nepozná úplne prirodzené počasie. Rozsiahle tajné vládne programy sa s biosférou hrajú na Boha možno už 60 rokov a dlhšie. V posledných rokoch sa rozsah týchto zničujúcich programov na manipuláciu počasia zvýšil do takej miery, že v hre sú celá klíma a biosféra.

Tieto prebiehajúce „geoinžinieringové“ programy majú smrtiaci charakter. Život na našej planéte sa nachádza doslova na hrane. Je nevyhnutné geoinžiniering odhaliť a zastaviť. Je to apel na všetkých, aby toto dôležité úsilie podporili.

Zdroj

Preklad z nemčiny ďurino, január 2014

Vládny dokument USA: http://www.geoengineeringwatch.org/documents/19680002906_1968002906.pdf

Nie sú to však iba Američania, ale aj Rusi, Číňania a Brusel, a zrejme aj ďalší. Vtedy je skutočne nemožné robiť akékoľvek odhady vývoja počasia. Svedčia o tom aj bezradní meteorológovia. Pozri napr. článok: Klimatické extrémy budú stále častejšie: Nebudeme schopní povedať, čo bude za dva týždne!

Na ilustráciu krátke video o tom, čo oficiálne neexistuje. Treba si však uvedomiť, že chemtrails sú iba zlomok spomínaných technológií „geoinžinieringu“…

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (5 votes cast)
Dokument americkej vlády z roku 1966 informuje o národných programoch na modifikáciu počasia a ich následkoch, 5.0 out of 5 based on 5 ratings

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *