Dôkazy zmien v našej DNA

V tomto článku Patricie Resch poskytla Dr. Berrenda Foxová dôkazy o zmenách v DNA a zmenách na úrovni buniek. Berrenda Foxová pracuje ako holistická (celostná) lekárka vo wellnes centre Avalon v Mount Shasta v štáte Kalifornia. Klinika Avalon je znovuzrodením ideálu liečenia, aké bolo praktizované na legendárnom ostrove Avalon.

Dr. Foxová prostredníctvom krvných testov dokázala, že v súčasnej dobe si niektorí ľudia vyvinuli ďalšie vlákna DNA.

PR: Berrenda, povedz nám niečo o sebe.

BF: Mám doktorát z fyziológie a prírodnej medicíny a počas odbornej prípravy v Európe som bola zapojená do médií, a toto zapojenie pokračuje vo filme a manažmente. Ako viete, spolupracujem s televíziou FOX na programoch o mimozemšťanoch a pochopení ich úlohy v tom, čo sa v súčasnosti deje s ľudstvom. Najznámejšie sú Pozorovania (Sightings) a Akty X (The X Files).

PR: Aké sú zmeny, ktoré sa dejú v tomto čase na planéte a aký dopad to má na naše telá?

BF: Sú to zásadné zmeny, mutácie, ktoré sa podľa genetiky začali, odkedy sme vyšli z vody. Pred niekoľkými rokmi sa v Mexiku konala konferencia genetikov z celého sveta na tému Zmena DNA. Robíme evolučnú zmenu, stále však nevieme, na koho sa meníme.

PR: Ako sa mení naša DNA?

BF: Každý z nás má dvojitú špirálu DNA. Zistili sme, že sa začínajú vytvárať aj ďalšie špirály. V dvojitej špirále sú dve vlákna DNA zvinuté do špirály. Ja to vidím tak, že postupne sa naša DNA vyvinie do 12 vlákien. Počas tejto doby, ktorá sa zrejme začala približne pred 5 až 20 rokmi, sme zmutovali. Také je vedecké vysvetlenie. Je to proces mutácie druhu, výsledok ktorého zatiaľ nie je známy.

Tieto zmeny nie sú zatiaľ verejne známe, pretože vedecká komunita cíti že by mohla vystrašiť ľudstvo. Ľudia sa však menia na bunkovej úrovni. Teraz pracujem s troma deťmi, ktoré majú po tri vlákna DNA. Väčšina ľudí to vie a cíti. Mnohé náboženstvá hovorili o tejto zmene a vedia, že príde rôznymi spôsobmi. Vieme že je to pozitívna mutácia, tak fyzická ako aj mentálna a emocionálna, môže byť však zle pochopená a vydesiť.

dna

PR: Sú tieto deti iní ako ostatné deti?

BF: Sú to deti, ktoré dokážu pohybovať objekty v miestnosti tak, že sa na ne sústredia, alebo dokážu naplniť pohár vodou iba svojim pohľadom. Sú telepatické. Keď človek tie deti pozná, takmer by si pomyslel, že sú to napoly anjelské bytosti či nadľudia, ale nie sú. Podľa mňa sú tým, čím sa v najbližších desaťročiach staneme aj my.

PR: Myslíte si, že sa to stane každému z nás?

BF: Vyzerá to, že väčšina ľudí, ktorí sa narodili pred rokom 1940, nebola schopná urobiť posun, iniciovali však niečo v ďalšej generácii, čo im dáva schopnosť vytvoriť ďalšie vlákna počas nášho života. Náš imunitný a endokrinný systém sú najväčším dôkazom týchto zmien. To je jeden z dôvodov, prečo pracujem vo výskume imunologického testovania a terapie.

Niektorí dospelí, ktorých som testovala, si vytvorili ďalšiu špirálu DNA. Niektorí si tretiu špirálu práve vytvárajú. Títo ľudia prechádzajú množstvom zásadných zmien vo svojom vedomí a fyzickom tele, pretože všetko je jedno. Podľa môjho názoru, Zem a všetci jej obyvatelia zvyšujú svoje vibrácie. Mnohé z nedávno narodených detí majú telo, ktoré je magneticky svetelnejšie.

Tí z nás, ktorí sú už starší a vyberú si zmenu, musia prejsť mnohými fyzickými zmenami.

PR: Čo spôsobuje zmeny v telách narodených s normálnou dvojitou špirálou?

BF: Najjednoduchší spôsob, ako zmutovať našu DNA, je prostredníctvom vírusu. Preto vírusy nemusia byť nevyhnutne zlé. Vírusy žijú iba na živom tkanive. Vírusy DNA ako vírus Epstein-Barrovej a herpes typu 6 menia bunkovú štruktúru. Retrovírus HIV nie je vírus DNA. Nemení telo, v skutočnosti ho vyžiera. Väčšina ľudí, ktoré prechádzajú týmto procesom a prejdú na druhú stranu, majú novú profesiu, nový spôsob myslenia, alebo prinajmenšom začnú nový spôsob života.

Aj keď sa môžu cítiť skutočne chorí, unavení alebo bez akejkoľvek nádeje, je to dar. Dostali šancu zmeniť štruktúru svojej DNA a svojho tela na telo viac svetelné, viac zdravé, ktoré ich môže sprevádzať do ďalšej generácie. Anjeli, ktorí boli videní, sú znamením toho, že sa meníme. Podľa toho, ako to vnímam ja, bude tento proces dokončený ešte pred koncom roka 2012.

PR: Aké ďalšie zmeny by sme mali očakávať?

BF: Nebudú choroby, nebudeme musieť zomrieť. Budeme schopní poučiť sa nie cez utrpenie, ale cez radosť a lásku. Starý systém bude musieť zaniknúť, neurobí to však bez veľkého boja. Preto tu máme všetky tie vojny. Nefungujú mnohé lekárske terapie. Nefunguje vláda.

Mnohé staré paradigmy už nebudú môcť existovať, aj keď stále bojujú za svoje udržanie, no niet pochýb o tom, že sa to mení. Tí z nás, ktorí sa rozhodli žiť v tejto dobe, sú predjazdcami takmer nového druhu. Je to ľudské, no zároveň manifestujeme nebo na zemi. Prijímame ďalšiu pomoc od majstrov a mimozemšťanov, anjelských bytostí a učíme sa vstúpiť do svojho vnútra. Čím viac sme schopní vstúpiť do seba a počuť ten tichý hlas, tým viac sa dokážeme naladiť na zmeny, ktoré sa dejú.

PR: Aké sú vedľajšie účinky týchto zmien?

BF: So zmenou na bunkovej úrovni sa človek môže cítiť, ako keby nebol tu. Môžete mať pocit vyčerpanosti, pretože doslova si meníme bunky a stávame sa inými bytosťami. Rovnako ako práve narodené deti môžete pociťovať potrebu veľa oddychovať. V rámci preprogramovania na niečo väčšieho môže nastať mentálny zmätok a neschopnosť sústrediť sa na každodenné činnosti. Časté sú bolesti celého tela, bez konkrétnej špecifickej príčiny. Mnoho ľudí má pocit, ako by sa išli zblázniť.

Ak navštívia normálneho (ortodoxného) lekára, s najväčšou pravdepodobnosťou ich nastaví na Prozac (psychiatrický „liek“), pretože nedokáže definovať, čo to je. Pre medicínsku profesiu je to ťažké, pretože nie je zvyknutá pracovať s energetickým telom. Vzhľadom k tomu, že čakry sú spojené s našim endokrinným systémom, ženy prechádzajú hormonálnymi zmenami. Môžu preto plakať bez toho aby vedeli prečo, pretože plač uvoľňuje hormóny. Mnoho žien prechádza menopauzou skôr, pretože zrýchľujeme.

U mužov môže únava spôsobiť frustráciu, pretože zvyknú byť veľmi aktívni. Môžu to vnímať, akoby sa začínala prejavovať ich ženské ja, pretože to je intuitívna stránka. Emočná terapia, ktorá prichádza za posledných 20 či 30 rokov, bola urýchlená novými technikami práve na tieto zmeny. V súčasnosti robíme obrovské množstvo emocionálnej práce, čo by inak trvalo tisíce rokov!

PR: Ako liečite človeka, ktorý prechádza týmito zmenami?

BF: Pristupujem k tomu formou práce s individuálnym človekom namiesto liečby choroby. Doktor v latinčine znamená učiteľ. Jediná účinná služba, ktorú vy ako pravý liečiteľ môžete poskytnúť, je posilniť človeka potrebnými nástrojmi a uistiť ho, že to čo sa deje je skutočné a že sa môže uzdraviť a zbaviť negatívnych príznakov počas liečby.

V prvom rade dám spraviť imunologické testy, ktoré nie sú bežne robené. Ide o krvný test vykonávaný v modernom špeciálnom výskumnom laboratóriu. Potom poskytnem pacientovi informácie. Je to niečo ako mapa zmien, takže môžu získať silu na vyliečenie. Nie som liečiteľ, iba nástroj na spustenie procesu individuálnej liečby. Človeku, ktorý sa pozerá na vlastné krvné testy a vidí mapu toho, čo sa deje v jeho tele, v podvedomí niečo prepne a získa silu.

Skutočný kľúč spočíva v tom, že človek prevezme zodpovednosť a robí svoju prácu. Používam nástroje, ktoré nie sú bežne používané. Hodne používam orgánoterapiu, čo je liečba endokrinných žliaz pochádzajúca z Európy, aby som nastavila hormonálny systém na prijatie zmien v DNA. Na prácu na energetickom tele používam aj homeopatiu, vitamíny, bylinky a studený laser. Liečba závisí na individuálnych potrebách.

Mnohé z toho, čo robím, mi sprístupnili tí, ktorých by som nazvala staršie sestry a starší bratia, ktorí išli na pred nami. Sú z iných solárnych systémov, z ktorých sme všetci prišli, aby sme pomohli tejto planéte v jej prechode.

PR: Ako vnímate svoju prácu?

BF: Svoju prácu vnímam ako most alebo prechod. Je vedecká a umelecká zároveň. Liečiteľstvo je umenie a veda. Použitie iba vedy alebo iba umenia nestačí na úplné uzdravenie. Nemyslím si, že budem liečiteľkou celý život, pretože verím, že choroba bude odstránená. Ako vedomí ľudia raz odstránime choroby a utrpenie.

Preklad ďurino, júl 2014

Zdroj

Súvisiaci článok na tomto blogu: Svetelné lúče vychádzajúce z DNA

Súvisiaci film na tomto blogu: AWAKE – Sprievodca prebudením

Lekárska veda prvý raz potvrdila dieťa s trojvláknovou DNA

5 komentárov k “Dôkazy zmien v našej DNA”

 1. „Prijímame ďalšiu pomoc od majstrov a mimozemšťanov, anjelských bytostí“

  Brala „lekárska veda“ do úvahy faktory, ktoré preukázateľne menia našu DNA , ako očkovanie,chemtrails,roundup a všetky tie chemikálie a radiáciu ,či sa sústredila len na tie dobré sily, ako sú mimozemšťania a majstri?

  Keď už to sprosté stádo trávia všemožnými jedmi,tak mu k tomu treba dať nejakú rozprávku,najlepšie „vedecky“ podloženú o tom,že je to vlastne pre nich dobré a dokonca budú žiť večne tu na zemi aj s tými,čo im chcú len dobre:)
  Veď o to elitám ide a vždy sa nájdu hlupáci,ktorí uveria aj takýmto kravinám 🙂
  Čo by táto „vedkyňa“ povedala na Klinghardtovu prednášku? Aj on hovorí o zmene DNA,ale z iného dôvodu.
  Zaujímal by ma aj jej názor na očkovanie:)

  1. Včera sme nepomohli Srbsku, dnes Donbasu a zajtra už nebude mať kto pomôcť nám. Stačí že úradník nariadi povinné očkovanie proti Ebole, násilne s policajným vlámaním do domu ako v Poľsku a všetci poslušne umrú.

 2. filip, filip::_ snažíš sa to uchopiť blbým „rozumom“, takto k ničomu nedôjdeš. Nejde o žiadnu mutáciu DNA ale o jej regeneráciu na pôvodnú – 12 vláknovú, ktorá nám bola zámerne zmanipulovaná. Žiadny „vedci“ ti odpoveď nedajú. Kniha Thovt – projekt ľudstvo, tam sa (aj)o DNA dozvieš veľa (pokiaľ už máš na to, aby si ju prečítal a pochopil).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *