„Dobrá strana“ Rothschildovej rodiny hovorí, že Trump zorganizuje finančný reset

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 3. 9. 2018

Patová situácia sa skončila v nevyhlásenej občianskej vojne v Spojených štátoch, ktorá trvala celé leto a ľudkovia na dobrej strane už začali sériu ohromujúcich krokov proti kabale, vrátane zostrelenia jej tajných satelitov, potvrdzujú viaceré zdroje. Už sa začal aj úplný reset globálneho finančného systému, tvrdia zdroje CIA, ktoré sú spojené s nimi označenou „dobrou stranou“ rodiny Rothschildovcov. A to je len predohra, vyzerá to tak, že september bude veľmi rušný, súhlasia zdroje.

Zostreľovanie satelitov bola prvýkrát hlásené tajomným blogerom „Q“ a bolo nezávisle od seba potvrdené tromi samostatnými zdrojmi. 30. augusta boli odstavené satelity a superpočítače CIA a pravdepodobne zabavené novou vesmírnou jednotkou (prezidenta SŠA Donalda Trumpa) a GCHQ (Britská spravodajská služba) bola vyňatá z databázy NSA, s cieľom zastaviť prílev informácií členom kabaly vo Veľkej Británii, Austrálii, Kanade, Novom Zélande, Japonsku, Francúzsku, Nemecku a Izraeli, vysvetlili zdroje Pentagonu.

Istý zdroj CIA v Ázii, ktorý bol zapojený do nastavovania tajnej satelitnej siete, ktorá bola minulý týždeň vyradená, vyslal svojim kolegom nasledujúce varovanie: „Sme v potenciálnom nebezpečenstve. Dúfam, že vaše vozidlá majú palivo a máte po ruke aj núdzovú zásobu jedla a vody. Neviem, kto alebo prečo to urobil… a teraz, keď sú niektoré z našich satelitov vyradené, iba Boh vie, čo príde.“

Medzičasom tretí zdroj hovorí, že do vyraďovania satelitov bola zapojená frakcia Nathaniela Rothschilda a hovorí: „Nat je opäť v hre. Je s nami. Demontujeme globálnu komunikačnú sieť nacistov a Antarktídy. Patrí sem viacero družíc, z ktorých jedna bola už eliminovaná.“

Vyradenie komunikácií je predohrou vojenskej i finančnej ofenzívy proti kabale, súhlasia zdroje z Pentagonu a CIA. Z dôvodu prevádzkovej bezpečnosti, zdroje Pentagonu nemôžu o vojenskej akcii povedať viac ako iba „vojenská ofenzíva Spojených štátov je v procese ukončenia bezbrannej a dezorientovanej kabaly.“

Finančná dimenzia vyradenia kabaly však znamená „zlatom krytý dolár a zatýkanie budúci týždeň“, hovorí bývalý (niečo ako „bývalý“ v skutočnosti neexistuje) agent CIA a spravodajca vojenského námorníctva Robert David Steele.

Iné samostatné zdroje CIA s kontaktom na Rothschildovcov dodávajú: „Už sa nachádzame v procese zrútenia globálnej meny. Nemožno ho zadržať. Finančný reštart je bezprostredne pred nami. Dávajte pozor na to, čo sa deje s cenami zlata a striebra. To všetko sa stane pred decembrom 2018. Trump musí zahrať veľkú rolu. Je tesne spojený s dobrou stranou klanu Rothschildovcov. (Nat je opäť v hre).“

Medzitým má plné ruky práce aj temná strana finančnej moci, hovorí zdroj, a dodáva: „Indonézska rupia je stláčaná voči americkému doláru. Je to výsledok väčšinového prevzatia (gigantickej zlatej bane) PT Freeport v Papue/Novej Guinei vládou Jokowiho [Joko Widodo].

Chazarsko-sionistická elita v City of London ničí meny v krajinách, ktoré nekľaknú pred jej požiadavkami. Brazília, Argentína, Venezuela, Turecko a Indonézia sú prví na rade.“

„Chazari sťahujú peniaze zo všetkých týchto krajín, pretože zúfalo hľadajú zlato, potom ako sú Švajčiari donútení vrátiť zásoby zlata BIS [Banky pre medzinárodné platby] jeho právoplatným majiteľom“, hovoria zdroje Spoločnosti Bieleho draka (SBD).

To by mohla byť príčina toho, prečo sa zdroje z britskej tajnej služby, ktoré krátko po jadrovom a seizmickom teroristickom útoku na Japonsko 11. marca 2011 prerušili všetky kontakty s SBD, náhle opäť objavili a ponúkli sa, že budú podporovať plány SBD na vytvorenie agentúry na plánovanie budúcnosti. Mohli by sa pokúsiť, predísť plánovanému prevzatiu Bank of Japan Spoločnosťou Bieleho draka. Stretnutie je naplánované na budúci týždeň.

K tomu kontaktu došlo možno preto, lebo „zdá sa, že októbrové prekvapenie príde skôr so zbraňami augusta [Guns of August], keďže Trump 31. augusta vyhlásil, že september je ‚mesiacom núdzovej situácie‘, a mohol by odpáliť ‚bomby pravdy‘ o 11. septembri a 3. marci“, vysvetľujú zdroje z Pentagonu.

Okrem toho, pokračuje zdroj: „17 rokov potom, ako boli odpálené dvojičky riadenou jadrovou demoláciou, 17 dní pred 11. septembrom bol popravený tieňový minister zahraničných vecí pre deep state, John McCain, keďže búrka dopadne na krajinu v septembri“, zatiaľ čo „v správe určenej patriotom sa predviedol celý Spojený generálny štáb [Joint Chiefs of Staff], aby vyhlásil víťazstvo, kým McCain 31. augusta ležal na márach.“ Iné zdroje Pentagonu konštatujú: „McCainova rakva bola zatvorená, pretože buď mal vystrelený mozog, alebo v tej rakve vôbec nebol.“

Rušno je aj na kybernetickom fronte, keďže viaceré zdroje hovoria, že je zacielené na Google, Facebook, Twitter, YouTube atď., v čom sa zhodujú mnohé zdroje.

Tu je Steeleho analýza situácie:

„Kľúčoví hráči v ekológii sociálnych médií (Facebook, Google, Twitter a YouTube) čelia trojitej hrozbe, pretože spoločne odstavili predstaviteľa alternatívnej pravice, odborníka na médiá, Alexa Jonesa. Bola podaná súhrnná žaloba, a existujú náznaky, že by mohlo byť podaných viac súhrnných žalôb, každá zastupujúca rôzne konzervatívne hlasy, diskriminované a svojvoľne vypnuté. Najnovšie odhalenie, že to všetko bolo nielen roky dopredu plánované, ale bol aj nasadený špeciálny softvér NSA na menovité poľovanie a digitálne zavraždenie konzervatívnych mysliteľov, vyvoláva záujem prezidenta o vyšetrovanie podľa RICO [Racketeer Influenced and Corrupt Organizations Act, niečo ako zákon proti výpalníkom a kriminálnym činom odborov] (odkaz).

„Pozitívnejšou poznámkou je, že existuje diskusia, podľa ktorej prezidenta odíde z Twitteru, ale len vtedy, ak sa objaví životaschopná alternatíva. Výkonní riaditelia [sociálnej siete] Mastodon, Gab, Minds a Plurk boli oslovení konzervatívnym miliardárom, ktorý je pripravený financovať úplne integrovanú novú ekológia, obsahujúcu textové správy, kratučké online články (blurbs, možno by bolo vhodnejšie nazvať ich trumpety), videá (BitChute je v tom, ako súčasť jadra), zdieľané súbory a stretnutia na viacerých úrovniach a sieťové aplikácie.“

Útok na technologických gigantov so sídlom v Kalifornii pravdepodobne povedie aj ku skutočnej vojenskej okupácii mnohých high-tech spoločnosti v štáte, dodáva iný zdroj z Pentagonu.

Ďalším veľkým frontom kabaly je Ukrajina, a tam to vyzerá tak, že sa tam odohrá skutočná vojna. Oficiálna ruská tlačová agentúra TASS informuje, že na východnej Ukrajine bude pravdepodobne vojna, do ktorej budú zapojené jednotky Kanady, Spojených štátov a NATO, ktoré budú bojovať proti etnickým Rusom tento mesiac:

„Nacisti z Azovskej skupiny boli poverení, aby podporovali ofenzívu z úzadia. Všetky tieto operácie podľa všetkého budú riadené armádou zo Spojených štátov a Kanady, alebo inými slovami, armádou NATO“, podľa vedúceho tlačovej služby ozbrojených síl Doneckej ľudovej republiky (DPR), Daniel Bezsonov, uviedla TASS, citujúc spravodajskú agentúru Donecka (odkaz).

„Putin si zoberie späť celú Ukrajinu. Zavraždenie vodcu DPR naklonilo jazýček váhy. Už je to v pohybe“, hovoria zdroje CIA (odkaz).

Existujú náznaky, že Čína a Francúzsko budú kryť Rusko v tomto kroku proti Ukrajine. Čína sa chystá zúčastniť ruského vojenského cvičenia zahŕňajúceho 300 000 vojakov, 900 tankov a 1 000 lietadiel (odkaz).

Medzičasom francúzsky prezident Emanuel Macron naznačil, na koho strane stojí, keď verejne vyhlásil, že Európa sa musí v prípade obrany viac spoliehať na Rusko a menej na SŠA (odkaz).

Zdroje z Pentagonu uvádzajú, že armáda SŠA nebude bojovať proti Rusku, aby bránila nacistov na Ukrajine. Ak je to tak, dni darebáckeho chazarského štátu na Ukrajine sú spočítané.

Ostatné chazarské darebácke štáty, Izrael a Saudská Arábia, budú pravdepodobne žobrať o mier predtým, ako budú odstavené. Aktuálne „Rusko končí vojnu v Sýrii definitívnym útokom na Idlib“, podotýka zdroj z Pentagonu.

Čo budeme musieť pozorovať v nasledujúcich dňoch a týždňoch, či zostávajúci poprední satanistickí kabalisti ako Benjamin Netanyahu, George Bush ml., Hillary a Bill Clintonovci, Dick Cheney, Barack Obama a ďalší (či už ide o klony, dvojníkov alebo počítačovú grafiku) budú verejne zatknutí a predvádzaní pred kamerami. Inou otázkou, ktorú budeme musieť vidieť je, či Trump napokon pôjde s pravdou o 9/11 na verejnosť tak, ako to sľúbil počas volebnej kampane. Ak sa tak nestane, SBD posunie veci na ďalšiu úroveň.

Posledná poznámka na tento týždeň: zatiaľ čo odhaľovanie mimozemšťanov a materiál typu UFO nechávame vo všeobecnosti zverejňovať iných, cítime povinnosť uviesť nasledujúci odkaz, ktorý nám poslala CIA, obsahujúci odkaz na UFO údajne natočené 2. augusta cestujúcim japonskej leteckej spoločnosti.

Tieto zdroje hovoria, že mimozemská aliancia sa čoskoro ukáže svetovej verejnosti.

Náš postoj však zostáva, že ak by UFO aj mali existovať (a autor tejto správy osobne niektoré videl a odfotografoval), zatiaľ do ľudských záležitostí nezasahujú viditeľným spôsobom. Musíme si oslobodiť planétu sami, a keď dosiahneme svetový mier, potom dúfajme, karanténa tejto planéty bude zrušená.

Zdroj: benjaminfulford.net

Preklad ďurino, september 2018.

Tento preklad vám priniesli čitatelia portálu prekladyodlesa.sk svojimi dobrovoľnými príspevkami.

Dodatok 4.9.2018: Video na konci správy BF s mimozemskou loďou vyzerá zaujímavo. Ravo však zavesil komentár, v ktorom je odkaz na video, v ktorom je pohľad na očividne tie isté oblaky a – ajhľa – bez mimozemskej lode.

Zdá sa, že z Benjamina si opäť raz nejaký agent vystrelil.

9 komentárov k “„Dobrá strana“ Rothschildovej rodiny hovorí, že Trump zorganizuje finančný reset”

 1. Zaujímavý článok.
  Ale čo sa týka konfliktu na Ukrajine, tak dlhodobo nerozumiem spojeniu dvoch protikladných UA skupín do boja proti Rusku – Chazarov, a nacistov z práporu Azov. (To je akoby v II sv. vojne bojovali poboku židia a nacisti proti Rusom.)
  – Dokonca ich vyzbrojuje aj Izrael, aj keď AZOV útočí na židov a rómov, +.majú antisemitské postoje…. (vid. napr. YT kanál „TheRealnews“ – Israel is arming….

  O čo tu komu ide, keď AZOV bojuje proti židom = „chazarom“ – teda by mal stáť aj na strane Rusov či síl bojujúcich proti Chazarskému globalizmu ?Tak kto a začo reálne bojuje, a kto koho chráni? Alebo – žeby podstatou I., II. sv.v. aj tohto konfliktu bol najmä záujem vyvraždiť čo najviac „bielych“ vo vzájomných nezmyselných konfliktoch? Potom by bolo najspravodlivešie, keby boli odstránení najmä organizátori týchto „hier o život“.
  Prvý krát sa impodarilo poraziť bielych tým, že si kúpili jedných z nich – preto ich následne premenovali na „Frankov“ – kúpení za franky…
  Teraz nechajú AZOV bojovať proti Rusom, a potom ich „eliminujú“ sami…(?) Tak ako pozatvárali slovenských komunistov – partizánov krátko po vojne správnejší komunisti („českí“)…

 2. Takže NWO bude zaváděno dále, ale pod dohledem „Dobré strany“ Rothschildovej rodiny; takže se vlastně nic nezmění…….

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *