Demontáž chazarskej kabaly sa zrýchľuje: námorníctvo obsadilo centrálu CIA; viac ako 2000 obvinených v Spojených štátoch; zrútenie riadiacej mriežky v Európe

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 20. 11. 2017

Demontáž satanskej chazarskej kabaly, ktorá otočila západ smerom k zlu, sa zrýchľuje nespochybniteľným tempom. Najdôležitejšou správou je, že zdroje Pentagonu potvrdili viaceré internetové správy o tom, že vojaci námorníctva Spojených štátov počas posledného víkendu obsadili centrálu CIA. Jedným z cieľov bolo ukončiť operáciu Mockingbird, skupinu CIA, ktorá otočila masové médiá, ako aj Google, Facebook atď. do masovej propagandy na kontrolu mysle, uvádzajú zdroje NSA.

Podľa zdrojov Pentagonu sú pozatýkaní aj inštitucionálni dedičia skupiny, ktorá zavraždila prezidenta Johna F. Kennedyho. „Ministerstvo spravodlivosti a [osobitný právny zástupca Robert] Mueller pracujú nadčasy a možno prekročia počet 2000 uzatvorených obvinení,“ uvádza zdroj Pentagonu.

Tieto kroky spolu s očistením od všetkých členov kráľovskej rodiny Saudov a armády, ktorí boli prepojení s útokmi 11. septembra, ako aj s odstránením zimbabwského diktátora Roberta Mugabeho a bezprostredne očakávaným odstránením satanistického izraelského premiéra Benjamina Netanjahua, odbúravajú akékoľvek pochybnosti o tom, že sa začala dlho očakávaná vlna zatýkania kabalistov na celom svete.

Rodinná skupina klanu Rothschild/Saxe Gotha tiež stráca kontrolu nad Európou. Kancelárka Angela Merkelová (Hitlerova dcéra) nedokázala vytvoriť v Nemecku novú vládu. Vo Francúzsku dezertovalo sto zákonodarcov z politickej strany Rothschildovej bábky, prezidenta Emanuela Macrona, pretože masové protesty proti reformám tohto zlodeja volieb sa rozšírili po celej krajine. Rothschildova bábka v Anglicku, premiérka Theresa Mayová, je tiež nepopulárna a očakáva sa, že bude čoskoro odstránená.

Medzičasom sa admirál Harry Harris, veliteľ tichomorskej flotily, minulý týždeň v Japonsku stretol s bábkovým predsedom vlády Šinzóom Abem. Podľa zdrojov, ktoré boli na stretnutí, Abe Harrisovi povedal, že Japonsko pripravovalo koncentračné tábory na záplavu severokórejských utečencov, o ktorých Abe očakáva, že dorazia, keď Harris vyprovokuje s touto krajinou vojnu. Harris povedal Abemu, že urobí všetko preto, aby „Severná Kórea bola zastavená“, uviedol zdroj.

Harris tak dokázal, že je buď neuveriteľne hlúpy, neuveriteľne zlý alebo neuveriteľne podplatený – pravdepodobne ide o kombináciu všetkých troch možností. Tento jediný človek teraz bráni oslobodeniu ľudstva od tyranie chazarskej mafie. Harris chráni vojnového zločinu, zradcu a obchodníka s drogami Richarda Armitagea, rovnako ako Rothschildovho kriminálneho agenta, Michaela Greenberga na leteckej základni Yokota v Japonsku.

Takisto predsedal nedávnej krádeži japonských národných volieb, ktorú spáchal Rothschildov bábkový predseda vlády Šinzó Abe. Abeho rabovanie japonských poštových úspor, dôchodkov obyvateľstva a iných verejných peňazí je jediná vec, ktorá bráni strate moci celosvetového chazarského zločineckého syndikátu.

Sú to peniaze ukradnuté z Japonska, ktoré podporujú bublinu na akciových trhoch v Spojených štátoch a odďaľujú Chazarmi vlastnené americké korporácie od krachu a ich náhrady pôvodnou demokraciou ovládanou ľuďmi, v prospech ľudí.

Novozvolený Abe sa teraz ponáhľa, aby vybudoval výskumné pracovisko pre biologické vojny, zamaskované ako veterinárna škola [Kake Veterinary School]. Harris tak podporuje vojnového zločinca, je preto sám vojnový zločinec.

Signalizujúc, kto sú jeho skutoční páni, Harris 14. decembra 2016 predniesol reč podporujúcu chazarskú riadiacu sieť na Inštitúte Franka Lowyho (odkaz).

Lowy spolu s Larrym Silversteinom kúpil budovy Svetového obchodného centra krátko pred teroristickým útokom Chazarov v New Yorku 11. septembra (odkaz).

Harris je aj pod tlakom spoločnosti Lockheed Martin a ďalších výrobcov zbraní, s cieľom začať vojnu so Severnou Kóreou, aby podporili predaj zbraní a udržali chazarskú mafiu na moci. Harris sa tiež podieľa na chazarskom sprisahaní začať 3. svetovú vojnu a vyvraždiť 90 % ľudstva. Čakanie až do mája budúceho roku, kým tento muž ukončí svoj mandát, nie je prijateľné.

Admirál Harris, toto je sľub: budeš zatknutý, súdom odsúdený a uväznený ako vojnový zločinec a zradca. Takisto budeš volaný na zodpovednosť za umučenie troch ľudí, keď si predsedal základni Guantánamo na Kube.

V každom prípade, ako už bolo spomenuté vyššie, chazarská hierarchia nad admirálom Harrisom je naďalej systematicky demontovaná, čo znamená, že dračia sieť okolo neho sa sťahuje. Hneď ako bude preč, americká vojenská polícia vstúpi do Tokia a zatkne Armitageho, Greenberga, Abeho a ostatných gangstrov, ktorí sú subdodávateľmi miestnych Chazarov.

Zdroje v NSA a CIA hovoria, že minulý týždeň došlo v Spojených štátoch už k stovkám zatknutí. Bolo však rozhodnuté, že sa to nebude publikovať, pretože by to umožnilo uniknúť ďalším osobám predtým, ako ich zatknú, povedali zdroje.

Existuje aj množstvo chazarských úderných jednotiek, ktoré práve teraz pôsobia v SŠA v zúfalej snahe udržať kontrolu nad touto krajinou, hovoria zdroje Pentagonu. Tieto úderné jednotky sú systematicky eliminované. Časť toho bola oznámená v podobe zatknutia 267 členov gangu MS-13 (odkaz).

Ďalej, opäť ako jednoznačný znak toho, že chazarská nadvláda sa teraz rúca, nežidovskí guvernéri Rady Federálneho rezervného systému hovoria o tom, že dávajú peniaze priamo ľuďom namiesto doterajšej praxe odovzdávať ich miliardárom a biliardárom. Napríklad John Williams, šéf FED San Francisco, hovoril o „zacielení na nominálne príjmy“, čo v jazyku FED-u znamená odovzdávanie hotovosti priamo ľuďom (odkaz1, odkaz2).

V Európe Miguel Angel Fernandez Ordones, bývalý guvernér centrálnej banky v Španielsku, parlamentu 7. novembra povedal, že náhrada generovania meny súkromnými bankami peniazmi vytvorenými štátnou inštitúciou by bolo dobrou vecou (odkaz).

Takýto verejný komentár úradníkov, ktorí reálne vládnu nad peniazmi, je viditeľným signálom, že stará mriežka kontroly súkromnými centrálnymi bankami sa rozpadá.

Zdroje z Pentagonu tiež hovoria, že „zmena režimu už nie je americkou provinciou, keďže vojenský prevrat v Zimbabwe sa stal potom, ako veliteľ armády odišiel do Číny, a je potrebné, aby sa aktívami krytý dolár Zimbabwe etabloval ako africká rezervná mena pred globálnym resetom meny.“

To zapadá do toho, čo sme uviedli v predchádzajúcom príspevku o  tom, ako India, Rusko a Čína oznámili americkému prezidentovi Donaldom Trumpovi vo Vietname svoje kroky na vytvorenie meny podporovanej zlatom ako alternatívy k americkému doláru. Zároveň sa to zhoduje s rozprávkou o „defaulte“ Venezuely, pretože to, čo sa naozaj stalo, bolo to, že Venezuela prestala podporovať chazarský petrodolár.

Podľa zdrojov CIA a Pentagonu, Rothschildovci boli varovaní, aby sa vzdali snahy zvrátiť tento proces rozpútaním 3. svetovej vojny. „Kolízia vo vzduchu nad Rothschildovým zámkom Waddesdon Manor môže byť varovaním, aby sa nepokúšali o vojnu s Iránom“, uviedol zdroj Pentagonu.

Aj OSN sa minulý týždeň snažila čeliť najnovšiemu pokusu o rozpútanie svetovej vojny zaslaním listu diplomatom, v ktorom ich informovala, že obvinenia Saudov, že Iránom podporovaní rebelujúci Hútiovia na nich vystrelili raketu, boli falošné (odkaz).

Izrael, ktorý si prebudil do skutočnosti, že jeho apokalyptické plány boli preludom, sa teraz zúfalo pokúša vytvoriť spojenectvo s arabskými krajinami, ako je Saudská Arábia, s cieľom zabezpečiť svoje prežitie. Akoby hovorili: „My Semiti musíme držať spolu.“ Zdravý rozum by však povedal, že Arabi to urobia, až keď [Izrael] dosiahne mier s Palestínčanmi a vráti im ukradnuté územia, alebo ich odškodní (odkaz).

Potreba, aby Izrael konečne uzavrel mier so svojimi susedmi, je zdôraznená aj prebiehajúcou očistou od židovského a izraelského vplyvu v SŠA. Zdroje Pentagonu k tomu uvádzajú: „Russia Today a Sputnik boli nútené zaregistrovať sa ako zahraniční agenti, na vytvorenie precedensu pre ministerstvo spravodlivosti SŠA, aby donútili AIPAC a iné židovské organizácie, aby urobili to isté. “

Tie isté zdroje hovoria, že náhly príval obvinení zo sexuálneho zneužívania je tiež súčasťou očisty od židovského vplyvu. „Židovský komik a senátor demokratov, Al Franken, bol obvinený zo sexuálneho zneužitia a môže byť vylúčený zo Senátu, pretože demontáž židovskej mafie už prechádza z Hollywoodu do [Washingtonu] D.C. Príšerný Joe Biden je ďalší na rade.“

Zdroje Pentagonu tiež tvrdia, že Fortress Investment Group a majiteľ Softbank, Masajoši Son, boli „donútení nepožičať peniaze spoločnosti Weinstein, čo vedie k jej bankrotu“. Japonské pravicové zdroje hovoria, že Son je teraz využívaný ako jeden z hlavných kanálov na distribúciu ničím nekrytých peňazí, ktoré vykúzlila Národná japonská banka (BOJ). Dostal tiež petrodoláre zo Saudskej Arábie.

Zdroj, ktorý dlho pracoval pre Rothschildov, hovorí, že Son a zakladateľ spoločnosti Microsoft Bill „zvakcinujte-ich“ Gates spoločne vybudovali veľkú sieť podzemných bunkrov v japonskom meste Karuizawa. Zdroj uvádza, že väčšinu z toho platil Son, pravdepodobne z peňazí BOJ, ktoré z cisára vytlačil Henry Kissinger. Ďalší zdroj, ktorý pracoval pre Sona ako nosič golfového náradia, vyhlásil, že ho počul, ako vytvoril zoznam ľudí, ktorí mali byť zavraždení.

Americká armáda bola poučená, aby na distribúciu peňazí BOJ našla alternatívu za Sona a ďalších zločincov, ako bývalý minister financií Heizo Takenaka. Son nie je populárny v japonskom podsvetí a nepredpokladá sa, že polčas jeho rozpadu bude trvať dlho. Ak má Son k tomu akékoľvek pripomienky, môže mi odpovedať e-mailom.

Poznámka na záver: minulý týždeň člen Abeho kabinetu ponúkol autorovi tejto správy úplatok niekoľko miliónov dolárov, aby prestal písať svoje týždenné správy. Bolo mu zdvorilo povedané, aby si svoj úplatok zasunul tam, kde slnko nesvieti.

Preklad ďurino, november 2017

zdroj benjaminfulford.net (plný text opäť sprístupnil portál tadesco.cz)

Jeden komentár k “Demontáž chazarskej kabaly sa zrýchľuje: námorníctvo obsadilo centrálu CIA; viac ako 2000 obvinených v Spojených štátoch; zrútenie riadiacej mriežky v Európe”

  1. Používať slovíčko Chazari, je podľa mňa neobjektívne a je To Ľuďom určite len úmyselne podsúvané, keďže sa jedná o nesemitský národ. Až to raz všetko padne, nastúpi oblbovanie: to všetko spôsobili Chazari, ta to mi ňe….

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *