Čína víťazí, zatiaľ čo západ je naďalej ochromený bitkou medzi pokrvnými líniami a gnostickými iluminátmi

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 9. 12. 2019

Západný svet je naďalej ochromený občianskou vojnou elít, zatiaľ čo Čína sa stáva silnejšou a silnejšou a smeruje k absolútnej dominancii. Pokiaľ sa táto občianska vojna neskončí, západná aliancia G6 (G7 mínus Japonsko) stratí schopnosť ovládať OSN a smer, ktorým sa ľudstvo rozhodne napredovať.

Občianska vojna sa minulý týždeň prejavila v plnom rozsahu, keďže prezident SŠA Donald Trump „si stretnutia NATO v Londýne príliš neužíval a keď vysvitlo, ako o ňom kanadský premiér neúctivo hovoril, náhle odišiel“, podľa zdrojov z európskej kráľovskej rodiny. „Zábavky ako na školskom ihrisku“ zakrývali skutočnosť, že skutočnou témou summitu bolo „financovanie vlády Korporácie Spojených štátov“. Zdroj tiež povedal: „Myslím, že Trump je sklamaním. Jeho úlohou bolo upokojiť situáciu a reštartovať.“

Trumpovi bolo nedávno niekoľko razy pripomenuté, že sa zaoberá väčšími problémami, ako je udržanie nafúknutej bubliny na americkom akciovom trhu dostatočne dlho na to, aby bol v roku 2020 opäť zvolený. Jedným z nich bolo odstavenie protivzdušnej obrany Washingtonu, DC, ktorá ho úplne vystavila prípadnému raketovému alebo vzdušnému útoku. Druhý nastal, keď ho 21. novembra zasiahla psychotronická zbraň (odkaz1, odkaz2).

Vojenské a spravodajské sily gnostických iluminátov stojace za Trumpom silne bojujú proti britskej kráľovskej rodine, najmä po neúspešnom summite NATO. Zdroje z Pentagonu hovoria: „Sága kráľovskej rodiny sa ani zďaleka neskončila, pretože Trump ignoruje existenciu troch vojenských titulov princa Andrewa a ešte aj kanadská armáda s nimi bojuje.“

Potom tu bolo nepopierateľné satanské znamenie rukou zo strany princa Harryho, keď sa 6. decembra stretol s Melaniou Trumpovou (odkaz na video).

Zdroj z blízkosti Harryho hovorí, že znamenie ukazuje podporu Luciferovi, hovoria gnostickí Ilumináti. Podľa ich svetonázoru, súčasný „Boh“ je príčinou všetkého utrpenia na tomto svete a musí byť nahradený Luciferom, symbolom svetla a dobra. Bolo to tiež výpad proti pravidlu „božského práva na nadvládu“, podľa ktorého línia kráľovského nástupníctva stavia pred neho princa Charlesa a Harryho staršieho brata Williama, uviedli zdroje.

Harry naštvaný aj z toho, že podľa dôkazov Charles stojí za vraždou jeho matky, princeznej Diany. Podrobnosti nájdete v článku na nasledujúcom odkaze.

Zdroje Pentagonu dodávajú: „Sionisti čelia drsnému precitnutiu, keďže EÚ v súčasnosti vedie bývalá nemecká ministerka obrany Ursula von der Leyenová, ktorá nie je práve naklonená britským kráľom, Saudskej Arábii alebo Izraelu.“

Nebývalé štrajky, ktoré ochromujú Francúzsko, sú tiež znakom toho, že Ilumináti sa zameriavajú na Rothschildovho bábkového prezidenta Emmanuela Macrona. Ako uvidíte nižšie v texte, vážne bude napadnutá aj švajčiarska vetva rodiny Rothschildovcov.

V SŠA je čoraz viac politikov Demokratickej strany nahrádzaných počítačovou grafikou, zatiaľ čo pokračuje zatýkanie a presun osôb do väznice na základni v Guantáname“, uviedli zdroje.

Zatiaľ čo sme už mnohokrát počuli príbeh o „140 000 žalobách“ a doteraz sme nevideli masové zatýkanie, ministerstvo spravodlivosti obvinilo osem ľudí, medzi nimi aj jedného už odsúdeného pedofila, za nezákonné financovanie prezidentskej kampane Hillary Clintonovej v roku 2016 (odkaz1, odkaz2).

Pokusy o diskreditáciu Trumpa zverejnením dôkazov o tom, že ho financovala Deutsche Bank, boli tiež zastavené. Britská tlač uvádza, že bankár Deutsche Bank, ktorý spravoval Trumpove účty, sa obesil (odkaz).

Medzitým americké médiá informovali, že „sudkyňa najvyššieho súdu Ruth Bader Ginsburgová dočasne zablokovala rozhodnutie nižšieho súdu, ktorým bolo nariadené dvom bankám, aby Demokratom predložili finančné záznamy prezidenta Donalda Trumpa.“ Keďže sme si celkom istí tým, že Ginsburgová už nie je na tomto svete, môžeme vychádzať z toho, že spravodajské zdroje používajú jej počítačom vytvorený obraz, aby chránili Trumpa (odkaz).

Všetky tieto konflikty sa odohrávajú, zatiaľ čo podľa európskych kráľovských rodov vláda Korporácie SŠA stále nenašla spôsob, ako financovať svoje operácie po 31. januári 2020.

V súčasnosti však prebiehajú rokovania medzi zástupcami Britského spoločenstva (2,4 miliardy členov) a Katolíckej cirkvi (1,5 miliardy členov) s cieľom rozhodnúť, čo by malo americkú korporačnú vládu nahradiť, informujú slobodomurári z P2 a členovia európskej kráľovskej rodiny, zapojení do rokovaní.

Rokovania brzdia niektorí členovia lóže P2, ktorí zaspali v stredoveku a ktorí stále myslia na boj proti islamu. Podľa nášho názoru, jediným skutočne významným rozdielom medzi islamom a kresťanstvom je otázka polygamie. Antropologické údaje ukazujú, že v minulosti takmer každá známa spoločnosť praktizovala polygamiu. Okrem toho sa počet homosexuálnych mužov zvyčajne rovná počtu mužov, ktorí si kvôli polygamii nedokážu nájsť manželku. Vyplýva to zo skutočného stvorenia, a teda od stvoriteľa. Okrem toho, krajinám západného kresťana, ktoré zakazujú polygamiu, populácia klesá, zatiaľ čo polygamné spoločnosti majú populáciu stále vyššiu.

V každom prípade, aj keď takéto problémy odďaľujú konečnú dohodu, bol dosiahnutý široký konsenzus pri zriaďovaní svetovej plánovacej agentúry s ročným rozpočtom najmenej bilión amerických dolárov, uviedli zdroje. Existuje tiež zhoda v tom, že agentúra bude financovať expanziu ľudstva do vesmíru.

Zdroje z Pentagonu na tento účel potvrdzujú, že „americké vojenské letectvo zahnalo Boeing do kúta a je pripravené odtajniť tajný vesmírny program, aby otriaslo vojensko-priemyselným komplexom a vytvorilo podporu pre vesmírne ozbrojené sily.“ Prinajmenšom Oblasť 51 [Area 51] odhalí niektoré zo svojich tajomstiev.

Medzitým náš zdroj CIA v juhovýchodnej Ázii uvádza, že legendárne zakopané zlaté poklady boli konečne premiestnené v rámci reštartu svetového finančného systému. Dôkazy vychádzajú z „výbuchu“ v blízkosti pamätníka nezávislosti Monas v Indonézii, o ktorom kolujú chýry, že stojí na jednom z najväčších zlatých pokladov, informuje zdroj.

Tu je jeho správa:

„Vysokopostavený indonézsky vojenský zdroj mi povedal, že ‘dymová bomba, ktorú odpálili členovia indonézskej armády pri pamätníku Monas v utorok ráno o 7:00‘, bola použitá na zamaskovanie. Tunel je teraz otvorený. ‘ Vyzerá to, že idú presúvať zlato.

„Nasledujúci incident ukazuje, čo urobí skupina, keď chce jedného zo svojich premeniť na obetného baránka. Všimnite si, kto je na fotografii. Ďalšie odvrátenie pozornosti od skutočných páchateľov, ktorí sú bábkami sionistickej kabaly (odkaz1, odkaz2).

„Opýtal som sa svojho kontaktu, člena parlamentu v Jakarte, na tento incident. Dal mi nasledujúcu odpoveď: „K tomuto druhu dovozu do Indonézie dochádza každý deň. Generálny riaditeľ leteckej spoločnosti Garuda mal jednoducho smolu. Bol vybraný ako príklad toho, ako efektívne ministri bojujú proti korupcii. Zorganizovali veľkú tlačovú konferenciu, aby sa mohli predviesť, usmievať sa na kamery a dostať sa do médií.“

„Viem, že niektorí ministri v Jakarte doviezli do Indonézie luxusné športové vozidlá Ferrari a Lamborghini bez toho, aby zaplatili dovozné clo vo výške až 200 %. Pomáhajú im vyššiepostavení colníci, ktorí dostávajú tučnú províziu za to, že sa pozrú inam.

„Vyšetrovanie úplatkárstva v prípade spoločnosti Glencore je o niekom, kto hľadá krčnú tepnu sionistickej kabaly. Vyzerá to tak, že 13 rodín bojuje proti sebe. Ako viete, Glencore založil Marc Rich. Toto je špička finančnej pyramídy chazarskej sionistickej kabaly (odkaz1, odkaz2).

„A vyššie uvedený článok ukazuje, kto je opäť v centre pozornosti ohľadom ropnej katastrofy v Mexickom zálive: jedna z bábok kabaly.

„V reakcii na vyšetrovanie ministerstva spravodlivosti SŠA, s ktorým spoločnosť spolupracuje, Glencore zriadila výbor, ktorý bude reagovať na americké vyšetrovanie, do ktorého bol zapojený aj predseda predstavenstva a bývalý generálny riaditeľ BP PLC Tony Hayward.“

Pripomeňme si, že Glencore je Rothschildova spoločnosť so sídlom vo švajčiarskom Zugu. Po celé desaťročia podplácali iránskych a izraelských vládnych úradníkov, keď svojimi podvodmi manipulovali ropné trhy na celom svete: „Irán musí byť bombardovaný, pretože za pár mesiacov dostane jadrovú zbraň.“

Ak bude Glencore odstránená, môžete si byť istí, že BIS [Banka pre medzinárodné platby] je niekde v blízkosti.

K stene dotlačení sionisti šíria zvesti o jadrovej udalosti 21. decembra, v deň zimného slnovratu. Boli varovaní, že gnostickí Ilumináti ešte stále majú tri 500-megatronové jadrové bomby a pomstia sa za akékoľvek ďalšie sionistické masové vraždenie.

Na záver tejto týždennej zvodky môžeme informovať, že na piatok 13. decembra je naplánované tajné stretnutie. Jeho cieľom je nájsť najlepší spôsob, ako ukončiť západnú občiansku vojnu a začať svetový mier.

Zdroj: benjaminfulford.net a ďalšie stránky

Preklad ďurino, december 2019

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *