Chemtrails? Chemtrails! Monsanto? Monsanto!

Zaujímavé počúvanie uznávaného nemeckého lekára pôsobiaceho v Amerike. Na nižšie priloženom videu je polhodinový úryvok z jeho prednášky v novembri 2015 na podujatí s názvom Hellinger Tage International (slovenské titulky).

Kto si pri počutí alebo prečítaní slova chemtrails začne ťukať prstom na čelo, tomu vrelo odporúčam seriózne nazrieť do tejto problematiky. Inak sa môže stať, že už povedzme o päť rokov si tým prstom nedokáže trafiť čelo, jeho mozog bude plný hliníka a glyfosátu a bude mať všetky príznaky demencie. Sladká nevedomosť…

Krátka ukážka:

Ak by som chcel dostať ľudstvo na kolená, tak by som vašu potravu striekal glyfosátom, znečistil by som vám vzduch hliníkom. A ak by to celé ešte stále nestačilo, tak by som pridal ešte trochu hliníka do vakcín. Takto by som vás dokázal všetkých zdebilizovať, a behom 2-3 generácií by ste vymreli. Čo k tomu ešte potrebujem, sú isté elektromagnetické frekvencie. Tie potrebujem na to, aby som vyradil vaše detoxikačné enzýmy. A práve tieto frekvencie nás ožarujú z vysielačov mobilných operátorov!

Spravte si názor…

Celú prednášku bez titulkov (nemecky s tlmočením do angličtiny) nájdete na: www.youtube.com/watch?v=pVr5PywldOA

6 komentárov k “Chemtrails? Chemtrails! Monsanto? Monsanto!”

 1. Vela mladych veri a to je pre system velky problem, aj preto ta narastajuca agresivita (aj pre devastovanie planety). Ked tato nova uvedomelejsia generacia vyrastie, moze mat vyrazny vplyv aj na riadiace zlozky.

  1. Jasné: neni to na markíze, tak to neexistuje 🙂

   Možno by si sa počudoval, koľko ľudí ma iný názor na celkom banálne veci ako ty dusan, a predsa ti nikto z nich nepovie, že si chuj, idiot a pod.

   S tvojou primitívnou logikou je debil každý, kto vyštudoval niečo iné ako ty, kto sa venuje iným veciam ako ty. Kto dokáže vidieť veci v súvislostiach, na rozdiel od teba, ktorý ich ešte nechce vidieť.

   Kto do teba naočkoval toľko agresívnosti a nepriateľstva, tvoj obľúbený televízny moderátor?

   Namiesto sedenia pred telkou by si mal občas vybehnúť do prírody. Otvorí ti oči, vyčistí hlavu, a možno ti docvaknú súvislosti…

   Na zamyslenie, na to nepotrebuješ vysokú školu: Zhruba pred 20-25 rokmi sa začali budovať banky semien, so semenami všetkých známych rastlín. Skús porozmýšľať prečo…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *