Chazarská mafia vo finále rozohrala proti Trumpovi kartu s vydieraním, aby tak predišla vyhladeniu

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 25. 2. 2019

Chazarská mafia je v stave hlbokej paniky, keďže jej hrôzy prebúdzajú čoraz viac ľudí, vrátane mnohých židov. To je dôvod, prečo rozohrali proti Trumpovi kartu vydierania amerického prezidenta Donalda Trumpa. Hrozia, že sabotujú obnovu republiky SŠA a zabránia spusteniu vojenských súdov, uvádzajú zdroje Pentagonu a MI6.

Spolu so svojím zaťom Jaredom Kushnerom sa Trump pripravuje tiež rozbehnúť chabadský plán (2 800 gojimských [nežidovských] otrokov pre každého žida) na začatie tretej svetovej vojny vojnou proti Iránu. Následkom toho americká vojenská spravodajská služba prichádza k záveru, že Trump musí odísť.

„Donald Trump je prezident Pentagonu za mier, takže je okolo neho prítomná významná vojenská spravodajská služba. Naozaj sme nechceli ani on ani na druhého, ale museli sme dať jednu tak, aby Bushove veci mohli prebehnúť, „vysvetlil to vysokopostavený vojenský spravodajský zdroj. Výsledkom bolo, že Barbara Bushová a George Bush Sr. boli popravení za vlastizradu, uviedol zdroj.

„Donald Trump je mierový prezident Pentagonu, takže okolo neho je významná prítomnosť vojenskej spravodajskej služby. Skutočne sme nechceli jeho ani toho druhého, ale museli sme niekoho použiť, aby prešla tá záležitosť Bushovcov“, vysvetlil vysokopostavený zdroj vojenského spravodajstva. Výsledkom bolo, že Barbara Bushová a George Bush st. boli popravení za vlastizradu, uviedol zdroj.

Avšak teraz, keď Trump opäť dosadil za generálneho prokurátora bývalého generálneho prokurátora z éry Busha staršieho, Williama Barra, vyslal signál pre všetkých, že nebude pátrať po páchateľoch útokov 11. septembra alebo akýchkoľvek ďalších zločinoch členov rodín Bush/Clintonová. Zdroje Pentagonu tiež hovoria, že Trump blokoval napredovanie vojenských tribunálov a iných foriem spravodlivosti.

Mnohí ľudia, vrátane autora tejto správy, dúfali, že Trump bude osloboditeľom SŠA. Avšak Trumpovo najímanie radikálnych vojnových štváčov a neokonov ako Jeff Bolton a odsúdených zločincov ako Elliot Abrams, nás donútilo uvedomiť si, že Trump je nevyspytateľný.

Ak chcete ďalšie znamenie, že niečo v prezidentstve Trumpa skutočne nie je v poriadku, opýtajte sa sami seba, prečo sa Trump snaží dodať technológiu jadrových zbraní zločineckému štátu Saudská Arábia (odkaz).

Zdroje Pentagonu hovoria, že to robí pre svojich chabadských pánov s cieľom vyvolať svetovú jadrovú vojnu tým, že Saudská Arábia zaútočí jadrovými zbraňami na Irán (odkaz).

Dôvodom týchto neprirodzených krokov Trumpa je vážne vydieranie, hovoria zdroje tak Pentagonu ako aj MI6. Konkrétne hovoria, že „Trump je nafilmovaný, ako udrel decko do hlavy.“ Je to niečo, čo potvrdzujú zdroje britských aj amerických vojenských spravodajských služieb.

Na verejnosť teraz začínajú vychádzať usvedčujúce dôkazy. Konkrétne najmä Miami Herald robí pravú novinárčinu tým, že odhaľuje odsúdeného pedofila Jeffa Epsteina, ktorého Orgy Island [ostrov orgií] Trump navštevoval. Teraz sudca rozhodol, že Trumpov minister práce Alexander Acosta porušil zákon, keď odmietol obvinenia Epsteina z pedofílie. Na otázku o tom Trump odpovedal: :Neviem o tom veľa. Ako minister práce odviedol skvelú prácu. To sa zdá byť už dávno.“ (odkaz1, odkaz2)

To je mimochodom to, čo Trump povedal o Epsteinovi: „Úžasný chlap. Je s ním veľa zábavy. Dokonca sa hovorí, že má rád krásne ženy rovnako ako ja, a mnohé z nich sú neplnoleté.“ (odkaz1)

Zobuďte sa a zavoňajte kávu, ľudkovia – Trump sa stal prekážkou spravodlivosti v SŠA. Nielen tým, že sa verejne pripojil k radikálnym chabadským fanatikom, ktorí sa pokúšajú začať tretiu svetovú vojnu už celé desaťročia. Moja otázka je, prečo si armáda nepodá Abramsa, Boltona, Kushnera atď. a nezašije ich do basy, kam patria? Ďalej, prečo nenájdu video, ktorým je Trump vydieraný a ktorým ho nútia odstúpiť? Hľadanie môžu začať vypočúvaním Epsteina.

V každom prípade, aj napriek neprirodzenému obratu Trumpa v záležitostiach ako útoky na dvojičky 11. septembra, zdroje Pentagonu tvrdia, že armáda ho donútila podniknúť kroky proti nižšie postaveným aktérom. „Sionisti boli zacielení, keď sa Trump stretol s vojenskou generalitou v októbri 2017, aby rozpútal búrku Harveyom Weinsteinom, potom kasínovým kráľom Las Vegas Steveom Wynnom (Weinberg), potom magnátom CBS Lesom Moonvesom a teraz miliardárom, vlastníkom klubu New England Patriots Bobom Kraftom a ďalšími.“

Ďalej „špionážne operácie Mosadu na pomoc židovským zločincom boli tiež neutralizované vypnutím skupiny Psy [Psy Group] a odhalením Black Cube, ako aj spywaru Pegasus“, uvádza zdroj Pentagonu. Navyše, „Boltonov homosexuálny poskok a izraelská volavka, Richard Grenell, bol odmietnutý ako veľvyslanec pri OSN“, poznamenávajú zdroje.

Odstránenie vyššie postavených pedofilných katolíckych kardinálov je ďalším pozitívnym signálom toho, že sa pedofilná vydieračská sieť chazarskej mafie sa rúca. Potom, ako bol sexuálny dravec, kardinál Theodor McCarrick, minulý týždeň zbavený kňazského úradu, bude pravdepodobne nasledovať odchod odsúdeného pedofila kardinála Georgea Pella, bývalej hlavy Vatikánskej banky, hovoria zdroje.

Chazarská mafia vracia úder hľadaním čínskej ochrany a sponzorstva.

Trump dokázal ukončiť shutdown vlády SŠA a získať finančné prostriedky na to, aby pokračovala prevádzka Washingtonu, D.C. tým, že Číňanom ponúkol kontrolu nad Japonskom a Kórejským polostrovom, podľa zdrojov japonskej pravice blízkych cisárovi. Ako súčasť tejto dohody americké sily odídu z Japonska a Kórey na Havaj, hovoria zdroje.

Toto sa stane predmetom diskusie, keď sa Trump tento týždeň stretne so severokórejským borcom Kimom Čong-unom, hovoria.

Zdroje ázijskej tajnej spoločnosti nezávisle potvrdzujú, že Číne bola skutočne prisľúbená kontrola nad Japonskom. Hovoria, že jedinou vecou, ktorá spôsobila oneskorenie tejto dohody, bolo zvolenie Trumpa, pretože túto dohodu vyrokovala už Hillary Clintonová.

Ďalším znakom vtierania sa chazarskej mafie do pozornosti Číny bolo vidieť minulý týždeň, kedy klon saudského princa Mohameda Bin Salmána navštívil Čínu. Dokázal získať nejaké peniaze z Číny tým, že ponúkol vybudovať tam obrovskú rafinériu a sľúbil, že zavedie vyučovanie čínštiny pre saudskoarabských školákov. Ukázal tiež, že je falošným moslimom tým, že podporil umiestnenie ujgurských moslimov do koncentračných táborov (odkaz1, odkaz2).

Saudské a americké pobočky chazarskej mafie tiež hľadajú čínsku ochranu, pretože židia si konečne začali uvedomovať, že Chazari sú ich najhorším nepriateľom. Ak ste to ešte nevideli, pozrite si toto krátke video na YouTube, zavesené dlhodobým vysokým úradníkom americkej vlády, Steveom Pieczenikom. Pieczenik nezávisle potvrdzuje to, čo mi mnohé zdroje hovorili už celé roky: židia pracujúci pre Adolfa Hitlera a nacistov zabíjali svojich súkmeňovcov židov, počas druhej svetovej vojny.

To všetko bolo súčasťou úsilia vytlačiť židov z Európy a do Izraela, s cieľom vytvoriť tu kráľovstvo pre chazarskú mafiu. Skutočnosť, že sa židia prebúdzajú proti tomuto hroznému zločinu proti nim v mene sionizmu, uviedol chazarskú mafiu do stavu hlbokého strachu. Možno to vidieť na základe kroku bábkového rothschildovského prezidenta Francúzska, Emanuela Macrona, ktorý antisionizmus preklasifikoval na trestný čin (odkaz1, odkaz2).

Niekto by mal Macronovi pripomenúť, čo sa stalo s Nicolaom Ceauşescuom v Rumunsku alebo s Benitom Mussolinim v Taliansku potom, ako sa pokúsili zintenzívniť represie, na zastavenie ľudovej vzbury proti ich vláde.

Poznámka na záver pre tento týždeň: dostali sme spätnú väzbu týkajúcu sa našej správy o pokuse speňažiť dlhopisy vysokej hodnoty minulý týždeň v mene „doktora“ Zvonka Berdik-Alberta. Ázijské tajné spoločnosti povedali, že „Dr.“ Albert bol podvodník, a nie skutočný lekár. Uviedli, že v istom okamihu nelegálne pristupoval k finančným fondom s názvom Plum Blossom (Mei Hua) a že v dôsledku toho bolo následne popravených „takmer 50 čínskych generálov“. Hovorí sa, že „Dr.“ Albert bol popravený, „pretože spôsobil utrpenie mnohým ľuďom.“

Sponzori dlhopisu však odpovedali týmto:

„Pôvodne bol na zlej strane, ale posledných 10 rokov svojho života zasvätil práci v prospech správnej veci, a preto naň kabala poľovala. Bol to dobrý a slušný človek a chcel, aby sa dôvera využívala len v prospech tých najlepších záujmov ľudí. V posledných rokoch svojho života vystupoval proti kabale. Odkedy sme prevzali kormidlo, zmenili sme kurz jeho pôsobenia z minulosti. Dosadiť Scotta na miesto Dr. A je čisté pre ľudstvo, bojoval statočne a za posledných desať rokov bojoval v prospech dobrej veci. Budeme robiť len správnu a spravodlivú vec pre ľudstvo ako celok.“

Ľudia, ktorí sa pokúšali speňažiť tento nástroj, sa zdali byť úprimní a konajúci v dobrej viere.

Vyzerá to však tak, že ich snaha o speňaženie je skrytým pokusom získať vplyvných ľudí hľadajúcich pravdu tým, že im ponúkajú obrovské sumy na „humanitárne účely“. Problémom je samozrejme to, že systém dokáže využiť schopnosť tajnej skupiny, vytvoriť peniaze z ničoho, na podplácanie alebo platenie, aby neutralizovali akýkoľvek nesúhlas s ich vládou.

Konečná odpoveď ešte stále spočíva v tom, spraviť z tvorby a distribúcie peňazí verejne prevádzkovanú službu, aby to nebol tajný zdroj božskej moci pre niekoľkých samozvaných.

Zdroj: benjaminfulford.net a ďalšie stránky

Preklad ďurino, február 2019

12 komentárov k “Chazarská mafia vo finále rozohrala proti Trumpovi kartu s vydieraním, aby tak predišla vyhladeniu”

 1. To už je smiech cez slzy.Dva roky je Trump hrdina celej galaxie a teraz zrazu je to najväčší zloduch.Určite je Trump už dávno po smrti a toto je jeho 15-ty klon 🙂

 2. Tak Q na fóre pred nedávnom písal že sa najbližšie dni objavia falošné správy.Tak žeby aj Fulford šíril zámerné Fake News?

 3. Je to celé akési domotané,dejú sa vysoké spravodajské hry.Šachová hra sa začala.Aspoň sa niečo deje po rokoch ticha.Ale kto sa v tom má vyznať.Treba myslieť aj na útok pod falošnou vlajkou (S.Greer).Greer si drží odstup a od všetkého čo sa teraz deje dáva ruky preč. D. Wilcock stavil všetko na jednu kartu a v tvrdil že sa všetko už spustilo. Teraz je už opatrný a zmenil rétoriku a všetko sa posúva, ževraj treba jednať zo strany aliancie potichu (posledné časti Edge of Wonder). Uvidíme…

 4. Myslím, že pravda je aj tak úplne niekde inde. GP zistil že už ľudia začínajú chápať ich ovládanie sveta, a preto sa rozhodol „upratať“. To že si v podstate prehadzuje kľúče z pravej ruky do ľavej je málokomu jasné. Má to celé vyzerať ako dobré biele klobúky vs. zlé čierny klobúky, ale to je len ďalšie divadelné predstavenie. Cieľ je len jeden, zastaviť vývoj ľudstva a zaviesť otrokárstvo. Našťastie je tu aj tretia cesta, a tou je KSB.

 5. Žiaľ ani KSB nie je liek na súčasnú mizériu v dnešnom svete. Pjakina už neraz nachytali vyslovene pri lži. Viackrát svoje predchádzajúce výroky vysvetľoval, upravoval, jednoducho vodil mnohých pozornejšich divákov za nos. Hrubé knihy KSB sú len novodobá náhražka Leninových spisov.
  Pjakin nie že by nebol schopný analytik, len nie je dobré všetky jeho výroky a tvrdenia baštiť aj s navijákom.

  Pokiaľ ide o SŠA, prebieha tam de facto tichá občianská vojna. O Trumpovi si myslím, že nie je čistý, určite nezotrvá vo svojom úrade do konca funkčného obdobia. Som tak trochu poverčivý. Tvrdím, že ak k niečomu dôjde dvakrát, stane sa tak aj do tretice.
  V minulosti boli atentátom odstránení dvaja americkí prezidenti. A ako tretieho tipujem práve Donalda Trumpa. Ešte nie je ani v polovici funkčného obdobia svojho prezidentského úradu.

  Ak sa nemýlim, nejaké pokusy o atentát na Trumpa sa už udiali ale neboli úspešné. Pochopiteľne, o týchto pokusoch sa v sračkometoch nedozvieme.

 6. no, a takéto správy tu budeme čítať ešte aspoň 10 rokov ak nie aj dlhšie… podľa toho koľko bude ešte Fulford žiť… 🙁

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *