Chazarská mafia sa pokúša vyvolať falošný Armagedon „iránskym útokom” na Saudskú Arábiu

FulfordSpráva Benjamina Fulforda zo 16. 9. 2019

Chazarská mafia, čeliaca bezprostrednému bankrotu svojej Korporácie Washington DC, zorganizovala „útok“ na ropnú rafinériu v Saudskej Arábii v zúfalej snahe vyvolať svoju dlhodobo plánovanú tretiu svetovú vojnu.

Útok mal dvojaký účel:

  1. Zabrániť bankrotu SŠA zvýšením cien ropy a donútením krajín, ako je Čína, aby kupovali americkú ropu; a
  2. vtiahnuť iránske a americké vojská do začínajúcej tretej svetovej vojny, spôsobiť „Armagedon“ a pripraviť cestu pre Jareda Kushnera ako „Mesiáša“.

Prvá vec, ktorú treba pochopiť, je skutočnosť, že tak iránsky „najvyšší vodca“ Alí Chámeneí ako aj prezident SŠA Donald Trump sú na výplatnej listine rodiny Rothschildovcov (satanský Červený štít, [Rotschild = nem. červený štít]).

Tí z vás, ktorí ešte stále konzumujú korporačné mediálne správy, skúste si prosím nezávisle overiť fakty. Mnohí z vás vedia, že vždy keď Donald Trump ako podnikateľ zbankrotoval, zachránila ho rodina Rothschildovcov, čo je verejná informácia. Vedeli ste však, že vodca iránskej revolúcie ajatolláh Chomejní má v skutočnosti britsko-indický pôvod a bol synom zamestnanca spoločnosti British Petroleum? Rothschild vlastnená spoločnosť BP bola vtedy známa ako AngloIranian Oil Company (odkaz).

Iránsky disident takto hovorí o nástupcovi Chomejního: „Všetci Iránci poznajú a nenávidia Aliho Rothschilda (Chameneího).“ (odkaz)

Takže teraz tu máme Trumpa, Rothschildovu bábku, ktorá tvítuje: „Bolo zaútočené na ropné zariadenie Saudskej Arábie. Je dôvod na domnienku, že poznáme páchateľa, [máme zbrane] pripravené a nabité a čakáme na overenie. “

Potom tu máme iránskeho vodcu Chameneího, bábku Rothschildovcov, ktorý nariaďuje svojmu veliteľovi Republikánskej gardy Amirovi Alimu Hajizadehovi, aby povedal, že Irán je „pripravený na plnohodnotnú vojnu“ a hrozí, že „americké vojenské základne a lietadlové lode, ktoré sú rozmiestnené do vzdialenosti 1 243 míľ od Iránu, sú v dosahu iránskych rakiet.“ (odkaz)

Vyzerá to tiež tak, že vedúci predstavitelia Iránu a SŠA sa usilujú o znovuzvolenie vojnového zločinca a masového vraha Benjamina Netanjahua 17. septembra, kým sa židovský ľud prebudí a pošle ho do basy, kam patrí.

Mnohí členovia americkej vojenskej/spravodajskej komunity sa stále držia nádeje, že Trump drží so sionistami iba v rámci prepracovanej ľsti, ktorá ich má odstrániť z kontroly nad SŠA.

Zdroje Pentagonu hovoria, že Trump „pripravil Bibiho (Netanjahua) na porážku „vzájomnou“ obrannou zmluvou. Zdroje hovoria, že „kontroverzná zmluva o vzájomnej obrane s Izraelom je v opozícii s Izraelskými obrannými silami [IDF] a americkým Ministerstvom obrany, a Senát ju možno nikdy neratifikuje, keďže ani Zmluva OSN o námornom práve nemohla byť ratifikovaná, pretože na jej blokáciu je potrebných iba 34 hlasov senátorov.“

Dokonca „aj keby bola ratifikovaná, Izrael si nebude môcť dať tento šek preplatiť, pretože americká armáda nebude prelievať krv v prospech sionistov, keď je obklopená systémom S400, podvodnými atómovými bombami a pokročilými raketami a dronmi z Ruska, Iránu a od Hizballáhu,“ pokračujú zdroje.

Izraelský zločinecký premiér Netanjahu navštívil Rusko minulý týždeň na príkaz svojich pánov v nádeji, že získa podporu pre priame izraelské útoky na Irán. Ruský prezident Vladimír Putin mu namiesto toho prečítal zákon o nepokojoch [Anti-riot Act] a pohrozil, že zostrelí každé útočiace izraelské lietadlo, potvrdili zdroje Pentagonu.

Gordon Duff z portálu Veterans Today, ktorý má rozsiahle kontakty s letectvom SŠA naopak píše, že to boli Izraelčania, ktorí zaútočili na Saudskú Arábiu s cieľom pokúsiť sa to zhodiť na Irán.

Napriek tomu všetkému sa niektoré z našich zdrojov z Pentagonu stále očividne držia nádeje, že Trump tajne pracuje proti sionistom, aj keď predstiera, že robí všetko, čo chcú. Hovoria, že Trump vyslal „Izraelu zlovestné varovanie tým, že Johna Boltona vyhodil deň pred 11. septembrom a odhalil tak izraelskú špionáž Bielemu domu a Kongresu.“ Trumpove verejné odmietnutie izraelskej špionáže bolo len zásterkou, verí jeden zdroj.

V každom prípade, zdroj z Pentagonu hovorí, že vykopnutie Boltona a víťazstvo Houthiov nad Saudskou Arábiou „by malo“ umožniť zrealizovať stretnutie medzi Trumpom a iránskym prezidentom Hasanom Rúhaním na zasadnutí Valného zhromaždenia OSN, ktoré sa začne 17. septembra, a ktoré môže byť „produktívne“. Trump si môže vynútiť zrušenie iránskych sankcií a usporiadať summit s Chámeneím, dodáva zdroj.

Naviac, izraelská bábka, líder „Mohamed bin Salmán môže byť odvolaný, pretože Saudi sú oslabení útokom na ropné zariadenia v blízkosti Rijádu“, hovorí zdroj. To „by malo znemožniť vstup spoločnosti Aramco na burzu a zároveň odhaliť rakety Patriot ako zbytočné pre protivzdušnú obranu, čo by výrobcovi Raytheon a vojensko-priemyselnému komplexu zasadilo ťažký úder“, dodáva zdroj.

V každom prípade, útok na saudské ropné zariadenia, ktorý sa javí byť značne zveličený, poskytuje vláde Korporácie SŠA krátkodobú výhodu. Trump tvítol: „Povolil som uvoľnenie ropy zo strategickej ropnej rezervy, ak to bude potrebné, v množstve dostatočnom na udržanie dobrého zásobovanie trhu. Tiež som informoval všetky príslušné agentúry, aby urýchlili schválenie ropovodov, ktoré sú v súčasnosti v procese schvaľovania v Texase a v ďalších štátoch.“ Alebo inými slovami: „Predajom väčšieho množstva ropy sa 30. septembra vyhneme bankrotu.“

V znamení toho, že tento krok bol naplánovaný vopred, nám Ázijská tajná spoločnosť a zdroje z CSIS [Centrum pre strategické a medzinárodné štúdie] hovoria, že bývalí japonskí premiéri Junichiro Koizumi a Yasuhiro Nakasone boli, ako už bolo uvedené 2. septembra, zatknutí agentmi pracujúcimi pre Michaela Greenberga, Rothschildovu bábku. Boli prepustení potom, ako sľúbili lobovať proti jadrovej energii, aby donútili Japonsko nakupovať od Korporácia SŠA viac ropy.

Táto snaha o odvrátenie bankrotu prichádza v čase, keď sa Britské spoločenstvo, Číňania, Rusi a väčšina zvyšku sveta snaží presvedčiť americko-vojensko-priemyselný komplex, aby umožnili bankrot vlády Korporácie SŠA.

Korporácia SŠA, ktorá v roku 1871 prevzala vládu od Republiky Spojených štátov amerických, bola pre amerických obyvateľov katastrofou, najmä v posledných rokoch. Reálna životná úroveň 90 % Američanov od roku 1972 klesá; SŠA majú najvyššiu mieru väzňov na svete; náklady na liečbu sú najvyššie na svete, aj keď dĺžka života klesá; vzdelávacie štandardy sú skľučujúce; a sionistickí fanatici riadia Kongres, ktorý nepodporuje 90 percent Američanov.

Chystaný plán uvažuje nahradiť korporáciu demokratickými Spojenými štátmi Severnej Ameriky. V tomto pláne by sa elitné kanadské ozbrojené sily zlúčili s americkou armádou. Medzitým by Američania získali dobrú vládu, lepšiu zdravotnú starostlivosť, vyššiu životnú úroveň, nižšiu mieru kriminality atď. Tento plán neuvažuje podriadiť Američanov kontrole Castrovho syna a pravdepodobného bratovraha Justina Trudeaua, sľubujú zdroje MI6.

Tí, ktorí si myslia, že Trump je stále ich spasiteľ, nech popremýšľajú o tomto: Existuje už viac ako 120 tisíc zapečatených obvinení, Trump však bráni tomu, aby sa v nich konalo. Pravda o 11. septembra taktiež nebola odhalená, ako sľúbil. „QAnon“ bol ukončený a Trumpovým zaťom je Jared Kushner, „Piata Avenue 666“. Zdroje Pentagonu dodávajú, že Trump robí všetko, čo je v jeho silách, aby zastavil vojenské súdy a zakryl odhalenia Jeffreyho Epsteina.

Skutočne dúfame, že Trump so sionistami iba hrá hru, ako mnohí veria, jeho akcie však zatiaľ ukazujú opak. Prosíme, odpoj od nich Ameriku a zachráň je pred tými šialenými mesiášskymi fanatikmi.

Aj keď sa americkej korporačnej vláde podarí oddialiť bankrot, je matematicky odsúdená k zániku. Legendárny investor Jim Rogers, ktorý mal minulý týždeň príhovor v Klube zahraničných korešpondentov Japonska, predpovedá, že súčasný finančný systém „sa zrúti v nasledujúcich 2 až 3 rokoch“ a Federálny rezervný výbor SŠA zanikne.“

Rogers, rovnako ako väčšina finančníkov-veteránov vie, že súčasný systém – založený na záporných úrokových sadzbách a čerpaní peňazí do „zombie“ spoločností – je odsúdený na zánik. Ako uvádza Bank of America, finančné aktíva SŠA majú teraz hodnotu viac ako päťnásobok HDP. Inými slovami, aktíva by museli klesnúť o 80 %, aby zodpovedali reálnej ekonomike. Niet divu, že Rogers, ktorý sa narodil v roku 1942, očakáva „najhorší kolaps trhu vo svojom živote“.

Ak vojensko-priemyselný komplex SŠA nespustí riadny bankrot v súlade s Kapitolou 11 a nereštartuje Spojené štáty, nastane chaos. „Mnoho vlád sa zrúti a zmizne“, predpovedá Rogers.

Nebolo by lepšie, namiesto anarchie reštartovať svetový finančný systém a začať odpustením dlhov a viacbiliónovou kampaňou, s cieľom ukončiť chudobu a zastaviť ničenia životného prostredia? Tento plán podporujú Číňania, Britské spoločenstvo, Rusi, Vatikán a mnoho ďalších. Sú to len fanatickí falošní mesiáši a sionisti, ktorí robia všetko preto, aby tomu zabránili. Stále chcú zabiť 90 % svetovej populácie a zvyšok zotročiť.

Americká armáda by mala zatknúť Jareda Kushnera a sledovať ho. Zaručujem, že to nebude trvať dlho, a prejaví známky satanskej posadnutosti. Mali by mu tiež prečítať Anti-Riot Act.

Na záver, naše ruské zdroje hovoria že skúmajú, prečo nám poslali obrázok americkej herečky Janet Leigh v roli babičky Melanie Trumpovej. Ubezpečujú nás však o tom, že to bola nadporučíčka Olga Orlifová zo sovietskej armády.

Preklad z odposluchu ďurino, september 2019.

Zdroj: benjaminfulford.net a ďalšie stránky

2 komentáre k “Chazarská mafia sa pokúša vyvolať falošný Armagedon „iránskym útokom” na Saudskú Arábiu”

    1. Riki: V tom čase tam ešte nebol, pretože nebola k dispozícii neverejná časť týždennej správy Benjamina Fulforda.

      Od 22:35 hod je pokračovanie už k dispozícii.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *