Chazarská mafia hľadá ochranu u Číny, keďže sa bojí vojenských tribunálov

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 24. 9. 2018

Chazarská mafia uctievajúca Satana je celá bez seba od strachu, keď sa objavili vojenské tribunály. V dôsledku toho ponúkajú planétu (ako keby bola ich a mohli ju niekomu darovať) Číne výmenou za svoju ochranu, podľa zdrojov z gnostických iluminátov a ázijských tajných spoločností. Okrem toho sa vyhrážajú, že spustia pandémiu, vyhodia yellowstonskú kalderu do vzduchu, vyvolajú masívny útok elektromagnetickým impulzom (EMP) a spôsobia iné nepokoje v zúfalom úsilí (pretože tieto pokusy budú neutralizované), aby sa vydieraním vyhli dlho odkladanej spravodlivosti. Vedú tiež hlúpu a rozsiahlu ohováračskú kampaň, aby zabránili menovaniu Bretta Kavanaugha do Najvyššieho súdu.

Zdroje Pentagonu tvrdia, že použili „hrozbu odtajnenia udalostí z 11. septembra, ku ktorému možno čoskoro dôjde, aby donútili Georgea Busha ml. verejne podporiť Kavanaugha, ktorého menovanie [do Najvyššieho súdu] by rozpútalo činnosť vojenských tribunálov.“ Spomeňte si, ako Kavanaugh počas svojho vypočutia v súvislosti s rokovaniami o menovaní povedal, že v SŠA krátko po 11. septembri zavládlo stanné právo a následkom toho by sa vojenské tribunály mohli pokúsiť o potrestanie civilistov vinných z vlastizrady, dokonca ich potrestať trestom smrti.

Okrem toho, zdroje hovoria, že „kvôli zasahovaniu do amerických volieb v roku 2016 židovskou mafiou, ktorá podporovala Hillary Clintonovú, môže Trump použiť odtajnenie FISA na to, aby donútil Spojené kráľovstvo a Austráliu, aby vykopli z vplyvných pozícií sionistov a občanov s dvojitým izraelským občianstvom.“

Zločinecký štát Izrael sa pokúša nájsť ruskú a čínsku ochranu, pretože stráca kontrolu nad Spojenými štátmi. Nedarí sa mu ju však nájsť. Tu je analýza americkej armády o tom, kde tieto snahy vedú.

Po prvé, v reakcii na nedávny kaskadérsky kúsok Izraelčanov Sýrie, ktorý vyústil do zostrelenia ruského lietadla v ďalšom zúfalej snahe začať tretiu svetovú vojnu 3, „rozhnevaný (ruský prezident Vladimír) Putin a ruská pravoslávna cirkev môžu vyhlásiť svätú vojnu protigójskej [gój = nečistý nežid] židovskej frakcii a môžu vytvoriť nad Izraelom bezletovú zónu až dovtedy, kým vráti Golanské výšiny Sýrii, zruší obliehanie Gazy, zbaví sa jadrových zbraní a vráti Západný breh, Východný Jeruzalem a všetky ukradnuté územia Palestíne a Libanonu.“

Po druhé, „s Čínou kontrolujúcou prístav Haifa a s projektami v oblasti infraštruktúry v Izraeli by krajiny BRICS mohli odstaviť tento zločinecký štát od kvantového finančného systému a (prezident Spojených štátov Donald) Trump by mohol súhlasiť so zbrojným embargom OSN a blokádou leteckej a námornej dopravy.“

S tým všetkým a ďalším dianím už nie je prekvapením, že švajčiarska pobočka Rothschildovcov, BIS [Banka pre medzinárodné zúčtovanie] a Mudrci Sionu [Elders of Zion] poslali minulý týždeň do Japonska zástupcu, aby rokovali o kapitulácii so Spoločnosťou Bieleho draka (SBD). Vyjednávač (budeme ho nazývať človek BIS) uviedol, že bankárske rodiny sa obávajú chaotickej situácie, hromadných popráv, občianskej vojny a iných nepokojov, k akým dochádzalo počas francúzskych a ruských revolúcií. Inými slovami, človek BIS uviedol, že bankové rodiny sú ochotné vzdať sa, pokiaľ budú prijaté plány na hladký prechod na lepší systém pre planétu a gilotíny nebudú v programe.

Na základe nedávnych verejných vyhlásení BIS tiež možno potvrdiť, že uznávajú nefunkčnosť svojho súčasného systému tlače peňazí z ničoho a ich rozdeľovania prostredníctvom prepojených zasvätencov, ktorý smeruje ku katastrofickému kolapsu. Povedané vlastnými slovami BIS „ich hlava je v ohni a nohy im mrznú“. To možno vysvetliť aj tak, že superbohatí sú sále viac superbohatí, zatiaľ čo zvyšok svetovej populácie trpí biedou (odkaz).

Spoločnosť Bieleho draka zopakovala svoju pozíciu, že jedinou odpoveďou je jubileum [odpustenie dlhov]. Konkrétne, globálny finančný reset by musel obsahovať jednorazové odpísanie všetkých dlhov, verejných aj súkromných, a prerozdelenie neoprávnených aktív, nadobudnutých financovaním prostredníctvom ničím nekrytej meny. Konečný výsledok by spočíval v zabezpečení toho, aby každý na planéte mal svoj vlastný dom a nemal dlh. Bola by to jednorazová udalosť, takže po tomto jubileu, ak by niekto predal svoj dom, aby si mohol kúpiť drogy a skončil by ako bezdomovec, už by nebol odškodnený.

Spoločnosť Bieleho draka tiež navrhla zriadenie budúcej plánovacej agentúry, ktorá by pomohla koordinovať multibiliónovú kampaň, ktorá by ukončila chudobu, zastavila ničenie životného prostredia a zodpovedne uvoľnila potláčanú technológiu – najmä technológiu, ktorá by umožnila nesmrteľnosť pre tých, ktorí po nej túžia.

Spoločnosť Bieleho draka ďalej uviedla, že podporuje zachovanie existujúcich kráľovských rodín ako symbolov kontinuity, zatiaľ čo každodenné riadenie by bolo ponechané meritokraciám [vláde najschopnejších jedincov] ako sú Pentagon, Vatikán, Komunistická strana Číny, novovytvorená Agentúra na plánovanie budúcnosti, atď. Inými slovami, všetky funkčné bity starého systému by ostali zachované v mene kontinuity a reformované v mene hladkého prechodu. Demokracia naživo, demokracia v reálnom čase, demokracia na báze internetu by bola podporovaná tiež, navrhla SBD.

Celý proces by sa mohol začať verejným odhalením skutočnej histórie planéty, s cieľom pripraviť verejnosť na prechod, povedala SBD.

Zástupca BIZ podporil tieto návrhy a sľúbil, že ich predstaví „ľuďom vo švajčiarskom Zugu [mesto a súčasne kantón v strednom Švajčiarsku]“.

Poskytol tiež čiastočný vhľad do myšlienok „trpaslíkov Zürichu“ a konštatoval, že komunikovali „matematickými symbolmi“. Ak je to pravda, mali by ste vziať do úvahy nasledujúcu rovnicu, ktorá sa splní. Ak nebudú súhlasiť s prechodom, potom: Zug + BIS + sionizmus = 0.

NSA je teraz toho názoru, že hlavou klanu Rothschildovcov je Evelyn a nie Nathaniel, ako nám CIA povedala predtým. Hovoria tiež, že ich najnovšie poznatky svedčia o tom, že Rothschildovci by mohli chcieť Číňanom ponúknuť kontrolu nad Japonskom ako protislužbu za svoju ochranu. Tento proces by sa začal nástupom korunného princa Naruhita na trón ako cisára Japonska v apríli, keďže ten by odovzdal trón do rúk Rothschildovskej bábky bez cisárskej krvi, informuje zdroj NSA.

SBD a zástupca jednej ázijskej tajnej spoločnosti nedávno hovorili o tejto téme a dohodli sa, že japonský národ sa musí dozvedieť pravdu o svojej cisárskej rodine a že expertná komisia spoločne s japonskou verejnosťou má rozhodnúť, čo sa s týmto Chryzantémovým trónom má udiať.

Vatikánska lóža P2 si tiež verejne uzmierovala Čínu. Urobila tak v podobe súhlasu Vatikánu s odovzdaním spolurozhodovacieho práva čínskej vláde pri voľbe katolíckych biskupov v Číne. V istej v podobe prišlo zmierenie aj od talianskej vlády, ktorá ako prvá v skupine G7 oznámila, že sa zúčastní na čínskom projekte novej hodvábnej cesty [One Belt One Road].

Na tomto mieste by sa patrilo uviesť aj niekoľko príspevkov na twitteri, ktoré v roku 2016 zverejnila istá „barónka de Rothschild“.

Bss De Rothschild @BssDeRothschild: „Nanešťastie vás IMPEACHMENT v roku 2017 pripraví o vaše malé, Ruským hackerským zásahom získané volebné víťazstvo.“

Bss De Rothschild @BssDeRothschild: „Po jadrovej vojne Trump/Putin/Irán/Čína/NK sa svet vráti späť ku globalistickému ideálu, ktorý ponúka bezpečnosť nad Európou.“ (odkaz)

Je na dlani, že Rothschildovci a ďalší členovia P2 sa utiekajú k Číne, aby našli útočisko, potom ako zlyhali ich podfuky „Tretia svetová vojna“ a „Russiagate“. Číňania sú si však veľmi dobre vedomí toho, že Chazari im narozprávajú čokoľvek, čo len budú chcieť počuť, aby im pri prvej príležitosti bodli dýku do chrbta. Vedia aj to, že tí istí ľudia, ktorí sa im teraz vtierajú do priazne, sú tí istí, ktorí ich ponižovali počas vojen o ópium. Ako sme videli vyššie, Číňania vo všetkej tichosti zhabali infraštruktúru Izraela a spolupracujú s Rusmi a armádou Spojených štátov, s cieľom donútiť sionistov, aby ukončili všetky nimi spôsobované nepokoje.

Chazari tiež strácajú jednu zo svojich posledných bášt moci – kontrolu nad veľkými internetovými firmami. Pentagon to formuloval takto: „Je tu čas obratu, pretože spojenie veľkých technologických firiem [Big Tech] možno bude čeliť protikartelovým opatreniam zo strany Ministerstva spravodlivosti a v kombinácii s vysokými pokutami z EÚ bude rozbité.“

Radi by sme túto týždennú správu uzavreli e-mailom od kriminalistu – veterána, ktorý je priateľom bývalého operatívca CIA Roberta Davida Steeleho. Tento vyšetrovateľ okrem iného jasne vysvetľuje, prečo chazarská čvarga odďaľuje menovanie Kavanaugha:

„Dôvod, prečo sa ľavica (kabala) pokúša odložiť vypočutie žalobkyne Kavanaugha (Christine Fordovej) je, aby získali čas na to, aby spôsobili masívny výpadok elektrickej energie na východe, a to pomocou inteligentnej siete a ich softvéru na báze vírusu Stuxnet, dodaného Izraelom, ktorý je teraz vo všetkých počítačoch elektrární. Alebo kým budú môcť vyvolať veľkú vojnu v Sýrii a Iráne a možno dokonca aj jadrový súboj s Ruskou federáciou.

„Možno sa vo všetko mýlim, ale redakcie médií hlavného prúdu rýchlo zmenia stranu a pridajú sa k tomu, o kom si budú myslieť, že je nový víťaz, pretože ich predchádzajúci páni boli dostatočne zbavení moci. Nie sú verní voči nikomu, vopchajú sa do zadku každému, kto má peniaze a moc.“

„Mimochodom, viem toho dosť veľa o vražde Wetterlinga v Minnesote a únose Johnnyho Goscha. Všetko má spojitosť s CIA, FBI, medzinárodnou pedosatanistickou sieťou, rodinou Bronfmanovcov, G. Bushom starším, pážatami Bieleho domu, Barneym Frankom, Craigom Spenceom atď. Je to príbeh o účasti FBI, účasti rodiny obetí a zverejnení úplne iného príbehu. Má spojenie s Omahou [mesto v Nebraske], korporáciou Franklin Credit, so skorumpovanou FBI, pátračmi CIA, Jordan, pedoproblémom v Minnesote a generálnym prokurátorom Minnesoty Skipom Humphreyom (skorumpovaným synom senátora Huberta Humphreya). Pred niekoľkými rokmi sme vypočuli kľúčového svedka.“

Zdroj: benjaminfulford.net a ďalšie stránky

Preklad ďurino, september 2018

Tento preklad vám priniesli čitatelia portálu prekladyodlesa.sk svojimi dobrovoľnými príspevkami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *