Bývalý vodca demokratickej väčšiny Harry Reid bude ďalším popraveným členom kabaly, potom ako vojenské tribunály začali svoju činnosť

FulfordSpráva Benjamina Fulforda zo 7. 1. 2019

Darebák a zradca hnutia [rančera Cliva] Bundyho, bývalý vodca demokratickej väčšiny v Senáte Harry Reid, sa chystá pripojiť k Johnovi McCainovi a Georgemu Bushovi st. a byť popravený za vlastizradu, hovoria zdroje y Pentagonu. Reid, rovnako ako McCain, oficiálne zomrie na rakovinu a bude mu dovolené, ako sa zvykne dovoliť odsúdeným mužom, povedať posledné slová, hovoria zdroje. Reid sa rozhodol ohovárať prezidenta SŠA, Donalda Trumpa (odkaz).

Zatiaľ čo vyššie postaveným osobám, ako je Reid, je dovolené zomrieť „prirodzenou smrťou“, ostatní budú popravení smrtiacou injekciou, hovoria zdroje Pentagonu. Zdroje tiež potvrdzujú, že vojenské tribunály už začali svoju činnosť a že vojenská spravodlivosť je rýchla.

Pozastavenie činnosti orgánov federálnej vlády SŠA [shutdown], ktoré teraz vstúpi do tretieho týždňa, pravdepodobne povedie k vyhláseniu stanného práva, hovoria zdroje. Rozvíjajúci sa scenár predpovedá vojenský zásah potom, ako nevyplatení strážcovia väzení a členovia ochranky letísk odídu z práce, zatiaľ čo príjemcovia potravinových poukážok vyvolajú hladové nepokoje. Mimochodom, americká armáda má zabezpečené úplné financovanie na celý budúci rok, takže nie je potrebné sa obávať vzbury nevyplácaných vojakov (odkaz1, odkaz2, odkaz3).

„Rímska kúria [Tribunál Svätej stolice] má vládnuť svojim výtvorom – trustom, nadáciám, spoločnostiam typu C, S [spoločnosti zdaňované podľa odseku C, príp. S federálneho daňového zákona SŠA] a spoločnostiam [s právnou formou] LLC a tak ďalej. Kúria sa teraz do toho vložila a začala likvidovať veľké množstvo komunálnych korporácií, zapojených do trestnej činnosti. Medzi ne patrí aj korporácia UNITED STATES, INC., na ktorú sa vzťahovala kapitola 7, Nedobrovoľný úpadok. Teraz je v procese „vypratávania“ priestorov a musí ukončiť svoju činnosť a odísť z D.C. na 90 dní, ako „o tejto situácii musela hlásiť sudkyňa Anna von Reitz (odkaz).

Ako sen, ktorý sa stáva skutočnosťou, teraz vidíme kroky smerujúce k zrušeniu Internal Revenue Service [federálny daňový úrad podriadený ministerstvu financií] a presunu Rady federálneho rezervného systému pod americké ministerstvo financií. Okrem iného to znamená, že dane z príjmov budú zrušené a nahradené daňou z predaja menej dôležitých položiek, hovoria. Niektoré nezávislé potvrdenia toho nájdete na tomto odkaze.

Americká armáda sa tiež pripravuje na rokovania o finančných systémoch s Čínou vyslaním jednotiek do Afriky a Brazílie, s cieľom zmocniť sa kľúčových zdrojov (koltan [skratka pre kolumbit-tantalit] pre mobilné zariadenia, sóju a pod.) a získať tak výhodné pozície na vyjednávanie.

S týmito kartami v ruke sa Trump 22. januára v Davose stretne s čínskym vicepremiérom a finančným expertom Wangom Qishanom. Tu bude rozhodnutý reštart globálnej meny, hovoria zdroje. Zatiaľ čo je potrebné spracovať ešte mnohé podrobnosti, Číňania, Američania a členovia európskych kráľovských rodov súhlasili s vytvorením budúcej plánovacej agentúry s rozpočtom oveľa väčším ako majú OSN, MMF a Svetová banka, podľa zdrojov z európskej kráľovskej rodiny a ázijskej tajnej spoločnosti.

Zdroje európskej kráľovskej rodiny dodávajú, že sa dosiahla dohoda o znárodnení všetkých hlavných centrálnych bánk, ktoré sú v súčasnosti v súkromných rukách, vrátane Bank of Japan a Bank of England.

Úpadok UNITED STATES, INC., bude tiež znamenať, že držiteľom prosperujúcich fondov, poľnohospodárskych pohľadávok, atď. bude vyplatený iba zlomok ich nárokov, hovorí európsky zdroj z kráľovskej rodiny.

Ďalšia vec, ktorá stojí za zmienku: stretnutie Trump/Wang sa uskutoční hneď po „krvavom vlčom splne“, ktorý nastane 20. a 21. januára. Ako sme si všimli už skôr, tajní vládcovia planéty využívajú na dôležité kroky planetárne pohyby. Indiáni nazývajú januárový spln ako vlčí spln, pretože to je obdobie, kedy sa hladní vlci priblížia k ľudským sídlam. Skutočnosť, že bude súčasne aj zatmenie mesiaca alebo krvavý mesiac a supermesiac, je znakom toho, že sa plánujú nejaké veľké kroky (odkaz).

Čínski slobodomurári tvrdia už dávno, že pred dosiahnutím konečného urovnania bude možno potrebná obmedzená vojna. Možno to je dôvod, prečo všetky skupiny amerických dopravcov, zastarané a zraniteľné, zostávajú vo svojich domovských prístavoch. V tomto kontexte je tiež zaujímavé poznamenať, že k zvýšenému rinčaniu zbraní došlo nedávno v Taiwane.

Je tiež možné, že dôjde k čistke vysokopostavených funkcionárov, ktorí blokujú reštart globálnej meny (Global Currency Reset, GCR). Na mysli sú ľudia ako francúzsky prezident Emanuel Macron, japonský premiér Šinzó Abe a izraelský premiér Benjamín Netanjahu. Macron je obliehaný vlasteneckými žltými vestami, ktoré volajú po revolúcii a znárodnení Bank of France. Abe čelí útokom za predaj japonských vodných zdrojov zločineckým spoločnostiam. Netanjahu čelí obvineniu z viacerých trestných činov.

Aj kolaps amerického dolára, čínskeho jüanu, britskej libry a austrálskeho dolára a náhly nárast ceny zlata a japonského jenu 2. januára, po ktorom nasledujúci deň nasledoval protiútok, nám dáva signály o tom, kto sú tajní hráči za GCR. Ázijské kráľovské rodiny, ktoré ovládajú väčšinu svetového zlata, v podstate urobili krok proti ropákom, ktorí nasledujúci deň vrátili úder. Skutočnosť, že index NASDAQ skončil v ten deň na satanskej úrovni 6 666 dolárov (presne 6 665,94 dolárov), nebol samozrejme žiadnou náhodou.

Západ v každom prípade bude aj naďalej pokračovať v čistke od svojich zločineckých pánov v príprave na planetárny reštart. Na tejto strane vidíme veľký balík dokumentov odhaľujúcich tajomstvá z 11. septembra, údajne predhodený hackerskou skupinou „Dark Overlord“, pravdepodobne však organizáciou NSA. Zdroje z Pentagonu tvrdia, že dokumenty sa zverejňujú týmto spôsobom preto, aby poskytli Trumpovi „hodnoverné popretie“ (odkaz).

„Ako pomaly varená žaba, Trump hrá dlhú hru, aby presunom amerického veľvyslanectva do Jeruzalema umiernil Izrael na Sýrii dovtedy, kým budú sionisti ukončení zverejnením skutočného priebehu udalostí 11. septembra“, uviedol istý zdroj z Pentagonu.

Veľkým súvisiacim krokom bola náhla a veľmi nezvyčajná rezignácia sultána Muhammada V., kráľa Malajzie, minulý týždeň (odkaz).

Zdroje CIA v Ázii hovoria, že rezignácia bola spôsobená jeho účasťou na malajzijskom škandále sprenevery [štátneho investičného fondu] 1MDB, ktorý zahŕňa Goldman Sachs, bývalého malajského premiéra Najiba Razaka a mnoho ďalších. Tento škandál nie je len o krádeži malajzijských vládnych finančných prostriedkov, je tiež spojený s únosmi lietadiel Malaysian Air 370/17, masovou vraždou cestujúcich a jadrovým vydieraním 58 svetových lídrov v Holandsku v marci 2014.

Prídu tiež odhalenia o Fukušime. Vysokopostavený zdroj Britskej spravodajskej služby hovorí, že úsilie Spojeného kráľovstva o súdne procesy v súvislosti s jadrovým a seizmickým útokom s cunami z 11. marca 2011 bolo zastavené „jezuitskými agentmi“. Jeden zdroj, ktorý tvrdí, že bol otrávený jezuitmi a takmer zomrel tvrdí, že „britskí a írsky premiéri David Cameron a Theresa Mayová, ktorí pôsobili v spoločnom zločineckom podniku s Endom Kennym a Leom Varadkarom, sa podieľali na tejto záležitosti“. George W. Bush bol hlboko zapojený do tohto útoku spolu s bývalým top jezuitom Peter-Hans Kolvenbachom, dodali zdroje. Americký prezident Barack Obama však zapojený nebol, tvrdia.

Okrem udalostí 9/11, 3/11 a letov Malaysian Air 370/17 sa svetová verejnosť čoskoro možno dopočuje aj o ľudských obetiach a iných hrôzach, ktoré vykonáva svetová elita. Tu je napríklad tajuplná odpoveď, ktorú nám dal člen európskej kráľovskej rodiny, keď sme sa ho pýtali na ľudské obete:

„Aktivity satanského kultu Deviaty kruh na celom svete sú zdrojom obrovskej hanby. Opäť som toho názoru, že ide o nástroj chazarskej mafie na kompromitáciu ľudí, ktorá má byť uložená v krabici a vytiahnutá na poslednú chvíľu v prípade potreby. Vo všetkých kultoch, všetci sú obeťami. Toto je mimoriadne závažná vec a musí byť preskúmaná skúsenými forenznými tímami. Je to veľmi temná kapitola v dejinách ľudstva. „

Až budú psychopatickí vládcovia Západu konečne zvrhnutí a nútení zodpovedať sa za svoje zločiny, ľudstvo konečne vstúpi do zlatého veku. Napríklad len nedávno bolo oznámené, že „bola hacknutá fotosyntéza“, s cieľom dosiahnuť 40-percentné zvýšenie poľnohospodárskej produkcie bez toho, aby bolo potrebné zničiť pôvodnú prírodu, aby sa uvoľnilo miesto pre farmy (odkaz).

V tomto kontexte sme boli požiadaní, aby sme postúpili nasledujúce upozornenie brazílskemu prezidentovi Jairovi Bolsonarovi z Brazílie: „Ak zničíte čo i len jeden štvorcový meter Amazónie, aby ste ho nahradili sójovou farmou na výrobu krmiva pre čínske ošípané, vy a každý člen vašej vlády bude prenasledovaný a zabitý“. Ak je Bolsonaro inteligentný, príde na to, že panenská príroda môže koexistovať s vysokou hustotou obyvateľstva a prosperitou.

Akonáhle sa rozbehne a začne fungovať nový finančný systém, americká armáda bude transformovaná na planetárnu ochrannú silu a jednou z jej najdôležitejších úloh bude chrániť zostávajúci prírodný život na tejto planéte. Budú tu samozrejme vždy aj preto, aby chránili slabých a chudobných pred šikanovaním a vykorisťovaním.

A napokon, aby sme citovali zo série Star Trek, im bude dovolené „môcť skúmať záhadné nové svety, hľadať nový život a nové civilizácie, nebojácne ísť tam, kde nikto predtým nešiel.“

Zdroj: benjaminfulford.net a ďalšie stránky

Preklad ďurino, január 2019

3 komentáre k “Bývalý vodca demokratickej väčšiny Harry Reid bude ďalším popraveným členom kabaly, potom ako vojenské tribunály začali svoju činnosť”

 1. *A napokon, aby sme citovali zo série Star Trek, im bude dovolené „môcť skúmať záhadné nové svety, hľadať nový život a nové civilizácie, nebojácne ísť tam, kde nikto predtým nešiel.“*

  Tento odstavec mi spíše připomenul seriál sérií Hězdných bran…..

  *Napríklad len nedávno bolo oznámené, že „bola hacknutá fotosyntéza“, s cieľom dosiahnuť 40-percentné zvýšenie poľnohospodárskej produkcie bez toho, aby bolo potrebné zničiť pôvodnú prírodu, aby sa uvoľnilo miesto pre farmy *

  Kolik tun jídla lidé vyhází zbytečně…..

 2. Keď som videl čo sa dialo na pohrebe Bush staršieho – všetko hore uvedené dáva zmysel. Reakcie Hillery(resp. kto to bol), Jebba Busha, a ostatných poskokov stoji za to . Dnes už nie je možné rozlíšiť či sa jedná o kópiu osoby, alebo o originál. To napr. platí o Billovi Clintonovi. Pozri tiež zatknutie Hillery v 2016. Otazka za milion – čo mali napísané v doručených obálkach ?

  1. Ano: veru, na sieti je množstvo videí, analyzujúcich neštandardné správanie Bushovcov počas pohrebu Busha staršieho.

   Včera (8.1.2019) niekto zavesil informáciu o tom, že v Bielom dome došlo k tajnému stretnutiu Bushovcov s Trumpom, v ktorom prosili o milosť (odkaz):

   V preklade: „…bývalý prezident George W. Bush sa tajne stretol s prezidentom Trumpom v Bielom dome a prosil o prezidentskú milosť! Povedal, že na výmenu poskytne niektoré tajné dokumenty, ktoré dokazujú, že Dick Cheney bol zodpovedný za zmanipulovanie prezidentských volieb [v ktorých sa uchádzal o funkciu Al Gore], pripravil útoky na Ameriku pod falošnou vlajkou z 11. septembra a bol tiež za vojnou v Iraku! Laura a George prosili o milosrdenstvo, ale Tom [Heneghan v relácii] oznámil, že prezident Trump ani vojenské tribunály nie sú ochotní udeliť milosť.“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *