Budú americké prezidentské voľby a olympijské hry v Tokiu zrušené? Cielene vyvolaná pandémia vyústi vo svetovládu

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 9. 3. 2020

Kontrolované búranie finančného systému chazarskej mafie je teraz viditeľné pre všetkých. Prepad cien ropy o 30 %, zrútenie akciových a dlhopisových trhov a zmrazenie svetového cestovného ruchu a obchodu, to všetko bolo zorganizované spoločne s falošnou pandémiou, potvrdzujú viaceré zdroje. Pandémia, ktorá je zväčša mediálnou udalosťou, a finančný kolaps, ktorý je skutočný, sú krytie použité na zavedenie svetovej republiky, potvrdzujú zhodne zdroje zo slobodomurárov z P3, z iluminátov a CIA. Hovoria, že spúšťacou udalosťou bola platobná neschopnosť vlády Korporácie SŠA 16. februára.

Cieľom tohto kontrolovaného búrania je odstrániť z vrcholu svetovej moci genocídnych zločincov uctievajúcich Satana, hovoria zdroje z Pentagonu a ďalšie zdroje. To umožní uvoľnenie zakázaných technológií a nastolí novú éru divov, dodajú. Napríklad, vysoký vek bude čoskoro liečiteľným ochorením.

Aby to bolo možné, vládnuca trieda, ktorá sa nás snaží pozabíjať pandémiami, karcinogénmi, vojnami atď., je systematicky lovená a stavaná pred súd, dodali.

Uvádzajú: „Jednotky SŠA vyslané do Európy na cvičenie NATO sa môžu tiež zapojiť do zatýkania sionistov a pohlavárov deep state nielen vo Švajčiarsku, ale aj v Bruseli, Antverpách, Berlíne, Paríži, Amsterdame a Londýne.“

V SŠA sa medzičasom prezidentský volebný proces zvrhol na frašku, pričom demokratická nominácia bola očividne zmanipulovaná v prospech senilného a skorumpovaného Joea Bidena. Tu je príklad nezmyslov, ktoré Biden chrlí:

„Ak chcete nominovať demokrata, demokrata na celý život, hrdého demokrata, demokrata typu Obiden-Bama, pridajte sa k nám.“ (odkaz)

Istý zdroj CIA zhrnul situáciu takto:

„Trump bude budúcim prezidentom, pretože vyhlási stanné právo, samozrejme, s cieľom ochrániť ľudí. Odhaduje sa, že postihnutých bude až 70 % Američanov. Zruší voľby. Bude azda posledným prezidentom? O tomto manévri vedel už dlho. Kocky domina sa začínajú rúcať.“

Počet zapečatených obvinení v SŠA sa v súčasnosti blíži k 160 000 a 1 613 obvinení bolo aj skutočne vykonaných. Takže teraz to vyzerá, že mnoho z týchto korporačných hajzlíkov konečne skončí vo väzení, kam patria (odkaz na zoznam).

Od januára bol zaznamenaný aj rekordný počet korporačných šéfov, ktorí sa vzdali svojho miesta, alebo oň prišli. „Prezident nariadil rozsiahle vyšetrovanie všetkej komunikácie medzi Nadáciou Gatesových, aktérmi cvičenia Event 201, Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO), americkou CDC a veľkými spoločnosťami v SŠA a Veľkej Británii, ktoré majú najväčší prospech z falošnej pandémie.

Prebieha aj vyšetrovanie nekalých insiderských obchodov a mediálnych autorov, ktorí sa snažia na celej situácii profitovať. Zdroje z CIA hovoria, že to má zabrániť tomu, čo bolo odhalené minulý týždeň:

„Nové útoky biologickou zbraňou, v rámci ktorých drony a iné prostriedky šíria živý vírus najmä v Taliansku a Iráne, ale aj v ďalších krajinách, s cieľom udržiavať strach v ľuďoch.“

V Hongkongu začnú zdravotnícke orgány klinické skúšky s neotestovaným antivírusovým liekom Remdesivir (Remdesivir je liek na ebolu) na liečbu nového koronavírusu, podľa istého lekára CIA. „Náklady na jednu kúru sa budú pohybovať na úrovni 1 000 dolárov a vlády samozrejme farmaceutickej spoločnosti zaplatia“ ,hovorí.

Stojí za tým Nadácia [Billa a Melindy] Gatesových, ktorú vlastní spoločnosť Gilead Sciences. „Predstavte si len 10 miliónov dávok na celom svete. Už to predstavuje 10 miliárd dolárov. A pozrite sa, čo urobia kurzy ich akcií (odkaz).

Na vrchole tejto osobitnej pyramídy stojí George P. Shultz, bývalý riaditeľ, Gilead Sciences. Shultz ako člen Deep State bol štátnym tajomníkom SŠA od roku 1982 do roku 1989 a bol tiež ministrom financií. Bol tiež vedúcim skupiny Bechtel, o ktorej sa mnohí Japonci domnievajú, že bola zapojená do zemetrasenia v Kóbe, ktoré v roku 1995 zabilo 6 000 ľudí.

Istý zdroj CIA hovorí:

Gilead by mohla sedieť na neotvorenom trhu akcií v objeme takmer 20 miliárd dolárov za predpokladu, že uspeje v novej vakcíne proti koronavírusu. Využijú na to každý cent, ktorý ich chamtivosť dokáže ukradnúť. Skúste si predstaviť, čo je ešte vo vakcíne obsiahnuté, možno RFID čip.“ (odkaz)

V každom prípade sa tento lekár a ďalšie zdroje zhodujú v tom, že sionistická kabala využíva ako krytie podvod s koronavírusom, ktorý by mohol byť biologickou zbraňou. Zdá sa, že vírus zabíja iba starších ľudí so zdravotnými problémami, väčšinou so zápalom pľúc. „Všimnite si, že doposiaľ neboli postihnuté žiadne deti alebo dospievajúci“, konštatuje lekár.

Preto sa šírenie globálneho strachu použije mierny vírus, ktorý postihuje predovšetkým starých ľudí, ktorí sú krátko pred smrťou a spôsobí, že väčšina vlád vo všetkých krajinách v dôsledku umelo šíreného strachu zatvorí svoje hranice. „Svet bude hermeticky uzavretý. Potom sa pokúsia naočkovať každého jedinca na planéte. Chlapci sú v totálnej panike“, predpovedá zdroj z CIA.

Tu v Japonsku sa poskok sionistov, premiér Šinzó Abe pokúsil využiť falošnú prehnanú pandémiu na zavedenie stanného práva. Namiesto toho bude Abe odstránený, sľubujú zdroje z CIA. Hovoria tiež:

„Abe si zaslúži všetko, čo dostane.“ Bude zaujímavé zistiť, či sa pokúsi dohodnúť a bude spievať ako kanárik. S určitosťou bude mať smrteľnú nehodu alebo sa pošmykne v sprche na mydle a zlomí si väzy skôr, ako začne spievať.

Boj prebieha aj vo Vatikáne. „Pápežovi Františkovi bola podaná mutácia vírusu. Čoskoro zomrie. Vatikán sa to pokúsi zatĺkať, až kým nasadia jeho klon alebo dvojníka. Týmto spôsobom môžu ovládať rozprávky pre masy“, hovorí istý zdroj z prostredia gnostických iluminátov. Slobodomurárske zdroje z P3 však tvrdia, že František mal iba mierne príznaky a zotavuje sa.

Aj v Spojenom kráľovstve vedie brexit k čistke nemeckých dvojitých agentov, hovoria zdroje z MI6 a Pentagonu. Zdroj Pentagonu uvádza viac o tomto boji:

„Potom, ako boli prepustení manažéri Credit SuisseUBS, ďalšou obeťou by sa mohol stať generálny riaditeľ Barclays Jes Staley, pretože zdá sa, že Jeffry Epstein si pripravil tohto bývalého bankára JPM a vydieral britský parlament, aby ho dostal na špičkovú pozíciu.

Bývalý bankár Barclays obviňuje „predstavenstvo a výkonný výbor Barclays bank PLC od roku 2011 do súčasnosti“, že ukradli a uniesli technológiu pre kvantový finančný systém.

Medzičasom vysokopostavený zdroj z MI6 hovorí, že nasledujúci ľudia musia byť pozatýkaní, aby ukončili kontrolu Deep State nad Britániou a Írskom:

„Kráľovná Alžbeta pri Dvore Sv. Jakuba, predsedovia vlád Cameron, Mayová a Johnson, prezident Írska Michael D. Higgins, spoloční riaditelia MI5/MI6 Andrew Parker a Alex Younger, komisári írskej civilnej polície Noireen O’Sullivan a Drew Harris, barón Nathaniel Rothschild a britskí a írski tajomníci kabinetu Mark Sidwell a Martin Frazer, obaja dvojití nemeckí agenti, ktorí v podstate riadia obe krajiny nezávisle od predsedu vlády.“

K čistke došlo už v Saudskej Arábii, kde bol zmarený pokus o sionistický puč. Následne boli zosadené tri kniežatá a desiatky úradníkov ministerstva vojska a ministerstva vnútra. Hneď po čistke sa začala veľká ropná vojna.

Tak Rusko ako aj Saudská Arábia zaplavujú svet ropou, hoci „pandémia“ radikálne znížila dopyt. Vysokopostavený zdroj z CIA hovorí:

„Ropa je zastaraná a s najväčšou pravdepodobnosťou spadne na 10 dolárov za barel, skôr ako sa toto skončí. Technológie na nové energie sú už pripravené na to, aby ich Trump uvoľnil na trh.“

Napríklad tento druh technológie, ktorý nájdete na odkaze uvedenom nižšie, by spôsobil, že vodíkové palivo by bolo oveľa lacnejšie, ako ropa (odkaz).

Tento pokles cien ropy ukončí podvod s petrodolárom, ktorým sionisti od 70. rokov vydierali SŠA a svet. Zdroje z CIA tvrdia, že tí skončia TERAZ.

Zdroje z Pentagonu súhlasia s tým, že izraelským obranným silám „bolo zakázané cestovať do zahraničia, keďže značne posilnený Medzinárodný trestný súd [ICC] sa postará o razantné napredovanie nielen v prípade izraelských vojnových zločinov, ale aj tých, ktoré páchali ozbrojené sily SŠA a CIA v Afganistane“.

Zdroje z Pentagonu k tomu dodávajú:

„Pozornosť ICC by sa mohla rozšíriť na útoky CIA prostredníctvom dronov, obchodovanie s afganskými drogami a izraelské vojnové zločiny proti Sýrii, Jemenu, Iraku a Libanonu a používanie civilných lietadiel ako ľudských štítov.

Zdroje tiež upozorňujú, že „tretí raz tu nie je motivácia, pretože vojnového zločinca Bibiho (Benjamína Netanjahua) nakoniec bude možné zosadiť z postu predsedu vlády a Trump by mohol poveriť ICC zatýkaním sionistov.“

Netanjahu sa podobne ako jeho bábka Abe snaží použiť „pandémiu“ ako zámienku pre stanné právo, izraelské ozbrojené sily však nebudú bojovať proti vlastným ľuďom v mene tohto pseudožida, uctievajúceho Satana, sľubujú zdroje z Mosadu.

Dostávame tiež zmiešané informácie o situácii v Číne. Zdroje z CIA v juhovýchodnej Ázii, ktoré nedávno viedli rozhovor s Thajčanmi evakuovanými z Wu-chanu, tvrdia, že situácia v Číne je nejednotná:

„Situácia je oveľa horšia ako je vykresľovaná v médiách, ľudia teraz krvácajú z očí, uší a pľúc. Šíri sa to oveľa rýchlejšie, ako sa očakávalo. Skutočný počet úmrtí vo Wu-chane dosahuje takmer 3 milióny. Mesto je najväčším cintorínom na svete. Bude naďalej odizolované. Začalo sa to v blízkosti mesta Wu-chan, kde došlo k rozsiahlej katastrofe s elektromagnetickým žiarením v súvislosti s 5G. Mikrovlnné žiarenie uvarilo obyvateľov zvnútra. Približne v rovnakom čase bol rozšírený vírus, aby sa príbeh okrášlil. Ku katastrofe prispelo veľké miestne znečistenie. K Si Ťin-pchingom nariadenému utrácaniu nedošlo. Viac strašenia. Je tu masívne zatĺkanie. Táto nehoda sa môže stať čínskym Černobyľom.“

Čínsky agent v Tokiu tiež tvrdí, že situácia je horšia, ako pripúšťa vláda. Pri otázke o taiwanských a ruských správach o nahradení prezidenta Si Ťin-pchinga zdroj uviedol iba to, že bol nahradený: „Existuje niekoľko Si Ťin-pchingov.“ Japonskí podnikatelia s dobrými väzbami na Čínu však tvrdia, že výroba sa vo veľkých častiach krajiny vracia k normálu.

Súhrnne možno konštatovať nasledovné:

Letecké spojenia sna celom svete prakticky nelietajú.

Takmer všetka turistika bola zrušená.

Hotely, reštaurácie a turistické strediská na celom svete sú prázdne.

Prepad ceny ropy.

Globálne burzy padajú o 40-50 %.

Globálny finančný kolaps.

„Wall Street bude zatvorená“, sľubujú slobodomurári z P3:

Hra, set, zápas. Znovuzrodenie Fénixa a nastane nová éra.

Preklad z veľmi zlého nemeckého strojového prekladu ďurino, marec 2020

Zdroj: benjaminfulford.net a ďalšie stránky.

Prosím oboch pravidelných prispievateľov, aby mi prestali prispievať, už to nie je potrebné.

16 komentárov k “Budú americké prezidentské voľby a olympijské hry v Tokiu zrušené? Cielene vyvolaná pandémia vyústi vo svetovládu”

   1. Durino, vdaka za vsetko, verim ze si to nerobil len pre peniaze. Kazdopadne si pomohol dobrej veci.

    Dnes som vysiel von a naskytol sa mi uzasny pohlad- ciste modre nebo, ani stopa po lietadle. To si nepamatam od detstva( mam 45)

    Neviem preco ale od vcera ma naplnil zvlastny pokoj. Verim ze to co sa deje prinesie lepsi svet a skutocne hodnoty aj medzi ludi.

 1. zdravim Maro,
  zaujimave, kamarat mi minuly tyzden povedal ze po nedeli sa to zlomi a to k lepsiemu. je tiez citlivejsi na jemne energie. tak som rad ze niektori ludia to uz citia.
  super, drzte sa !

  Durino, vdaka za to ze si vydrzal a tak dlho robil tuto vybornu pracu,
  zelam Ti vsetko dobre !

  pekny den !
  bc.

 2. Durino,
  Je to velka skoda. Kazdopadne mate k tomu svoje dovody, ktore musime respektovat. Velka vdaka za vsetko, co ste pre ostatnych urobili. Bolo mi ctou.

  1. Anina, je mi ľúto, nestíham, pondelok je po víkende najviac roboty a v podstate 4-5 hodín namiesto práce prekladám Fulforda. Keby som mal aspoň originál, ale v poslednej dobe sa už k nemu neviem dostať v reálnom čase, iba nemecký strojový preklad, ide to oveľa pomalšie a v podstate to robím do noci, a aj tak občas z toho dvojitého prekladu vyjde veselý nezmysel.

   Sťahuje ma to a už s tým posledné 3-4 mesiace bojujem. Pre ostatných: nikdy som to za tých desať rokov nerobil za peniaze, všetky tie videá som prekladal vo voľnom čase a boli a sú verejne dostupné. Dnes však ten čas už nemám.

   České preklady si možno poľahky dohľadať. A napokon, Maro a bc signalizujú, že sa to láme, možno už ani ten BF nebude potrebný.

   Rád by som zbúchal na záver ešte jednoduchý článok o chemtrails, kde budú súvislosti z môjho pohľadu a zopár milých fotografií. Portál nezruším, budem ho platiť naďalej.

   Možno pribudnú články od čitateľov. Napríklad bc to vidí celkom rozumne, pretože veľmi správne kalkuluje aj s tým nehmotným a mimozemským. Až vtedy niektoré zdanlivo nezmyselné a utopické veci začnú dávať zmysel. Uvidíme…

   1. Děkuji ďurino. Je mi 29 let a tvoje překlady sleduji déle, než rok,. pravidelně..Jsem ráda, že jsem se na Tvých stránkách utvrdila ve vlastních náhledech na současný svět. Jako svobodná matka jsem o to více sledovala vývoj budoucnosti pro sebe a syna. Jen chci, abys věděl, že jsi mi dal hodně chvil plných spřízněného pocitu, že nezavíráš oči před pravdou, jako většina.

 3. Ťažko by Ťa niekto mohol obviniť z chamtivosti a máš plné právo prestať, ak Ti to komplikuje život.
  Vďaka za to, čo si doteraz robil a urobil (bude mi to chýbať).
  Veľa šťastia v splnení Tvojich plánov!

  1. Preklady BF vo viacerých jazykoch tu:
   benjaminfulfordtranslations.blogspot.com/search/label/ENGLISH
   Kompletná týždenná zvodka je však zverejnená spravidla až po 2-3 dňoch…

 4. Ďakujeme za Vašu prácu, Durino. Tieto preklady sa stali počas rokov súčasťou prípravy na veľkú udalost. Ta práve nastala.. Verme, že to bude dobre. Ešte raz vdaka

 5. Prišlo mailom, od Vojtu:

  „Kde si?
  Zdravim ťa Ďuri. Teraz ked si najviac žiadany tak sa neozveš???????Zaujíma ma iba aký dovod/vyhovorku si vymysliš.“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *