Bolo pripravené zámerné zrútenie finančného systému, s cieľom naštartovať nový finančný systém

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 11. 11. 2019

Podľa informácií zdrojov ázijskej tajnej spoločnosti sa pripravuje kolaps finančného systému väčší, ako bol pád Lehman Brothers, aby sa vytvoril priestor pre nový finančný systém. Toto tvrdenie potvrdzujú nedávne trendy na finančných trhoch, najmä bublina biblických rozmerov na akciovom trhu. Každý finančný veterán vám potvrdí, že keď finančné trhy bojujú proti realite, na konci vždy vyhrá realita. Znamená to, že ceny akcií by mohli klesnúť o 90 alebo aj viac percent.

V znamení toho, že finančná vojna sa ešte neskončila, však členovia európskej kráľovskej rodiny nesúhlasia a tvrdia, že „všetky svetové investičné banky začali migrovať zo starého systému, takže je len otázkou času, kým sa bez problémov transformuje zo starého na nový. “

Môže to fungovať pre platobné systémy, bankomaty a kreditné karty atď., no nie pre západný systém babylonského dlhového otroctva ako celku. Výsledkom tohto systému je, že 1 % boháčov 53,2 % všetkých akcií a podielových fondov. A ak pridáte ďalších 9 %, bohatí kontrolujú 93,2 % aktív, zvyšným 90 % zostane iba 6,8 % aktív. Ďalší dôkaz toho, že ide o systém dlhového otroctva vyplýva zo skutočnosti, že zvyšných 90 % ľudí znáša 72,4 % všetkých dlhov (odkaz).

Tento akciový trh, ktorý ovládajú a vlastnia superboháči a ich vysokopostavení zamestnanci, prerástol na podvodný a parazitický systém a v skutočnosti odsáva peniaze z reálnej ekonomiky. Jeho kolaps je preto matematicky neodvratný.

Pozrime sa na niektoré ďalšie čísla, ktoré to dokazujú. Od januára do októbra tohto roku bolo na celom svete vložených do dlhopisov 339 miliárd dolárov a z akcií bolo vyňatých 208 miliárd dolárov, avšak akciový trh stále zaznamenáva rekordné maximá. To preto, lebo od roku 2009 inštitucionálni investori a domácnosti vybrali z akciového trhu 1,9 bilióna dolárov, zatiaľ čo korporácie, ktoré používajú smiešne peniaze súkromnej centrálnej banky, si kúpili 3,6 bilióna dolárov svojich vlastných akcií (odkaz1, odkaz2).

Navyše, podľa denníka Wall Street Journal, 97 % kótovaných spoločností nevyužíva Všeobecne uznávané účtovné zásady (GAAP) pri presúvaní svojich ziskov, čo v podstate znamená, že falšujú svoje účtovné knihy (odkaz1, odkaz2).

Coca Cola je dobrá prípadová štúdia. Citujeme z The Daily Bell:

„Ak sa vrátime len o niekoľko rokov späť, do roku 2010, ročný príjem Coca Coly bol 35 miliárd dolárov. Do roku 2018 klesol ročný príjem spoločnosti na menej ako 32 miliárd dolárov. V roku 2010 vytvorila Coca Cola zisk 5,06 USD na jednu akciu. V roku 2018 už iba 1,50 USD. Celkový vlastný kapitál spoločnosti Coca Cola, t. z. „čistá hodnota“ biznisu v roku 2010 bola 31 miliárd dolárov. Do roku 2018 sa vlastný kapitál znížil na 19 miliárd dolárov. Za posledných osem rokov tak Coca Cola stratila takmer 40 % svojho vlastného imania, tržby padli a zisk na jednu akciu klesol o 70 %. Je zrejmé, že spoločnosť je dnes v oveľa horšom stave, ako tomu bolo pred ôsmimi rokmi. Cena akcií Coke sa však za toto obdobie takmer ZDVOJNÁSOBILA“ (celý článok o Coca Cole v angličtine nájdete tu).

Aby sme to zhrnuli, rodiny, ktoré vlastnia západné (a japonskú) centrálne banky, tlačia peniaze a odovzdávajú ich korporáciám, ktoré tiež vlastnia, pričom z 90 % obyvateľstva vysávajú životodarnú krv.

Finančný systém sa stal obrovskou čiernou dierou, čo istým spôsobom dáva zvrátený zmysel, pretože mnoho vládnucich rodín uctieva Čierne slnko.

Jedným z pravdepodobných spúšťačov bude kolaps Deutsche Bank, ktorá práve oznámila stratu 832 miliónov EUR v treťom štvrťroku.

Ázijské zdroje tvrdia, že kolaps Deutsche Bank by zničil Európsku centrálnu banku a zbankrotoval EÚ.

Netreba zdôrazniť, že zatiaľ čo spozorovať bublinu je ľahké, predpovedať, kedy praskne, je už ťažšie. Zdroje ázijskej tajnej spoločnosti a Spoločnosti Bieleho draka (SBD) sa však domnievajú, že kolaps príde pravdepodobne v roku 2020. Po ňom bude nasledovať jubileum (jednorazové odpísanie všetkých dlhov a prerozdelenie aktív) a veľká kampaň na opravu planéty. Tento plán zahŕňa založenie meritokratickej agentúry pre budúce plánovanie, ku ktorej sa môže pripojiť každý.

Predtým, ako to bude možné, však bude potrebné vybojovať niektoré vážne bitky. V súčasnosti sa hlavná akcia odohráva v Saudskej Arábii a Mexiku, kde chazarská mafia bojuje za ochranu svojej ropy a prítokov drogových peňazí.

Začnime situáciou v Mexiku, kde podľa zdrojov Pentagonu americký prezident Donald Trump „vyhlásil vojnu mexickým drogovým kartelom a nepriamo Demokratom, ktorí sú ich tajnými podporovateľmi.“ Mexické zdroje však hovoria, že nedávne udalosti v Mexiku, ako domnelá vražda deviatich amerických žien a detí, sú iba operácie pod falošnou vlajkou. Dôkazy vedú k „El Yunque, extrémne pravicovej tajnej okultnej sekte so stopami pedofílie (páter Marcial Maciel bol časťou toho)“, hovoria mexickí patrioti.

Mexické zdroje dali dohromady prípad, z ktorého vyplýva, že nedávny pokus o zatknutie syna „El Chapa“ a údajná vražda Američanov boli súčasťou zúfalej snahy amerického koncernu o prežitie dobytím Severného Mexika a jeho ropných polí.

Údajná obeť, rodina LeBaron pozostávajúca z deviatich žien a detí, kradla vodu, vyhadzovala roľníkov z ich krajiny, pašovala drogy a podieľala sa okrem iného na sexuálnom kulte NXIVM, uviedli zdroje.

Konštatujú, že videozáznam „masakry“ neukázal žiadne telá, oblečenie ani svedkov a že nepriestrelní preživší údajne bežali šesť hodín a pätnásť kilometrov nepriateľskou púšňou, všetci sa nachádzajú v štáte Arizona a nie v Mexiku.

Podľa zdrojov neúspešný pokus o zatknutie syna El Chapa uskutočnila americká protidrogová agentúra a guvernér mesta Culiacán bez toho, aby predtým o tom informovali mexického prezidenta. „Kartel reagoval ako dobre organizovaná armáda.

„Zápach aktivistov CIA je všadeprítomný“, uvádzajú zdroje. „S výhovorkou na tieto útoky americký kongres začne drogové kartely označovať za teroristické organizácie a vďaka Patriot Act otvorí dvere, aby SŠA mohli viesť vojnu v Mexiku“, uzatvárajú. Podrobnú správu Mexičanov nájdete v článku v kategórii Listy editorovi na portáli autora tejto správy (odkaz).

Pozrime sa teraz na situáciu v Saudskej Arábii, kde sa chazarské mafia snaží udržať petrodolárový systém uvedením saudskej ropnej spoločnosti Aramco na burzu. „Oznámenie Iránu o vytvorení nového ťažobného ropného poľa s kapacitou 53 miliárd barelov by malo znemožniť vstup Aramca na burzu a súčasne spraviť z neho krajinu bohatšiu ako Saudská Arábia, ktorej preukázateľne vyčerpané rezervy by mohli byť výrazne pod úrovňou 200 miliárd barelov“, uviedli zdroje Pentagonu.

„Kým Saudská Arábia nepodpíše pakt o neútočení s Iránom a mierovú dohodu s Jemenom a systém S-400 [protilietadlové rakety] nebude pripravený chrániť jej ropné aktíva, nikto do Aramca investovať nebude“, pokračujú zdroje. „Kým Čína predstiera, že má o Aramco záujem, aby pomohla Mohammedovi Bin Salmánovi, tento by mohol byť donútený odstúpiť kvôli porušovaniu ľudských práv, vojnovým zločinom, genocíde, zločinom proti ľudskosti, mučeniu, masovému vraždeniu a terorizmu zo strany Saudskej Arábie“, uzatvárajú.

V bitke o Saudskú Arábiu ide samozrejme aj o pokus Rockefellerov a iných rodín kabaly použiť ropu na podplatenie Číňanov, aby spolupracovali, uviedli zdroje SBD. Preto odovzdali „saudské peniaze“ vo výške 100 miliárd amerických dolárov a kontrolu nad japonskou mašinériou na volebné víťazstvo Sona Masayoshiho zo Softbank, príbuzného Sun Yat-sena, zakladateľa modernej Číny, uvádzajú zdroje ázijskej tajnej spoločnosti.

Zdroje ázijskej tajnej spoločnosti však hovoria, že sa týmto krokom nedajú zmiasť, preto Son odrazu už nemá peniaze. Zdroje tvrdia, že chcú priviesť do bankrotu Bank of Japan aj s Federálnym rezervným výborom a Európskou centrálnou bankou.

Zdroje tvrdia, že v Srbsku zakladajú banku, ktorá nahradí Európsku centrálnu banku. Srbsko dostáva na ochranu plánovanej banky ruský systém protivzdušnej obrany S-400. Bola by to veľká historická spravodlivosť za zničenie Juhoslávie (odkaz).

Na znak toho, že americká armáda je súčasťou tohto plánu, zdroje Pentagonu uviedli: „Trump sa možno zúčastní vojenskej prehliadky ku Dňu víťazstva v Rusku v máji 2020, aby vyslal správu deep state, sionistom a Číne.“

Číňania sa teraz pripravujú na to, že do roku 2050 zriadia „vesmírnu mesačnú ekonomickú zónu“ v objeme 10 biliónov amerických dolárov ročne (odkaz).

Pod povrchom sa deje oveľa viac vecí, o ktorých z dôvodu bezpečnosti ešte nemôžeme písať. Môžeme však povedať, že mizne stále viac vysokopostavených politikov kabaly.

Zúfalí aktivisti členov kabaly sa tvítmi, listami, tlačovými oznámeniami a počítačovými grafikami snažia vyvolať dojem, že ich obľúbení politici sú ešte stále tu. Počujeme však, že sú držaní vo väzbe bez kontaktu s vonkajším svetom, zatiaľ čo sú vystavení „intenzívnym výsluchom“. Väčšina z nich spieva „ako kanáriky“, tvrdia zdroje Pentagonu.

Hneď ako sa upratovanie v SŠA ukončí, pozornosť bude zameraná na Európu a Japonsko, Tvrdia zdroje SBD.

Na znak toho, že Izraelčania stiahli svoje vyhrážky použitia „Samsonovej voľby“, izraelské veľvyslanectvá boli na príkaz istého sudcu opäť otvorené na 25 dní, podľa hovorcu izraelského veľvyslanectva v Tokiu. Mohlo by to poukazovať na to, že sionisti rokujú o kapitulácii.

Zdroj: benjaminfulford.net a ďalšie stránky

Preklad ďurino, november 2019

Ďakujem niekoľko málo prispievateľom, ktorý posledné mesiace financujú preklady od lesa.

Jeden komentár k “Bolo pripravené zámerné zrútenie finančného systému, s cieľom naštartovať nový finančný systém”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *