Bolo dosiahnuté veľké víťazstvo – všetky tri mocenské obelisky padajú: Washington, Londýn a Rím

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 8. 7. 2019

Minulý týždeň došlo k veľkému víťazstvu ľudstva, keď chazarská mafia prestala zvierať všetky tri centrá západnej moci – Washington D.C., Londýn a Rím, podľa zdrojov Pentagonu a ďalších. Každé z týchto hlavných miest má obelisk, ktorý symbolizuje vojenskú, finančnú a náboženskú moc.

„Trump 4. júla vyhlásil nezávislosť Spojených štátov od Deep State, keďže ruský prezident Vladimír Putin sa stretne s pápežom a Boris Johnson sa stane premiérom Spojeného kráľovstva v brexite bez dohody, čím sa bielym klobúkom podarilo ovládnuť tri obelisky globálnej moci“ – takto zhrnuli situáciu zdroje Pentagonu.

Znamená to, že nevyhlásená občianska vojna na Západe je z väčšej časti u konca. Teraz už zjednotený Západ bude rokovať so zvyškom sveta, najmä s Áziou o tom, ako zlepšiť spôsob, akým riadime našu planétu, zhodujú sa viaceré zdroje. Samozrejme, bude to nejaký čas trvať, takže neočakávajte žiadne náhle, dramatické oznámenie, upozorňujú zdroje.

Bitka, ktorá viedla k tomuto víťazstvu v nevyhlásenej občianskej vojne Západu, bola v správach vidieť v podobe rôznych, zdanlivo nesúvisiacich spravodajských udalostí. Zahŕňali potopenie ruskej ponorky, zemetrasenia na americkej námornej základni, [opätovné] zatknutie pedofilného vydierača Jeffreyho Epsteina a ďalšie.

Začnime s ruskou ponorkou. Štrnásť vyšších ruských námorných dôstojníkov, vrátane siedmich admirálov, bolo minulý týždeň zabitých na palube tajnej ruskej ponorky, podľa spravodajských správ a oficiálnych zdrojov Ruskej vlády (odkaz).

V správach sa však neobjavila informácia, že ponorka bola napadnutá ako akt pomsty za potopenie izraelskej ponorky v Perzskom zálive, podľa ruských a amerických vojenských zdrojov. Prvé správy, než boli vymazané, na portáli Debka spájanom s Mosadom sa z potopenia ruskej ponorky pokúšali obviniť Američanov, v ďalšom očividnom izraelskom pokuse vyvolať III. svetovú vojnu.

Zdroje Pentagonu hovoria: „Špeciálna ruská jadrová ponorka Lošarik mohla byť ugrilovaná zbraňou s usmernenou energiou, ktorá nedokázala vyvolať 3. svetovú vojnu, ale jej kabalistickí majitelia si mohli vychutnať okamžitú karmickú odpoveď – nie jedným, ale hneď dvomi zemetraseniami na Stanici leteckej výzbroje námorníctva China Lake [NAWS]. „Seizmografy z kalifornských zemetrasení nesú výrazné znaky toho, že sú výsledkom výbuchov a nie prírodných síl. Ak si to chcete potvrdiť, pozrite si nasledujúce video od času 2:28 (video).

Ruská ponorka ovládala ruský jadrový podvodný dron Súdneho dňa a ruskí dôstojníci zomreli pritom, ako stihli zabrániť jeho aktivovaniu, hovoria ruské zdroje. To je dôvod, prečo bolo rodinám mŕtvych ruských vojakov povedané, že ich príbuzní odvrátili „planetárnu katastrofu“ (odkaz).

Základňa, ktorá bola napadnutá, bola súčasťou komplexu základní nacistov [dopravených do SŠA v rámci operácie] Paperclip, ktorý zahŕňal aj notoricky známu Oblasť 51, uvádzajú zdroje Pentagonu.

V tejto súvislosti je zaujímavé, že nácek Jeb Bush vydal nasledujúci tvít iba ​​niekoľko hodín predtým, ako Trump oznámil víťazstvo deep state:

„Je to fakt americkej histórie, že traja z piatich Otcov zakladateľov zomreli v deň výročia Dňa nezávislosti. Ale bola to len náhoda?“ (odkaz).

Bush bol nepochybne naštvaný a vystrašený, pretože jeho rodičia Barbara a Herbert Walker Bush boli popravení a jeho brat George Bush ml. zatknutý. Dá sa predpokladať, že po tomto vlastizradnom tvíte bol zatknutý aj Jeb.

„Operácia na zneškodnenie Izraela, pedofilov a sionistických vydieračov sa začala 6. júla zatknutím agenta Mosadu, Jeffa Epsteina, za obchodovanie s neplnoletými osobami na sex, čo môže viesť k mnohým ďalším zatknutiam“, hovoria zdroje Pentagonu.

Pohľad na Epsteinovu čiernu knižku odhaľuje okrem iných aj tieto mená: Tony Blair, Richard Branson, Edgar Bronfman, Bill Clinton, princ Pierre d’Arrenberg, Steve Forbes, Dustin Hoffman, Mick Jagger, Michael Jackson, senátor Edward Kennedy, Henry Kissinger, Rupert Murdoch, Jessica a Hannah Rothschildoví (anglická strana) a Evelyn a Edward de Rothschildoví (francúzska strana), princ Salman Saud, Larry Summers a Ivanka Trump (odkaz).

Aj keď samotná prítomnosť v Epsteinovej čiernej knižke nie je zločin, je dobrým ukazovateľom toho, že ľudia v nej boli pokúšaní neplnoletými sexuálnymi partnermi a následne natáčaní a vydieraní, ak tomuto pokušeniu neodolali. Donald Trump bol tiež návštevníkom tohto ostrova a čas zrejme ukáže, či odolal pokušeniu alebo nie.

Keďže Trumpov vyšetrovateľ Ruska Robert Mueller bol priateľom Epsteina a keďže dcéra prepusteného riaditeľa FBI Jamesa Comeyho je súčasťou tímu, ktorý zatkol Epsteina, môžeme si byť istí, že Trumpova účasť (ak taká existuje) nebude úmyselne prehliadnutá (odkaz1, odkaz2, odkaz3).

Dôsledky zo zatknutia Epsteina pravdepodobne budú nejaký čas pokračovať. No už skutočnosť, že bol zatknutý a bolo zverejnených 2 000 strán informácií súvisiacich s jeho predchádzajúcim zatknutím svedčí o tom, že to nebude zametené pod koberec. Ide preto o veľké víťazstvo proti kabale.

V každom prípade, bez ohľadu na víťazstvo na Západe, boj o planétu ako celok nie je ani zďaleka na konci. Teraz to vyzerá tak, že Chazari aktivujú svoje iránske spiace bunky, aby začali III. svetovú vojnu. Majte na pamäti, že Marc Rich z Glencore Commodities (omilostený Billom Clintonom) po desaťročia platil iránskym aj izraelským vládnym predstaviteľom zisky zo štvanice „bombardujte Irán“, manipulujúcej ropné termínové obchody.

Tento škandál odhalil, že na najvyššej úrovni iránskej vlády sú členovia piatej kolónie chazarskej mafie. To je pravdepodobne dôvod, prečo niektorí iránski vládni predstavitelia zrazu vyslovujú nukleárne hrozby v tandeme so svojim chazarským náprotivkom Benjamínom Netanjahuom v Izraeli.

Nemecká chazarská frakcia a jej EUSSR sa pravdepodobne stále budú snažiť vyvolať problémy na Ukrajine a v ďalších častiach východnej Európy. Minulý týždeň ukázali celému svetu, že EÚ nie je demokratickou inštitúciou ignorovaním parlamentu EÚ a dosadením nemeckej ministerky obrany Ursuly von der Leyenovej za predsedkyňu Európskej komisie (odkaz).

Medzitým, minulý týždeň, sa Briti rozhodli Európanom pripomenúť, že stále majú technickú schopnosť zablokovať Baltské a Stredozemné more. Urobili to tým, že do Baltského mora vyslali najväčšiu britskú námornú flotilu od čias prvej svetovej vojny, spolu s loďami zo siedmich spojeneckých krajín (odkaz).

Približne v rovnakom čase sa Briti zmocnili iránskeho tankera, ktorý sa plavil Gibraltárskym prielivom (odkaz na platený článok).

Británia už nedokáže vládnuť vlnám, ale ešte stále zrejme môže vládnuť východnému Atlantiku. Predpokladáme, že tento postoj súvisí s prebiehajúcimi rokovaniami o brexite.

Americká armáda, na rozdiel od tej šabľami rinčiacej britskej, vytvára rodiacu sa alianciu s Ruskom. Zdá sa, že dohodu pomohlo uzavrieť vydanie amerického stíhacieho lietadla F-35 do rúk Rusov. Toto je kresťanská aliancia, o ktorú už tak dlho žiadali Rusko. To je to, čo bolo za minulotýždňovým stretnutím pápeža a Putina, hovoria zdroje Pentagonu.

Pre verejnosť to bude viditeľné v obchodoch so zbraňami. „Aby Trump ešte viac otriasol vojensko-priemyselným komplexom, nesmie potrestať Turecko, Indiu a Čínu za nákup ruských protilietadlových rakiet S-400 a nasledovať môžu Egypt, Irak, Katar, Kórea, Vietnam, Saudská Arábia a Maroko“, vysvetľujú zdroje Pentagonu.

Tiež, „V bojkote vedenom G20, v roku 2020 hostiteľská Saudská Arábia zrušila kontrakt s Boeingom na päťdesiat lietadiel 737 MAX, čo je veľkou ranou“, hovoria zdroje. „Mnoho leteckých spoločností a prenajímateľov lietadiel, ako napríklad Korean Air, Air Canada, Malaysia Airlines, Lion Air, Aeromexico, Flydubai, GOL, Virgin Australia, TUI, Singapore Airlines, Turkish Airlines, SpiceJet, GE, Mitsubishi (MUFG), Sumitomo (SMBC), Bank of China a Čínska rozvojová banka môžu tento príklad nasledovať“, dodali.

Uskutoční sa aj akcia špeciálnych jednotiek proti hlavným technologickým gigantom Google, Facebook a PayPal, sľubujú zdroje CIA a slobodomurárskej lóže P2. V kombinácii so spomínanými útokmi proti stanici China Lake je to súčasťou prebiehajúcej ofenzívy proti satanskému nexu so sídlom v Kalifornii, hovoria.

V tejto súvislosti si pozrite nasledujúci rozhovor svedka satanskej infiltrácie americkej armády v Kalifornii. Hovorí o plukovníkovi Michalovi A. Aquinovi, na meno ktorého sme často narazili pri vyšetrovaní súvislosti medzi vysokým financovaním a satanizmom (video).

Keď už hovoríme o satanistoch, radi by sme informovali čitateľov, že problémy našich webových stránok minulý týždeň boli spôsobené tým, že náš webmaster, podľa technického/lekárskeho termínu „vystrájal ako kaloň“ [druh netopiera]. (Nechápte ma zle, nemám nič proti kaloňom, niektorí z mojich najlepších priateľov sú kalone, ale … viete, čo mám na mysli.) Vážne, zdá sa, že bol otrávený látkou PCP [fencyklidín] alebo anjelským prachom v medovej pasci, zosnovanej japonskými gangstrami na príkaz chazarskej mafie. PCP bol zjavne obsiahnutý v kréme na kožu, ktorý mu bol podaný. Už sa zotavuje.

Nie je to prvýkrát, čo sa to stalo. Agent gnostických iluminátov „Alexander Romanov“ potom, ako nás kontaktoval, bol otrávený marihuanou napustenou PCP. V oboch prípadoch sa náhle stali paranoidnými a megalomanskými. Každodenné predmety, ako napríklad vybavenie detských ihrísk, začali vidieť ako „superzbrane ničiace Zem“ alebo „mimozemské artefakty“. Romanov sa tiež napokon zotavil, ale predtým tri razy nedobrovoľne strávil čas v psychiatrickej nemocnici.

Vieme presne, kto to urobil a aká je ich štruktúra. Stopa vedie do švajčiarskeho Zugu cez niektorých známych agentov ako Leo Zagami, Rothschildov právnik Michael Greenberg z CSIS, agent Michael Cottrell, niektorí členovia zločineckej rodiny Sumijoši, atď. Sú tam aj ďalšie mená, o ktorých vieme, ale z operačných dôvodov ich zatiaľ zadržiavame.

Našu týždennú správu by sme však chceli zakončiť pozitívnejšie, upozorním na niektoré dobré správy. Jednou z nich bolo spustenie afrického obchodného bloku združujúceho 55 krajín a 1,3 miliardy ľudí (odkaz).

Demografia jasne ukazuje, že zatiaľ čo sa začína éra Ázie, India a Afrika so svojou oveľa mladšou a rastúcou populáciou ju budú nasledovať.

Na záver nás potešila správa, ktorá identifikuje oblasť s rozlohou veľkosti Číny a SŠA, ktorá nie je využívaná na poľnohospodárstvo a ktorá by sa dala ľahko zalesniť pôvodnými stromami. Správa vyzýva na vysadenie 1,2 bilióna stromov v týchto oblastiach ako najlacnejší spôsob, ako zastaviť ničenie životného prostredia (odkaz).

Môže sa to zdať ako veľa, ale autor tejto správy osobne vysadil viac ako 300 000 stromov (približne 1 300 stromov denne počas štyroch jarných výsadbových období v celkovej dĺžke 240 dní). Znamená to, že na znovuzalesnenie 11 % svetovej rozlohy by bolo potrebných menej ako 4 milióny ľudí. To ukazuje, ako ľahko by sme mohli vyriešiť problémy planéty, keby sme mali kompetentné vedenie.

Preto je také dôležité poraziť kabalu náboženských fanatikov, ktorí sa snažia vyvolať III. svetovú vojnu. Preto musíme bojovať až do víťazstva.

 

Zdroj: benjaminfulford.net a ďalšie stránky

Preklad ďurino, júl 2019.

Ďakujem všetkým, ktorí doposiaľ prispeli na preklady od lesa

Jeden komentár k “Bolo dosiahnuté veľké víťazstvo – všetky tri mocenské obelisky padajú: Washington, Londýn a Rím”

  1. Najprv 4. 7. oznamil vitazstvo nad deep state. V polovici clanku zase vitazstvo deep state. Slovo nad tu je predsa uplne vynechane . Tak kto teda zvitazil?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *