Boje o moc na najvyššej úrovni pokračujú navzdory meteoútoku 911 na SŠA

Fulford

Správa Benjamina Fulforda z 11. 9. 2017

Intenzívny boj na najvyššej úrovni svetovej moci vyústil do patovej situácie, keď chazarská mafia zorganizovala meteoútoky na SŠA v zúfalej snahe udržať si kontrolu nad Federálnym rezervným výborom. Hurikán Harvey, nasledovaný hurikánmi Irma, Katia a Jose sú spájané s istým druhom elektromagnetických lúčov vyžarovaných z Antarktídy, uvádzajú zdroje amerického námorníctva (odkaz).

V takzvaných médiách hlavného prúdu bol tiež potvrdený objav veľkých, 25 °C teplých jaskýň na Antarktíde, plných života (odkaz). Načasovanie tohto oznámenia bolo možno iba náhodné, zdá sa však, že je to spôsob, ako dať svetu vedieť, že nacistické základne vybudované vo vulkanicky vyhrievaných jaskyniach v Antarktíde pred, počas a po 2. svetovej vojne, sú skutočné. Je to niečo, čo Rusi hovoria už dávno.

V každom prípade, vyššie postavený zdroj v slobodomurárskej lóži P2 naznačil ich účasť na útoku tým, že povedal: „Pre Ameriku neexistuje žiadne východisko, iba veľká dohoda.“ Členovia P2 už predtým tvrdili, že dokážu vyvolať búrky, zemetrasenia atď. prostredníctvom ezoterických rituálov spojených s astrologickými udalosťami. Novinár Lance Schuttler, ktorý mal nedávno rozhovor s autorom tejto správy, počul to isté z vlastných zdrojov (odkaz).

Spoločnosť Bieleho draka použila svoje ezoterické schopnosti na oslabenie hurikánu Irma, ale nezastavila ho úplne, lebo cítila, že americká vláda potrebuje pri príležitosti výročia útokov 11. septembra pripomenúť, že zatiaľ stále neboli volaní na zodpovednosť páchatelia týchto útokov a ľudia, ktorí ukradli americké prezidentské voľby v roku 2000, uviedli zdroje Spoločnosti Bieleho draka.

Ľuďom, ktorí stále odmietajú uveriť realite technológie manipulácie s počasím, odporúčam prečítať článok na nasledujúcom odkaze, ako úvod do témy: odkaz.

V každom prípade, zdroje Pentagonu uvádzajú, že „hurikány, vojny a chaos sa zdajú byť neúspešným pokusom o zdržanie globálneho menového reštartu a finančného systému krytého zlatom, keďže nebezpečnosť hurikánu Irma klesla a hurikány Katia a Jose strácajú na sile.“.

Meteovojna bola iba malou časťou vysokej úrovne riskantnej politiky na odvrátenie dôsledkov splatnosti dlhov vlády Spojených štátov, ktorá nastane 30. septembra.

Trumpova vláda a vojenská chunta, ktorá ju podporuje, využili Severnú Kóreu ako podnet na hrozbu jadrovej vojny, ak vláda SŠA nezíska financovanie na pokračovanie svojich operácií od spomínaného dátumu. Trump sa na sociálnej sieti vyslovil takto: „Spojené štáty zvažujú, okrem iných možností, možnosť zastavenie akéhokoľvek obchodovania s každou krajinou, ktorá obchoduje so Severnou Kóreou,“ s cieľom zastaviť všetky obchody s Čínou.

Výsledok všetkého tohto zúrenia bolo, že vláde SŠA bolo poskytnutých dostatok peňazí, aby vydržala až do decembra, s cieľom kúpiť si čas pre vodcov tohto sveta, aby prišla s ucelenejšími závermi na prebiehajúce vyjednávania o bankrote Spojených štátov.

Zdroje ázijských tajných spoločností teraz tvrdia, že sa vzdali svojho plánu, mať bitcoin ako alternatívu k aktuálnemu finančnému systému. Aj keď neuviedli svoje dôvody, priznali tiež, že severokórejská situácia ich „veľmi zamestnala“.

Prinajmenšom Číňania zatiaľ nespustili svoje termínové obchody na ropu kryté zlatom a jüanom, ktoré by zlomilo krk americkému petrodoláru. Teraz, keď Trump získal trochu peňazí na to, aby mohol pokračovať, zmiernil svoju vojnovú rétoriku voči Severnej Kórei. Federálne rezervné banky v súkromnom vlastníctve rovnako ako Chazarmi ovládané Centrálna banka EÚ a Bank of Japan tak môžu pokračovať v ohlupovaní svetových trhov ničím nepodloženými peniazmi.

V amerických korporačných médiách to bolo všetko prezentované, akoby trojmesačné predĺženie amerického dlhového stropu bolo úplne internou americkou otázkou, ktorá bola vyriešená kompromisom medzi Trumpom a predstaviteľmi Demokratickej strany.

Tento krok nahneval Trumpovu základňu s mnohými bývalými prívržencami Trumpa, ktorí teraz tvrdia, že Trumpov režim v podstate skončil. Odídený Trumpov poradca Steve Bannon poskytol stanici CBS v relácii 60 minút rozhovor, ktorý bol „zásahom, ktorý ho odhalil ako šedú eminenciu Trumpa a jeho oporu mimo Bieleho domu, aby prijal globalizmus, republikánov, Čínu a štát v štáte,“ tvrdí istý zdroj Pentagonu.

Zdroje CIA v Texase zase hovoria, že Trumpov kompromis tak rozhneval vedenie republikánskej strany, že líder senátnej väčšiny republikánov „Mitchell McConnell a niekto iný si objednal zabitie Trumpa.“

To, čoho sme boli svedkom, je trochu viac ako dočasné prímerie v bitke, ktorá celkom určite opäť naplno prepukne v nadchádzajúcich týždňoch a mesiacoch. V hre je kontrola nad Federálnym rezervným výborom [centrálnymi bankami] a tým aj nad právom tlačiť a distribuovať americké doláre.

Na tomto fronte stráca chazarská čvarga ešte stále mnoho času. „Rothschildov agent Stanley Fischer, ktorý má izraelské aj americké občianstvo, bol vykopnutý z pozície podpredsedu Federálneho rezervného výboru, zatiaľ čo bývalý člen Goldman Sachs Gary Cohn bol odstavený z vedenia FED-u“, uvádzajú zdroje Pentagonu. Trumpov režim bude teraz môcť zvoliť 5 zo 7 guvernérov Federálneho rezervného výboru, čo je situácia, ku ktorej došlo posledne v roku 1936.

„Pokojne sa môže stať, že Federálny rezervný výbor bude prevzatý [americkým] ministerstvom financií, až sa spustí zlatom krytý dolár, keď Minister financií [Steven] Mnuchin odmietol odstrániť Andrewa Jacksona [7. prezident SŠA] z 20-dolárovej bankovky“, informujú zdroje. Jackson, prirodzene, bol posledným prezidentom Spojených štátov, ktorý úspešne ukončil nadvládu chazarskej čvargy nad menovým systémom Spojených štátov.

Systém, tak ako je v súčasnosti prevádzkovaný, nie je udržateľný, takže je potrebné nájsť iný, ako náhradu. Centrálne banky v súkromných rukách v tomto roku investovali už 2 miliardy dolárov iba do prognózy trhov, s výsledkom, že dlhopisy vo výške 7,4 biliónov dolárov sú obchodované s negatívnymi úrokmi. Finančné trhy tak budú znovu a znovu strácať kontakt s reálnym hospodárstvom a bez ohľadu na to, ako tvrdo sa centrálni bankári budú pokúšať vyhnúť realite, realita si nájde cestu, ako ich dostihnúť (odkaz1, odkaz2).

Ak vojenská chunta Spojených štátov nedokáže prevziať Federálny rezervný výbor v SŠA, veľký ťah na ukončenie systému nekrytých peňazí vedeného centrálnymi bankami môže prísť aj v Japonsku. Istá starší zdroj v kráľovskej rodine Japonska uvádza, že japonská bezpečnostná polícia vypracovala zoznam 700 členov chazarskej čvargy v Japonsku, ktorých čaká zatykač. Prvých 70 osôb v zozname je sledovaných 24 hodín denne.

Medzi osobami na čele zoznamu osôb, na ktoré bude vydaný zatykač, je 5 bývalých premiérov, 4 bývalí guvernéri Bank of Japan, 3 bývalí vysokí úradníci ministerstva financií, 4 bývalí predsedovia veľkých bánk a 8 vysokopostavených aktérov priemyslu, uvádza zdroj. Spoločnosť Bieleho draka má tento zoznam k dispozícii.

Preklad z angličtiny ďurino, september 2017

zdroj: benjaminfulford.net

 

2 komentáre k “Boje o moc na najvyššej úrovni pokračujú navzdory meteoútoku 911 na SŠA”

    1. Luko, druhá časť ešte nie je preložená, hádam to dnes dám. Nie je to odkaz, je to správa, že príde pokračovanie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *