Boj sa stupňuje: Netanjahu bol obvinený, Trump vyhlásil vojnu britskej kráľovnej

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 25. 11. 2019

Boj o planétu Zem sa opäť raz vystupňoval, keďže izraelský zločinecký premiér, masový vrah Benjamín Netanjahu, bol obvinený, a prezident SŠA Donald Trump vyhlásil vojnu kráľovnej Alžbete. Obrátky naberá aj hospodárska a informačná vojna medzi SŠA a Čínou, najmä o ázijské zlato a lítium v Bolívii. Je to súčasť prebiehajúceho boja o kontrolu medzinárodného finančného systému, ktorý prebieha medzi gnostickými Iluminátmi a spojenectvom ázijských a európskych kráľovských rodín.

Pozrime sa najprv na boj o kontrolu nad anglosaským svetom, ktorý prebieha medzi Trumpom a Britskou ríšou. Zdroje Pentagonu hovoria: „Trump vyhlasuje vojnu kráľovnej nielen preto, že ho špehuje a snaží sa ho zbaviť moci, ale aj pre pedofíliu, vraždu a iné ohavné zločiny kráľovskej rodiny.“ Zdroje z prostredia britskej kráľovskej rodiny však hovoria, že aj keď sa tradične snažia zachovať pokoj a ostať nad vecou, vážne uvažujú o tom, že si najmú právnikov, aby ho obvinili z urážky na cti pre jeho nedávne obvinenia proti nim.

Verejný boj sa sústreďuje na princa Andrewa a jeho spojenie s Jeffreyom Epsteinom, vydieračom pomocou pedofílie, a údajný pomer so 17-ročným dievčaťom. „Prípad pedofilného princa Andrewa alebo ‘prasaťa Andyho‘ je natoľko toxický, že bol alebo čoskoro bude odpísaný spoločnosťami British Telecom (BT), Standard Chartered, Barclays, Stelios Philantropic Foundation, Bosch, Cisco, Aon, Salesforce, TV Azteca, Inmarsat, KPMG, AstraZeneca, Air Asia, Woodside Petroleum a dokonca aj čínskymi spoločnosťami ako Čínska banka, Čínska stavebná banka, JD.com, Tencent a Li Ka Shing Foundation“, uvádzajú zdroje Pentagonu.

Kráľovná tiež verejne prepustila Andrewa zo všetkých oficiálnych kráľovských aktivít. Člen európskej kráľovskej rodiny blízky kráľovnej povedal: „Nebol by som prekvapený, keby táto aféra vážne poškodila monarchiu. Kráľovná už nie je pod najvyššou kontrolou Monarchie a Dvora Sv. Jakuba. Pre zasvätených je to teraz skutočne veľmi vážne. “

V skutočnosti ide, samozrejme, o boj o kontrolu nad anglosaskými vojenským námorníctvom, zhodujú sa zdroje Pentagonu a MI6.

„Trumpova čistka sa začala odvolaním námestníka pre vojenské námorníctvo Richarda Spencera z dôvodu neposlušnosti a po ňom môžu nasledovať Obamovi admiráli, pretože ‘Donald’ získal vernosť bojovníkov a špeciálnych operačných jednotiek potrebných na porazenie sionistov a deep state“, hovoria zdroje Pentagonu.

Zdroje MI6 zasa hovoria: „Zdá sa, že nás čaká množstvo bitiek a  pokusov zbaviť kráľovnú vecí ako CIA, americké Ministerstvo obrany, atď., takže toto posledné fiasko môže byť vyjadrením všetkého toho.“

V znamení toho, ako vážny boj je, zdroje Pentagonu hovoria, že „keďže viceadmirál Andrew nebude vydaný úradom a môže sa schovávať za diplomatickú imunitu, môže ho vydať americká armáda, pretože kráľovná je aj  veliteľom britských ozbrojených síl.“ Netreba dodávať, že takáto operácia by sa rovnala vyhláseniu vojny.

Boj o kontrolu nad americkým a britským vojenským námorníctvom je tiež len jedným z aspektov väčšieho boja o kontrolu nad finančným systémom. Trump je na bojovej výprave proti európskym a ázijským kráľovským rodinám, pretože sa chystajú prekalibrovať „Forex a trhy štátnych dlhopisov v globálnom meradle“, uviedol člen európskej kráľovskej rodiny.

Trump sa snaží tomu zabrániť tým, že ide po podvode s indonézskym zlatom vo výške 29 biliónov amerických dolárov, ktorého sa podľa zdrojov CIA v Ázii dopustil Federálny rezervný výbor počas krízy Lehman Brothers.

Podľa CIA: „Počas finančnej krízy získal New-Yorkský FED od guvernérov Federálnej rezervnej rady vo Washingtone DC bezprecedentné právomoci, aby poskytol viac ako 29 biliónov elektronicky vytvorených amerických dolárov na záchranu Wall Street. Podstatná časť z 29 biliónov dolárov išla na podporu mnohých centrálnych bánk po celom svete.“

V následnom protiútoku sa uvádza, že „Trumpovým ďalším krokom je, aby sa uviedla do reality dohoda Green Hilton Memorial Agreement, podpísaná (vtedajším prezidentom) Johnom F. Kennedym a prezidentom Sukarnom v Ženeve v novembri 1963 stala skutočnosťou. Trump môže škrtnutím pera opäť uviesť do platnosti Executive Order 11110 alebo jeho zmenu, čo by umožnilo ministerstvu financií vydať nový americký dolár. Mohol by to byť reštart amerického dolára, keď Trump prenechá dlh Federálneho rezervného systému jeho skutočným majiteľom – chazarskej sionistickej kabale“, uvádza CIA.

Člen európskej kráľovskej rodiny povedal: „Ak je toto rozsah informácií získaných od CIA, máme pred sebou ešte dlhú cestu. Jednotlivým národným štátom, ako je Amerika, by sa samozrejme zabránilo, aby boli osamotené, pretože celá vec je navzájom neoddeliteľne závislá. Plánuje sa však prechod z fiat [nekrytej] meny na menu krytú aktívami. Táto časť je správna, áno.“

Medzitým Trump, podľa zdrojov z Pentagonu, útočí aj na Wall Street. „Po neúspešných pokusoch spoločností WeWork, Lyft a Uber o vstup na burzu sa chamtivá Wall Street nemôže na akciách Aramco napakovať podvodom typu Pump-and-Dump [umelé nafúknutie ceny nakúpených akcií falošným pozitívnymi správami a ich následný predaj], pretože jej najlepšie kone ako JP Morgan a Goldman Sachs, spolu so spoločnosťou Boeing, General Electric a ďalšími kriminálnymi spoločnosťami čelia trestnoprávnemu vyšetrovaniu zo strany amerického ministerstva spravodlivosti“, uvádzajú zdroje.

Saudská spoločnosť Aramco je, samozrejme, kľúčom k podpore petrodolára Rockefellerovcov. V tejto súvislosti zdroje Pentagonu uvádzajú: „Kanadský Canada Pension Plan Investment Board, ruský ropný koncern Lukoil a malajský ropný koncern Petronas odmietajú Aramco a idú tak príkladom pre ďalšie dôchodkové systémy, ako napríklad Japonský dôchodkový investičný fond a nasledovať budú štátne ropné spoločnosti ako Rosneft, PetroChina, Sinopec, Gazprom, Petrobras a Pertamina.

Trump skonfiškoval aj japonský národný dôchodkový fond vo výške 1,5 bilióna amerických dolárov, aby udržal vládu SŠA, podľa zdrojov CIA v Ázii. V dôsledku toho fond už neoznámil, ako alokoval svoje aktíva za fiškálny štvrťrok končiaci v septembri, keď vláda SŠA potrebovala peniaze na vyrovnanie svojich účtov (odkaz).

„Kde sú skutočné peniaze, ktoré vytvorili prácou všetci Japonci v priebehu rokov? Keď sa trh zrúti, pretože pád je veľmi blízko, všetky záznamy v počítači sa stratia. Nazdávam sa, že je to v prípade všetkých štátnych dôchodkových fondov takmer rovnaké. Hra sa takmer skončila“, vysvetlil zdroj CIA situáciu.

Ďalšou vecou, ktorú jednotky Trumpa robia, je zatýkanie a zabíjanie politických nepriateľov, alebo ich uväznenie. Preto sú, pokiaľ to dokážeme posúdiť, všetky nedávne vystúpenia Baracka Obamu, Georga Sorosa, Nancy Pelosiovej, Adama Schiffa atď. počítačovou grafikou. Je stále ťažšie odhaliť to, ale ak sa pozriete nasledujúce video z nedávneho „televízneho vystúpenia“ Nancy Pelosiovej v čase 1:13 až 1:15, z jej očí môžete vidieť, že je vygenerovaná počítačom. Video:

Útoky prebiehajú oboma smermi. Trumpov spojenec, Benjamin Netanjahu, bol minulý týždeň konečne obvinený z korupcie.

Zdroje Pentagonu tvrdia, že sa snaží vyjednať dohodu vydieraním, že povie svetu, čo vie o sprisahaní proti Japonsku vo veci masovej vraždy vo Fukušime.

Okrem toho, Trumpov právnik a spojenec Rudolph Giuliani verejne vyhlásil, že možno bude zabitý, ale má „poistku“. Pravdepodobne hovorí o tom, čo všetko vie o 11. septembri, pretože 11. septembra bol starostom New Yorku.

Potom tu bol, samozrejme, začiatkom mesiaca pokus o otravu Trumpa, ako uviedlo niekoľko alternatívnych spravodajských agentúr.

Na tomto boji gnostických Iluminátov a ich človeka Trumpa proti kráľom na svete je zaujímavé to, že zdá sa, že očividne obe strany podporujú vytvorenie meritokratickej agentúry na plánovanie budúcnosti.

Ruský prezident Vladimir Putin minulý týždeň verejne vystúpil a uviedol, že systém založený na agentúrach na plánovanie budúcnosti, ktorý bol vyvinutý Japonskom a Singapurom a teraz ho používa Čína, je vynikajúci.

„Celkový výkon čínskej ekonomiky je omnoho efektívnejší ako výkon ostatných veľkých ekonomík vrátane SŠA“, uviedol Putin v stredu pre VTB Capital Investment Forum „RUSSIA CALLING!“. „Myslím si, že to do veľkej miery zvýši obavy našich priateľov zo SŠA a vysvetlí obmedzenia, ktoré uvalila Čína“, uviedol Putin. „Podľa Putina kľúčom úspechu Číny je „jedinečná symbióza medzi centrálnym plánovaním a trhovým hospodárstvom.“ (odkaz)

Spoločnosť Bieleho draka už dlho podporovala vytvorenie plánovacej agentúry pre budúcnosť sveta, ktorá by napodobnila a rozšírila Putinom uznávaný ázijský hybridný model centrálneho plánovania/trhu. Ak by takáto agentúra s ročným rozpočtom 1 bilión amerických dolárov alebo viac bola zriadená, mohla by v priebehu niekoľkých mesiacov ukončiť chudobu a zastaviť ničenie životného prostredia. Potom by sa mohla radiť s ľuďmi na svete o tom, ako zmeniť túto planéta na raj. Agentúra by mohla dohliadať aj na prekovanie mečov vojensko-priemyselného komplexu na radlice. Následne by mohlo dôjsť k expanzii ľudského a pozemského života do vesmíru.

Namiesto toho, aby sme žili na planéte v súčasnom západnom systéme večného konfliktu, môžeme začať šíriť lásku, nie vojnu. Je potrebné mať na pamäti, že bitku o evolúciu nevyhrá lev, ktorý bojuje a riskuje zranenie alebo smrť – vyhrá ten lev, ktorý je späť vo svojej jaskyni a rozmnožuje sa.

Zdroj: benjaminfulford.net a ďalšie stránky

Preklad: ďurino, november 2019

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *