AWAKE – sprievodca prebudením

Príbeh Cathariny Roland, osamelej matky nezvládajúcej každodenný stres, ktorá počúvla svoj vnútorný hlas, aby našla odpovede na svoje vlastné otázky a otázky svojho syna Moritza: „Čo je príčina všetkých problémov sveta? Od čoho závisí šťastie jednotlivca a bude ľudstvo príroda existovať aj naďalej?“

Vo filme vystupujú
Arjuna Ardagh
Dieter Broers,
Ruediger Dahlke,
Barbara Marx-Hubbard,
Ervin László,
Bruce Lipton,
Eric Pearl,
Neale Donald Walsch,
a mnohí ďalší.

Film Cathariny Roland získal Cosmic Angel Award na festivale Cosmic Cine v roku 2012.

Ste pripravení prebudiť sa?

Titulky ďurino, august 2013

10 komentárov k “AWAKE – sprievodca prebudením”

 1. Neuveriteľná znôška bludov ala Andrea Šuvadová,alebo miestny „mysliteľ,“ ktorého vnútro sa spája,pripája,napája a vytvára peklo…
  Došlo ti vôbec pri prekladaní týchto „múdrostí“ ,že tieto blúdiace ovce očakávajúce veľkú transformáciu po roku 2012 nemajú šajnu o tom,kto svet riadi a k akej transformácií ho vedie,ďurino?Očakávajú prebudenie a príchod lepšieho sveta,pritom sa závratnou rýchlosťou rútime do totality,aká ešte nebola.

  Pre hľadajúcich pravdu:

  http://www.spolocnostsbm.com/clanky/listy/apologia-krestanstva-proti-budhizmu—–i.-cast.html

  http://www.spolocnostsbm.com/clanky/listy/apologia-krestanstva-proti-budhizmu—–ii.-cast.html

  http://www.spolocnostsbm.com/clanky/listy/svedectva-o-nezlucitelnosti-krestanstva-s-budhizmom—–iii.-cast..html

  Určite si treba prečítať aj knihu od Rabi R.Maharaj- Guru zomrel

  Kristus povedal:
  „Ja som cesta,pravda,život.
  Nik neprichádza k Otcovi,ak len nie cezomňa“

  Všetky ostatné cesty vedú do zatratenia, aj keď vám môžu dať zdanie falošného pokoja.
  O to sú nebezpečnejšie.

  1. Filip, pri prekladaní týchto „múdrostí“ mi prišlo aj to, že ortodoxná komunita bude vrieskať, pretože v dokumente nikto nevisí na kríži, nešíri sa v ňom rasová nadradenosť, ani tam nie sú krvavé rituály. No, čo už… Pekný deň.

    1. ďurino-Vždy, keď sa mi niečo takéto dostane do rúk,tak si rád pozriem,čím krmia a ohlupujú masy.Rád pozorujem aj účinky na otupené stádo.
     Ty sa ale s takýmito sračkami ala Šuvadová stotožňuješ (awake) a považuješ za správnu cestu.Mne neublížia.
     Tak kto je na tom horšie-ten kto si sračky pozrie a robí si z nich posmech,alebo ten,kto ich považuje za správnu cestu?

 2. Všetky cirkvi zablúdili na ceste ku slobode ducha a veľa uctievačov kríža, ktorého význam nikdy nepoznali, ho celé dejiny, ba dodnes dvíhajú ako štít osobnej túžby po osobnej moci a ničení, preto v jeho mene i zabíjali. Podobne ako islamskí fundamentalisti i oni sú na ceste nepriateľskej všetkému životu a spáse, alebo inak povedané duchovnému prebudeniu, vstaniu z mŕtvych. „Mŕtvych“ myslím duchovne. Nemožno sa čudovať, že tí ktorí sa nepoučili a hlavne svoj omyl nespoznali, šíria nepriateľstvo a štvú proti iným náboženstvám a cestám, lebo len svoju považujú za jedinečnú a nenapadnuteľnú. Je to ich cesta, smer i rozhodnutie, nechajte im ich „slobodu“. Hnev je lepšie využiť na zbavovanie sa vlastných omylov. 🙂

  Z videa, ktoré sa snaží ukázať cestu z bludiska, hrozí žiaľ ale i opačný pól, podobný ako je u cirkevných dogiem a to je ezoterika. Zvlášť ak sa prezentuje záchrana ducha ľudskými spôsobmi a cestami skúseností „majstrov“, ktorí veria v moc „dobrej“ vôle a živia predstavy o osvietení ľudstva ľudskými možnosťami. Nevnucujem svoj názor i keď tvrdím, že ľudstvo svoju šancu stratilo, pretože do dnešnej doby nedbalo na skutočné pomoci, ktoré mu mohli pomôcť, ak by ich využilo.

  Cesta k záchrane tých málo, ktorí ešte túžia po pravej kráse a skutočnom duchovnom naplnení teda nevedie cez osvietených ľudí, i keď svojim osobným príkladom snáď môžu podnietiť k hľadaniu, ale nájsť Svetlo Života možno iba za pomocí, ktoré iba Svetlo poskytuje. Ale Svetlo je i Slovo. To nech je tým, ktorí hľadajú, k napomenutiu hľadať skutočný cieľ svojho ducha, nielen radosť z pozemského bytia. Moja pripomienka k videu nie je odsúdením videa, po jeho vzhliadnutí vyjadrujem iba môj názor a netrápim sa, ak bude odmietnutý.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *