Arcizločinec Netanjahu hľadá imunitu tým, že vyťahuje informácie na svojich pánov

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 19. 11. 2018

Masovo vraždiaci vojnový zločinec a Satana uctievajúci izraelský premiér Benjamín Netanjahu sa snaží dosiahnuť dohodu o vine a treste, aby zachránil svoj vlastný život tým, že poskytne informácie o svojich Rothschildových pánoch. Bezprostredne očakávaný pád Netanjahua znamená, že konečný kolaps chazarskej mafie je teraz na dohľad a krátko potom sa očakáva, že francúzska a švajčiarska vetva rodiny Rothschildovcov a ich skrytí spojenci budú volaní na zodpovednosť.

Pád Netanjahu je len súčasťou pretrvávajúceho kolapsu chazarskej čvargy, ktorý odstráni celý rad vodcov Západu, vrátane Emanuela Macrona vo Francúzsku a Mohameda bin Salmána v Saudskej Arábii, ako uvidíme nižšie.

Najskôr sa pozrime bližšie na prípad Netanjahua. Na tomto fronte, izraelská polícia odporučila vzniesť trestné obvinenie proti Netanyahuovi v troch samostatných záležitostiach, posledná prišla minulý týždeň v rámci škandálu o korupcii médií (odkaz).

Až doteraz Netanjahu dokázal využiť svoju pozíciu predsedu vlády, aby zabránil svojmu stíhaniu. No teraz, keď stratil parlamentnú väčšinu, jeho schopnosť zabrániť svojmu vlastnému zatknutiu sa blíži ku koncu, hovoria zdroje Mosadu.

Netanjahuov pád bol urýchlený jeho rýchlo porazenou ofenzívou proti Pásmu Gazy, hovoria zdroje Pentagonu. Táto ofenzíva bola zameraná na odvrátenie pozornosti verejnosti od vraždy stĺpikára denníka Washington Post, Džamála Chášakdžího, hovoria zdroje. Namiesto toho však dosiahol úplný opak, pretože OSN, Rusko, Jordánsko, Francúzsko, Spojené kráľovstvo, Egypt a USA sa všetci zjednotili proti jeho zločineckým aktivitám. Bude to „posledný klinec do rakvy Netanjahua“, hovoria zdroje.

Pád Netanjahua prichádza v čase, keď bol arabsky hovoriaci kresťan, bývalý veliteľ Centrálneho veliteľstva Spojených štátov [CENTCOM], generál John Abizaid, menovaný za veľvyslanca v Saudskej Arábii, uviedli zdroje Pentagonu. To znamená, že „bude účinne vojenským guvernérom, ktorý môže zbaviť Izrael jadrových zbraní a rozdeliť Saudskú Arábiu, za spojenectva s Tureckom, Irakom a Iránom“, hovoria zdroje. Cieľom je skoncovať s bezbožným plánom chazarskej mafie na vládnutie svetu z Veľkého Izraela, rozprestierajúceho sa od Eufratu až po Níl, hovoria zdroje.

Predtým, ako sa ponúkol svedčiť proti svojim Rothschildovským pánom, Netanjahu „urobil zúfalý krok“, aby prezident USA Donald Trump vydal tureckého politického aktivistu Fethullaha Gülena, ako ďalší pokus odvrátiť pozornosť od úlohy Netanjahua vo vražde Chášakdžího, pokračujú zdroje.

Gülen je považovaný za jedného z dedičov sabatistickej mafie [sabatisti – židia svätiaci sobotu] a je obviňovaný tureckým prezidentom Recepom Erdoganom z neúspešného pokusu o prevrat proti nemu, v roku 2016. Erdogan sa teraz snaží dosiahnuť vydanie 462 aktivistov Gülena v 83 krajinách (odkaz).

Erdogan však teraz vie, že jeho skutoční nepriatelia sú Netanjahu, jeho poskok Mohamed bin Salmán [MBS] (alebo pravdepodobne jeho dvojník) vládca Saudskej Arábie a ich Rothschildovskí páni, podľa zdrojov Mosadu a zdrojov japonského vojenského spravodajstva. Tento pokus, prostredníctvom Gülena odviesť pozornosť, „pôsobivo zlyhal“ a Trump je teraz nútený „zbaviť sa porazeného Bibiho (Netanjahua) a MBS v prospech modus vivendi [dočasnej zhody polemizujúcich strán] s Tureckom a Iránom“, píše Pentagon.

Netanjahuov pád prišiel po stretnutí medzi Trumpom a ruským prezidentom Vladimírom Putinom minulý týždeň vo Francúzsku, hovoria zdroje Pentagonu. Toto stretnutie vyústilo do výberu ruského generálmajora Alexandra Prokopčuka ako nového šéfa Interpolu. Prokopčuk bude „pomáhať americkej spravodajskej službe vydávať ďalšie červené výzvy, ktoré by demontovali izraelské aktíva a agentov kabaly na celom svete“, dodávajú.

V SŠA sa tento proces tiež urýchľuje. Tu otočil senátor Lindsey Graham, ktorý je teraz predsedom Výboru pre súdnictvo Senátu [Senate Judiciary Committee], kde sa očakáva, že „urýchli súdne nominácie a posvieti si na zločiny deep state“, hovoria. Predchádzajúci senát, aj keď mal zdanlivo prevahu Republikánov, blokoval menovanie nových sudcov a prokurátorov a tým odďaľoval dlho očakávané zatýkanie v SŠA. Navyše, nový predseda finančného výboru Senátu, Chuck Grassley, je teraz „pripravený rozbiť podvody, zločiny a korupciu na Wall Street“, hovoria.

Chazarská mafia, strácajúc moc vo Washingtone, D.C., sa márne pokúša zabrániť ďalšiemu stíhaniu tým, že útočí na Kalifornii zbraňami so smerovanou energiou [Directed Energy Weapons, DEW]. Pozrite si definíciu nižšie z článku Global Research (zdá sa, že bol medzičasom odstránený, ale na tomto portáli nájdete aj ďalšie články o nich).

DEW je systém využívajúci lúč sústredenej elektromagnetickej energie (vrátane laserov a mikrovlnných systémov s vysokým výkonom, ale aj ďalších), alebo atómových alebo subatómových častíc primárne ako priamy prostriedok na zabíjanie, zranenie, paralyzovanie alebo dočasné vyradenie ľudí alebo na zničenie, poškodenie alebo dočasné zneškodnenie majetku alebo materiálu.

Akustické zbrane používajú zvuk v celom frekvenčnom spektre na zabitie, zranenie, vyradenie alebo dočasnú neschopnosť ľudí. Akustické zbrane, aj keď sú mimo spoločnej definície DEW, majú účinky a riziká, ktoré sú viac podobné zbraniam DWW, ako v prípade klasických zbraní.

Existujú pozoruhodné dôkazy o tom, že takéto zbrane Chazari používajú proti Kalifornii (odkaz).

Nielen to, informátorka Deborah Tavaresová predkladá dôkazy, ktoré z týchto útokov obviňujú rodinu Rothschildovcov a jej spoločnosť Pacific Gas & Electric.

https://www.youtube.com/watch?v=zSLodEiOThM

Jasný signál o tom, v akej panike sú Rothschildovci a ich sluhovia prišiel, keď kalifornský demokratický kongresman Eric Swalwell pohrozil útokom jadrovými zbraňami, ak sa americkí občania odmietnu podvoliť odzbrojeniu (odkaz).

To, čo títo zločinci na vysokej úrovni nedokážu pochopiť, je, že už nepracujú tajne alebo beztrestne. Počúvame, že francúzska pobočka tejto rodiny je zodpovedná za mnohé z týchto zločinov.

To znamená, že role sa teraz obrátili a oni sú teraz tí, ktorí čelia ohrozeniu.

To možno vidieť v zúfalých výzvach ich francúzskeho poskoka, Emanuela Macrona na vytvorenie európskej armády (ako sme sa zmienili minulý týždeň), na ochranu EÚ pred „Čínou, Ruskom a SŠA“. V skutočnosti tým myslel ochranu Rothschildov a ich otrockých režimov, ako Nemecko a Francúzsko pred hnevom sveta.

Po prvé, samotný Macron sa musí zachrániť pred francúzskym ľudom. Minulý týždeň viac ako 280 000 motoristov zablokovalo cesty na viac ako 2 000 miestach vo Francúzsku, na protest proti jeho režimu. Tieto protesty podporilo 73 % francúzskej populácie.

Teraz, keď sa David de Rothschild schováva pred francúzskou políciou, oficiálnym riaditeľom francúzskej pobočky Rothschildovcov je Alexandre Guy de Rothschild. Jeho fotografiu možno vidieť na nasledujúcom (odkaze).

Japonské pravicové zdroje tvrdia, že je ženatý s dcérou japonského ministra financií Taróa Asóa a že svadba sa konala na zámku, ktorý si môžete pozrieť na nasledujúcom (odkaze).

Skutočnosť, že japonské vodné zdroje sa predávajú hlboko pod cenu francúzskym vodárenským spoločnostiam, viedla k záveru, že Asó a jeho francúzski švagrovci nesú zodpovednosť, tvrdia japonské pravicové zdroje.

Môžeme tiež informovať, že francúzska vetva Rothschildovcov kontaktovala autora tejto správy ihneď po tom, ako spáchali 11. marca 2011 vo Fukušime masový vražedný útok na Japonsko s hrozbou, že zaútočia na samotné Tokio. A boli to opäť francúzski Rothschildovci, ktorí financovali protijaponské nepokoje v Číne pred niekoľkými rokmi, hovoria ázijské tajné spoločnosti.

Kontrola francúzskych Rothschildovcov nad Japonskom sa však čoskoro skončí, hovoria viaceré zdroje. Rodina Iwasaki, ktorá riadi Mitsubishi Group, ktorá zase ovláda režim Šinzóa Abeho, žobroní o mier, hovoria zdroje Spoločnosti Bieleho draka [SBD]. Japonskí priemyselníci žiadajú o ochranu WDS pri zavádzaní studenej fúzie a inej technológie obracajúcej paradigmy, ktoré doposiaľ chazarská čvarga potláčala, hovoria zdroje.

Bola im poskytnutá ochrana a pripravuje sa predvedenie tejto technológie, hovoria.

SBD sa tento týždeň stretne aj so zástupcami ázijských tajných spoločností, aby diskutovali o budúcnosti Japonska a režimu Abeho, okrem ďalších vecí, hovoria zdroje SBD.

Aj ázijské a západné tajné spoločnosti pokračujú v príprave na zriadenie a financovanie agentúry na plánovanie budúcnosti Západu. Agentúra bude pracovať v súlade s masívnym čínskym projektom Jeden pás, jedna cesta. Očakáva sa, že dohoda o tejto otázke pomôže zmierniť veľké verejné mocenské trenice, ku ktorým teraz dochádza medzi SŠA a Čínou, podľa zdrojov blízkych rokovaniam.

Ako bolo spomenuté minulý týždeň, základná dohoda o záchrane planéty už bola dosiahnutá, takže teraz je čas urobiť konkrétne plány. Očakáva sa, že to bude trvať veľké množstvo času, preto prosím, buďte trpezliví. Otočiť smerovanie planéty je niečo ako otočiť supertanker uprostred oceánu.

To znamená, že aj keď bolo prijaté rozhodnutie o zmene smeru, loď má tak veľkú zotrvačnosť, že je potrebné postupovať pomaly, aby sa predišlo jej prevrhnutiu.

Zdroj: benjaminfulford.net a ďalšie weby

Preklad ďurino, november 2018

3 komentáre k “Arcizločinec Netanjahu hľadá imunitu tým, že vyťahuje informácie na svojich pánov”

  1. Ono stále platné pořekadlo (níže citované) vysvětluje proč není možno tanker otočit do protisměru.
    Citát pořekadla: „krva kurve riť neurve a keď urve tak len kurve“. Jsem zvědavý nakolik prorostla nová mafie do té staré rodšildovské a co z toho vznikne za výpalné gojimům pro tuto směs mafiánů. V zázraky řízené kurvami odmítám věřit.
    Ďuro Trulo

  2. Síla nechtěného je čas a datum mého předchozího příspěvku. Škoda, že se neregistrují sekundy, jistě by jich bylo rovněž 11!!
    Ďuro Trulo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *