Antarktída je uzavretá, začína odhaľovanie tajného vesmírneho programu

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 16. 12. 2019

Nezvyčajne veľký nával udalostí a tlačových správ dáva jednoznačne najavo, že vláda SŠA odhaľuje svoj tajný vesmírny program, zhodujú sa viaceré zdroje. Počujeme správy aj čínskom, nacistickom a ruskom tajnom vesmírnom programe. Všetky tieto odhalenia sú sprevádzané nezvyčajnými pohybmi zlata a inými finančnými anomáliami. S týmito tajnými vesmírnymi programami súvisí aj nedávna obchodná dohoda medzi SŠA a Čínou, zhodujú sa čínske zdroje a zdroje Pentagonu. To všetko sú známky toho, že čoskoro možno nastane nejaká udalosť planetárneho významu.

Autor tejto správy spravidla nerieši svet UFO a verí, že mimoriadne prípady si vyžadujú mimoriadny dôkaz. Takýto dôkaz je však dnes nesporný.

Najdôležitejším dôkazom je množstvo verejných oznámení zo strany viacerých vládnych predstaviteľov vrátane prezidenta SŠA Donalda Trumpa. Úradníci Pentagonu uviedli, že oficiálny štart amerických vesmírnych jednotiek zo strany Trumpa je len začiatkom postupného zverejňovania informácií (odkaz).

V rámci tohto procesu médiá v súčasnosti uvádzajú príbehy o UFO a tajnej americkej vojenskej technológii. Ako sme už uviedli skôr, americké námorníctvo uvoľnilo patenty na antigravitačné lietajúce taniere a kompaktnú jadrovú fúziu. Teraz tu máme generála vzdušných síl, ktorý nedávno odišiel do dôchodku a ktorý hovorí o už existujúcej technológii, ktorá nás môže „v priebehu hodiny preniesť z jednej časti planéty do ktorejkoľvek inej časti“ (odkaz1, odkaz2).

Republikán Mike Rogers, poslanec za štát Alabama a civilná šéfka amerického vojenského letectva Barbara Barrettová tento mesiac verejne vyzvala na odtajnenie „množstva informácií o amerických vojenských vesmírnych programoch“ (odkaz).

Úradníci Pentagonu potvrdzujú, že 21 biliónov dolárov, ktoré chýbajú v rozpočte vlády SŠA od roku 1998, bolo použitých na tajný vesmírny program, ako zdokumentovala Catherine Austin Fittsová a ďalší. Hovoria, že veľa z tejto technológie je teraz sprístupňované širokej verejnosti (odkaz).

Evidujeme oveľa viac pozorovaní UFO po celom svete, ktoré boli nahrané na video v kvalite HD. Ak si zvyknete pozerať sa na oblohu tak, ako ja, nebude trvať dlho, a uvidíte to sami (odkaz1, odkaz2).

Teraz, keď sa v Antarktíde začalo leto, dostávame aj viacero správ o podivných udalostiach. Dňa 10. decembra čilské vojenské lietadlo s 38 ľuďmi na palube zmizlo za dobrého počasia na svojej ceste do Antarktídy (odkaz).

Vyšší dôstojník CIA a príbuzný admirála Richarda Byrda, slávneho bádateľa Antarktídy, povedal:

„Čilskej armáde bolo nariadené, aby sa nepribližovala k Antarktíde. Mysleli si, že sú múdrejší a vedia viac, ako ich páni. Lietadlo C-130 bolo odstránené. „Zmizlo“ nie pre to, kto bol na palube, ale pre to, čo lietadlo prevážalo. V tejto fáze nie je nikomu dovolené na Antarktídu vstúpiť, ani z nej odísť. Najjužnejší kontinent je zablokovaný až do ďalšieho oznámenia (nie kvôli tejto udalosti).“

Nasledujúci obrázok nám poskytol člen „odporu Kobra“, ktorý sa nedávno vrátil z Antarktídy.

Tvrdia, že ide o fotografiu oblačnej lode alebo veľkého mimozemského plavidla, používajúceho maskovanie v podobe oblačnosti. Čo nás však zaujíma viac, je slabý obraz toho, čo vyzerá ako veľké budovy na vzdialenom pobreží. Nech sa tam deje čokoľvek, je to jednoznačne viac, ako len niekoľko vedcov študujúcich tučniaky.

„Na Antarktíde bolo zabitých veľa ruských a amerických vedcov“, hovorí vyšší zdroj zo slobodomurárskej lóže P2, citujúc správy ruskej FSB a CIA. „S určitosťou viem, že tam existujú starodávne mimozemské základne“, dodáva. Preto je Antarktída uzavretá, hovorí.

Ide o tú istú osobu, ktorá nám vopred oznámila, že P2 sa chystá vyhodiť pápeža Benedikta XVI. A raz ju našla CIA v blízkosti BIS so zbraňou a sofistikovaným zariadením na odomykanie zámkov.

Podľa tohto zdroja bolo zemetrasenie minulý týždeň na ostrove Mindanao na Filipínach spôsobené útokom na nepriateľskú podzemnú vojenskú základňu (odkaz).

Vráťme sa ku geopolitike, na ktorú sa autor tejto správy spravidla zameriava, a pozrime sa, ako je tajný vesmírny program prepojený s nedávnou čiastočnou obchodnou dohodou SŠA a Číny. Lídri ázijskej tajnej spoločnosti nám už dlho hovorili, že chcú, aby SŠA odhalili svoj tajný vesmírny program. To bolo teraz dohodnuté na nedávnych obchodných rokovaniach medzi SŠA a Čínou. To je dôvod, prečo detaily dohody zatiaľ neboli zverejnené. Z toho, čo bolo zverejnené vychádza, že Čína ponúkla Spojeným štátom každý rok nákup tovaru v hodnote 200 miliárd dolárov. Ekonómovia nad tým vraštili čelo, pretože oficiálna americká ekonomika nie je schopná vyvážať toľko. Ak je však do toho zahrnutá aj tajná vesmírna technológia, potom to všetko dáva zmysel.

SŠA teraz v rámci dohody ukončia svoju biologickú vojnu proti čínskemu poľnohospodárstvu, uviedli zdroje CIA. Článok na odkaze nižšie, ktorý sa snaží obviniť čínskych gangstrov z dronov zhadzujúcich mor ošípaných na chovné farmy, je takmer určite pokusom CIA odkloniť vinu za tieto útoky (odkaz).

Ďalším dianím tento týždeň sú pokračujúce zvláštne pohyby na finančných trhoch. Zdroj CIA v juhovýchodnej Ázii hovorí, že Indonézia náhle oznámila projekt v oblasti infraštruktúry vo výške 40 miliárd dolárov, ktorý je podľa neho odmenou pre vládu za to, že poskytla Rothschildovcom prístup k časti svojho zlata. Goldman Sachs to čiastočne potvrdzuje oznámením, že v poslednej dobe bolo zaznamenaných 1 200 ton alebo 57 miliárd dolárov z „nevysvetlených tokov zlata“.

Podľa portálu Zero Hedge, „ekonómka z FED-u, Ruth Judsonová, v roku 2017 napísala, že približne 60 % všetkej americkej meny a približne 75 % zo 100 miliárd v cenných papieroch opustilo krajinu do konca roku 2016 – celkovo tak asi 900 miliárd dolárov v amerických dolároch zostalo v zámorí. „Táto čiastka predstavuje v súčasnosti už viac ako 1 bilión dolárov, ako uvádzajú zdroje z CIA (odkaz).

To všetko súvisí s rastúcou zhodou na trhu, že súčasnú bublinu na americkom akciovom trhu už nebude možné dlho udržať. Keď médiá hlavného prúdu ako The Wall Street Journal začínajú hovoriť, že korporácie falšujú svoje účtovné knihy, aby zisky vyzerali väčšie ako v skutočnosti sú, vtedy viete, že koniec je blízko (odkaz).

Oznámenie Federálneho rezervného výboru [FRB], že sa v najbližších dňoch chystá napumpovať na finančné trhy 500 miliárd dolárov, je len ďalším znakom toho, že obchodovanie na finančných trhoch nie je obvyklé. Zdroje zo slobodomurárskej lóže P2 tvrdia, že peniaze sú pumpované na repo trh v reakcii na zástupnú vojnu, ktorá stavia Nemcov, t. z.  J. P. Morgan a Deutsche Bank, proti Rothschildovcom, t. z. Goldman Sachs a Trumpovi.

Keď už hovoríme o FRB, so smútkom sme zaznamenali úmrtie bývalého šéfa FED-u, Paula Volckera. Stretol som sa s ním niekoľkokrát a presvedčil ma, že centrálni bankári boli obvinení iba zo snahy udržať peniaze v súlade so skutočnou ekonomikou, v čom on vynikal. Volcker mi nepovedal, že to boli práve jeho šéfovia z klanu Rockefeller, ktorí sa – tajne – rozhodli, ako budú rozdelené peniaze, ktoré vytvorili centrálni bankári.

Poznamenávame tiež, že téma jubilea alebo odpustenie dlhov priemernému občanovi je teraz súčasťou diskusie médií hlavného prúdu. Je to ďalší náznak nejakej finančnej udalosti, ktorá by mohla súvisieť s vesmírnymi odhaleniami (odkaz).

Teraz, keď britský premiér Boris Johnson získal presvedčivý mandát na opustenie nemeckej EÚ, je čas na novú dohodu pre Európu, zhodli sa zdroje z lóže slobodomurárov P2 a zdroje z britskej spravodajskej služby. Hovoria, že bola dosiahnutá zásadná dohoda o tom, že Európu bude viesť triumvirát Nemecka, Ruska a Spojeného kráľovstva.

Britská spravodajská služba tvrdí aj to, že neustále útoky proti Trumpovi a točenie o „ruskom zasahovaní“ viedla určitá britská frakcia. Táto kampaň bola teraz zastavená, tvrdia. To znamená, že útoky na Rusko a Trumpa sa skončia.

Náš zdroj z Pentagonu v blízkosti Trumpa tento týždeň oznámil toto: „Trump možno bude musieť napadnúť Mexiko nielen v boji proti drogovým kartelom CIA, ale aj preto, aby udržal lítium a iné zdroje mimo z čínskych rúk.“

Ďalej, „odpor proti spoločnosti Boeing pokračuje, keďže Čína definitívne spochybňuje bezpečnosť modelu MAX 737, čím dláždi cestu globálnemu zákazu lietajúcich rakiev, zatiaľ čo americké Ministerstvo obrany stoplo Boeingu zmluvu o výmene medzikontinentálnych balistických striel v objeme 85 miliárd dolárov.“

Zdroj ďalej poznamenal: „90 % kresťanskej väčšiny napína svoje konzervatívne svaly proti prekliatym J, pričom Hallmark Channel zakázal lesbické reklamy a Brazília ostro vystúpila proti portrétu homosexuála Ježiša na Netflixe v „Prvom pokušení Krista“.

Na záver môžeme potvrdiť, že medzi Britským spoločenstvom, slobodomurármi z P2, Pentagonom a ázijskými tajnými spoločnosťami sa pripravuje stretnutie, pravdepodobne v polovici januára, s cieľom prerokovať založenie Svetovej plánovacej agentúry s ročným rozpočtom 1 bilión dolárov. Na tomto stretnutí sa bude diskutovať o zriadení tejto agentúry, jubileu, odhalení tajného vesmírneho programu a finančnom resete, na ktorom sa P2, Briti a ázijské zdroje zhodli.

Zdroj: benjaminfulford.net a ďalšie stránky

Preklad ďurino, december 2019

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *