Americký vedec už v roku 2006 žiadal vyhubiť ľudstvo ebolou

Vyšlo v News Weekly, 15. apríla 2006

Ocenený texaský vedec si vyslúžil búrlivé ovácie potom, ako obhajoval vyhladenie 90 percent obyvateľov Zeme pomocou vírusu ebola, šíriaceho sa vzduchom.

ebola

Začiatkom marca evolučný ekológ na Texaskej univerzite, potom ako bol vyhlásený za Vynikajúceho texaského vedca roka 2006, mal Dr. Eric R. Pianka prejav na 109. zasadnutí Texaskej akadémie vied na Lamar University v Beaumonte, v americkom štáte Texas.

Na prejave Pianku bol prítomný aj Forrest M. Mim III, autor článkov o populárnej vede a redaktor dvojtýždenníka The Citizen Scientist. Píše:

„Minútu pred tým ako Pianka začal rečniť, sa stalo niečo zvláštne. Predstaviteľ Akadémie pristúpil ku kameramanovi v prednej časti hľadiska a krátko sa s ním rozprával. Kameraman ukázal mrzutú tvár, namieril objektív veľkej kamery ku stropu a pomaly odchádzal.

„Táto zvláštna udalosť mi prišla na um o niekoľko minút neskôr, keď profesor Pianka začal svoju reč vysvetlením, že verejnosť ešte nie je pripravená vypočuť si, čo sa nám chystal povedať. Mnohé roky skúseností ako spisovateľ a editor, Piankov zvláštny úvod a incident s televíznou kamerou spôsobili, že sa v mojej mysli rozozvučali poplašné zvony … schmatol som zápisník …“

Pianka začal svoju reč odsúdením antropocentrizmu, teda názoru, že ľudská rasa zaujíma v prírode výsadné postavenie. Zvolal: „Nie sme o nič lepší ako baktérie!“

Tvrdil, že prudký rast ľudskej populácie od začiatku industrializácie ničí planétu. Varoval, že Zem neprežije, ak ľudská populácia neklesne na desatinu aktuálneho počtu.

Následne ponúkol drastické riešenie, pričom na plátne zobrazil snímku Jazdcov Apokalypsy.

Vojna a hladomor nestačia na vyriešenie globálneho preľudnenia, vysvetlil. Choroba je oveľa efektívnejšia a rýchla. Na tomto mieste Pianka zobrazil snímku ukazujúcu rady ľudských lebiek.

AIDS trvá príliš dlho, kým zabije ľudí, vysvetlil. Navrhol vyhladiť viac ako päť miliárd ľudských bytostí vírusom eboly, ktorý sa šíri vzduchom (kmeň Reston), pretože ebola je vysoko smrteľná a zabije svoje obete za niekoľko dní namiesto rokov.

K tomu Mim uvádza: „Profesor Pianka sa však nezmienil o tom, že obete eboly umierajú pomalou a mučivou smrťou, keďže vírus spustí kaskádu biologických pohrôm vnútri tela, ktoré ťažko poškodia vnútorné orgány.

Potom, ako chválil vírus eboly pre jeho účinnosť v zabíjaní, sa Pianka na okamih odmlčal, oprel sa o pult, pozrel sa na nás a s pátosom povedal: »Máme vzduchom prenášanú chorobu s 90 percentnou úmrtnosťou. Zabíja ľudí. Premýšľajte o tom.«“

Keď dokončil svoju reč, publikum vybuchlo v potlesk.

Mim uvádza: „To nebol nejaký povrchný, zdvorilý potlesk publika, vyhradený pre zlých a nudných rečníkov. Bolo to hlasný, energický a nadšený potlesk…“

Počas kola otázok a odpovedí Pianka pochválil tvrdú politiku jedného dieťaťa komunistickej Číny a vysvetlil, že IQ klesá preto, lebo iba „bezcitní ľudia“ (uncaring people), napríklad ľudia s podpriemernou inteligenciou, majú veľké rodiny.

Mim spomína, ako po skončení otázok a odpovedí:

„V úžase som sledoval, ako niekoľko sto členov Texaskej akadémie vied vstalo a spustilo búrlivé ovácie po prejave, ktorý nadšene obhajoval vyhladenie 90 percent zemskej populácie ebolou šírenou vzduchom…“

„Niektorí sa dokonca tešili. Desiatky potom obliehali profesora pri pulte…“

O niekoľko hodín neskôr si Pianka prevzal z rúk zástupcov Texaskej akadémie vied pamätnú dosku ako ocenenie Vynikajúci texaský vedec 2006.

Zdroj

preklad z angličtiny ďurino, október 2014

7 komentárov k “Americký vedec už v roku 2006 žiadal vyhubiť ľudstvo ebolou”

 1. To chcete brať vážne? Všetka zúčastnená inteligencia by tlieskala bláznivým výrokom akéhosi šialenca? Tomu chcete uveriť? Že všetci prítomní boli šialení? A vykázali vraj kameramana … a čo redaktora, na toho žeby zabudli …? No možno schválne-máte ďalšie dôvody konšpiračných úvah prečo tak urobili … to zas bude híkania a behania zimomriavok 🙂 Ďalší článok typu „jedna babka povedala“. A veď na tomto serveri boli už všelijaké skvosty, prečo nie aj toto. Ľudia prestaňte blázniť.

  1. Ako spokojne si pochrochtáva „zúčastnená inteligencia“ na Gatesovej prednáške o zredukovaní populácie očkovaním si môžeš vypočuť tu:
   http://www.cez-okno.net/clanok/pozri/popularizacia-depopulacie-a-la-bill-gates

   Aké je medzi nimi percento sociopatov si môžeš pozrieť tu:
   https://www.youtube.com/results?search_query=sebaobrana+pred+psychopatmi

   Ale na tvoje myslenie to nebude mať žiadny vplyv,lebo aj vy,obyčajní trollovia ste podobne narušení.

  2. Pre ach: Informácie prezentované v článku si možno overiť na internete, viaceré zdroje, viaceré jazyky.

   Treba si uvedomiť, že títo „ľudkovia“ zmýšľajú úplne inak: považujú sa za vyvolený národ, planétu a jej zdroje považujú za svoje. Sú k tomu vedení už od malička…

   A či tomu uveríš alebo nie, je mi v zásade jedno…

   1. Vím že mnozí nevěří v jediného a nestvořeného Boha, ale myslím že dnes žijeme v zajímavé době. Dnes se ti tebou označení za „vyvolené“ neostýchají ani veřejně přihlásit k satanovi/Luceferovi.

    Myslím, že kdyby jejich vyjádření začali vnímat více davy, bude to při dnešním stavu společnosti (hovořím zejména o démonické svázanosti a zaslepenosti která si myslím ještě nedosáhla potřebné úrovně, pro tebe řekněme apatii a nevšímavosti, schopnosti vytěsnit to nepohodlné a zlé) muset na chvíli ustat, protože by se mohli někteří probrat z letargie. Později, až budou všichni spoutaní démony by takováto vyjádření nikoho asi nepohoršila.
    Ale uvidíme jak bude náš svět na venek vypadat. Ani období plné sodomie nemusí být konečným stádiem. Satan a démoni už budou hrát vabank. My, jakožto každý jednotlivec, hrajeme v podstatě již nyní, akorát si to neuvědomujeme.

    Tady jsou příklady některých prohlášení, na která jsem v poslední době narazil:

    Dr. Offit (Pediatr a milionár, ktorý zarobil na produkcii vakcín. Tvrdí, že dieťa môže teoreticky zniesť až 10.000 očkovaní naraz.) v rozhovore pre časopis Philadelphia v roku 2009 sa ho novinár spýtal, či sa považuje za Antikrista, na čo odpovedal „Som len jedným z mnohých diablových pokorných služobníkov.“

    David Spangler (ředitel Planetární iniciativy, vládní skupiny při OSN) na fóru OSN, 14. října 1994 prohlásil „Nikdo nevstoupí do Nového světového řádu, kdo nebude uctívat Lucifera. Nikdo nevstoupí do Nového věku, kdo nepodstoupí luciferské zasvěcení.“

    P.S.
    Nedávno jsem četl, v češtině nebo slovenštině, něco o tom RFID a dlouhodobých plánech. Tam byl myslím satan také zmiňován. Ale bohužel nevím kde jsem na to narazil.

    P.P.S.
    Co se RFID týká. Občas slyším že jde jen o konspiraci, která nás má zaměstnat a tak zabránit zabývat se Bohem a opravdu podstatnými věcmi. Držel bych to na mysli a snažil se zaujetí nezměnit v posedlost. Je to běžné schéma kdy satan využívá minimálně dvousečné zbraně.

    Jinak. Pokud tomu opravdu věříte, jak je možné že ještě nevedete úvahy typu: jak odstranit/deaktivovat/zlikvodovat, jak to vůbec funguje, jak umožnit provoz mimo tělo a simulovat funkčnost uvnitř těla (předpokládám že to bude nějak závislé na bioelektřině, nebo vnitřním prostředí těla živých tvorů).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *