Aktuálna situácia v Sýrii pohľadom sociálnej siete a pohľadom júdamédií

Keď dvaja robia to isté, nie je to to isté, tvrdil už vyvolený Lunter, keď zamestnal vo verejnej správe svojich, oné…, rodinných príslušníkov a súčasne sa ihneď pokúsil presadiť pre seba a pre nich rozprávkové platy.

V tejto súvislosti len pripomeniem definíciu parazita: Je to tvorček, ktorý „žije na úkor hostiteľa“.

Ponúkam príklad o tom, ako informuje o Sýrii socálna sieť, podľa kapitáňa Danka plná extrémistických prejavov, a kóšer júdamédium:

Sociálna sieť, FB, účet R. Vasilovski

SÝRSKA VLÁDA A RUSKO DALI USA ULTIMÁTUM… Až dnes vyšla najavo zaujímavá informácia ktorá tvrdí, že minulý mesiac sa v Damasku stretla delegácia USA a Sýrska vláda. Drzosť USA nepozná hraníc. Podľa Libanonského listu Al-Achbar USA žiadali stiahnutie Iránskej armády, žiadali stiahnutie Ruskej armády a žiadali aby sa USA mohli podieľať na predaji Sýrskej ropy. Sýrska vláda ukázala Americkej delegácií dvere a dala si jedinú podmienku… okamžite stiahnutie všetkých Amerických vojakov. A tu sa dostávame k situácii ktorá nastala. USA začali okamžite rozprávať o údajnom chem. útoku a už sa chystajú bombardovať. Dôvod je samozrejme ten, že Sýria nepristúpila ani na jedinú podmienku USA. Prečo aj. Prečo sa nechať vydierať USA, teda krajinou ktorá má na svedomí Sýrsku vojnu a nespočet mŕtvych. USA stvorili, financovali a podporovali tkz. Isl. Štát ( v skutočnosti zastúpnu armádu ktorej cieľom bolo zvrhnutie vlády)…Dnes rovnako vyšla správa, že Rusko posiela k Sýrii najšilnejsi zväz lodí v celej histórii , vrátane ponoriek . Irán umožní Rusku používať všetky letiská na svojom území. Minister obrany Ruska povedal… Nedovolíme USA a ich spojencom zničiť ani jednu vládnu budovu v Sýrii. Ak odpália čo i len jedinú strelu, znicime každú loď a lietadlo, ktoré bude nezákonné ohrozovať Sýriu..

28.8.2018, zdroj: m.facebook.com/story.php?story_fbid=281646912659716&id=100024432270122

A teraz to isté, očami napríklad júdamédia topky.sk, ktoré má jedinú úlohu: udržiavať vás v blaženej nevedomosti, ďaleko od skutočných príčin a súvislostí

NATO vysiela varovný signál: Rusko posilňuje prítomnosť svojho námorníctva v Stredozemnom mori

BRUSEL – Severoatlantická aliancia (NATO) tvrdí, že ruské námorníctvo posilňuje svoju prítomnosť v Stredozemnom mori, v čase keď sa stupňuje napätie pre vojnu v Sýrii.

„Nebudeme špekulovať o úmysle ruskej flotily, ale je dôležité, aby sa všetci aktéri v regióne správali zdržanlivo a vyhli sa zhoršovaniu už aj tak katastrofálnej humanitárnej situácie v Sýrii,“ vyjadrila sa hlavná hovorkyňa NATO Oana Lungescu. Ako dodala, viaceré z ruských lodí sú vybavené strelami s plochou dráhou letu.

Od ruských predstaviteľov z oblasti obrany sa nepodarilo v tejto súvislosti dostať vyjadrenie, informuje agentúra AP. Za uplynulé tri týždne sa pridalo k ruskej flotile najmenej osem lodí, medzi nimi aj raketový krížnik a dve ponorky s raketami. Správy ruských médií naznačujú, že v Stredozemnom mori má ruské námorníctvo okolo 15 plavidiel.

Rusko, ktoré podporuje vládne sily v Sýrii, opakovane tvrdí, že povstalci pripravujú v provincii Idlib chemický útok, čím chcú vyprovokovať Západ k napadnutiu sýrskych jednotiek. Ruský denník Moskovsky Komsomolets píše, že posilňovanie námorníctva je spojené práve s touto možnou situáciou.

Západné štáty a nezávislí analytici tvrdia, že sýrske vládne jednotky vykonali počas občianskej vojny niekoľko chemických útokov. Rusko aj Sýria popierajú, že by vládne sily niekedy použili chemické zbrane. Spojené štáty sa zaviazali, že ak sýrske jednotky použijú v Idlibe chemické zbrane, budú reagovať.

29.8.2018, zdroj: www.topky.sk/cl/11/1734191/NATO-vysiela-varovny-signal–Rusko-posilnuje-pritomnost-svojho-namornictva-v-Stredozemnom-mori

Spravte si názor…

(ďakujem Marekovi za odkaz na Vasilovského)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *