Ako Theresa Mayová prehráva bitku o Britániu, oligarchovia Západného pobrežia usilujú o mier

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 27. 5. 2019

Vynútená rezignácia britskej premiérky (a Hitlerovej dcéry) Theresy Mayovej je znakom rozhodujúceho obratu v boji o planétu Zem, zhodujú sa viaceré zdroje. Jej rezignácia už donútila oligarchov špičkových technologických firiem Jeffa Bezosa, Marka Zuckerberga a Elona Muska, aby usilovali o mierové rokovania so Spoločnosťou Bieleho draka (SBD), podľa zdrojov slobodomurárskej lóže P2.

Medzičasom, americký prezident Donald Trump strávil víkend pred Dňom obetí vojny [Memorial Day] v Japonsku, aj s cieľom vyhnúť sa atentátu, pretože jednotlivé kroky začínajú ukončovať dlhú patovú politickú situáciu vo Washingtone D.C., uvádzajú zdroje Pentagonu a japonskej pravicovej scény.

Ako je mnohým z nás známe, americká politika bola na dva roky uviaznutá v nekonečne opakujúcej sa sérii, pričom hysterickí Demokrati využívali kontrolu nad korporačnými médiami a každý možný legálny nástroj na odstránenie Trumpa, zatiaľ čo Trump to donekonečna komentoval na Twitteri ako „hon na čarodejnice“.

Aby sme pochopili, prečo má rezignácia Mayovej zásadný význam pre prelomenie patovej politickej situácie, musíme sa krátko pozrieť na škandál FISAgate. Oligarchovia Rockefeller/Clinton v roku 2016 v podstate požiadali svojich Rothschildových kolegov v Spojenom kráľovstve, aby obišli právo SŠA s cieľom špehovať Trumpa a zosnovať škandál Russiagate, aby ho obvinili. Mayovej rezignácia znamená, že oligarchovia spojení s britskými nacistami (sionistami), ktorí bojovali proti Trumpovi, sú teraz eliminovaní z britskej vojenskej/spravodajskej/politickej mocenskej štruktúry, podľa zdrojov z prostredia britskej kráľovskej rodiny. Táto čistka bude sprevádzaná podobnou čistkou v SŠA, podľa zdrojov Pentagonu.

„Udelením (generálnemu prokurátorovi SŠA Williamovi) Barrovi právomoc odtajnenia mu Trump rozväzuje ruky na zabitie sionistov, keď budú uvoľnené spisy o útokoch 9/11, 3/11 [Fukušima], a ďalšie vojenské spravodajské informácie“, sľubujú zdroje Pentagonu.

Predzvesť o tom, aký druh spisov sa chystajú uvoľniť, prišla z Holandska únikom videa a fotografií zhotovených bezprostredne po zostrelení lietadla „Malaysian Air“ 370/17 nad Ukrajinou. Film bol sprístupnený na stiahnutie do 1. júna, ale upozorňujeme, že obsahuje brutálne zábery na mŕtvoly rozdrvené na kusy, z ktorých sa vám bude zdvíhať žalúdok (video si môžete stiahnuť na nasledujúcom odkaze, na portáli prekladyodlesa.sk vyšiel o tom článok už dávno).

Informátor, ktorý poslal súbor, poznamenal, že obete „Letu 17“ mali neplatné holandské pasy patriace ľuďom, ktorí v skutočnosti nastúpili na palubu Letu 370. Okrem toho mnohé z tiel boli už v rozklade, mali na sebe počas letného letu zimné oblečenie, prípadne boli nahé a nemali žiadnu krv.

Informácie obsiahnuté v čiernych skrinkách lietadla „Angličania, ktorí ich dostali, nikdy nezverejnili“, uvádza zdroj.

Britské zdroje MI6 hovoria: „Súčasný a bývalý premiér sa tajne dohodli na zvrátení priebehu oslobodzovania Veľkej Británie, a ako vždy, zistili sme, že museli ísť.“ Teraz, keď boli odstavení, sa v blízkom čase očakáva uvoľnenie informácií z čiernych skriniek letu 370/17, dodávajú zdroje. Aj bývalý americký prezident Barack Obama teraz vypovedá o tom, že let č. 370/17 bol využitý na jadrové vydieranie svetových lídrov, dodávajú zdroje CIA.

Existuje mnoho signálov o tom, že chazarskej mafii tieto blížiace sa odhalenia vôbec nie sú po chuti. Napríklad stanica CNN uverejnila článok o návšteve Trumpa v Japonsku s fotografiou Johna F. Kennedyho, vystupujúceho z lietadla v deň svojho atentátu (odkaz) [v skutočnosti ide o video s lietadlami amerických prezidentov].

Tiež sme si mohli vychutnať divadlo republikána Jerryho Nadlera, predsedu výboru House Committee on the Judiciary, ktorý v rámci tlačovej konferencie viedol rôzne vyšetrovania Kongresu proti prezidentovi (odkaz).

Medzičasom očividne značne stresovaná predsedkyňa snemovne Nancy Pelosiová vyzvala na „zásah“ proti Trumpovi (odkaz).

Ak americká vojenská polícia nezasiahne proti týmto zločincom po takých očividných hrozbách proti prezidentovi, bude vinná zo zanedbania svojich povinností.

V každom prípade, obliehaný je aj zločinecký sionistický štát Izrael. Hromadný vrah, vojnový zločinec premiér Benjamin Netanjahu po svojom nedávnom pokuse zmanipulovať tamojšie voľby nebol schopný zostaviť vládu (odkaz).

„Izrael je obklopený raketami, systémami S-400, jadrovými náložami schopnými vyvolať cunami, a možno sa bude musieť vzdať Golanských výšin“, poznamenávajú zdroje Pentagonu. Medzičasom eskaluje kampaň Bojkot, obchodné sankcie (BDS) proti Izraelu, keďže „Trump núti Izrael, aby opustil čínske projekty, zatiaľ čo spoločnosti Siemens, Bombardier, Hitachi, Macquarie, Alstom a grécke konzorcium sa stiahli z projektu výstavby ľahkého metra v Jeruzaleme,“ poznamenávajú zdroje. „EÚ tiež prehodnocuje svoje väzby so sionistickou izraelskou bankou Leumi“, poznamenávajú. Okrem toho, izraelské zločiny „rozdúchavajú antisemitizmus do takej miery, že Nemecko varuje židov, aby [na verejnosti] nenosili jarmulky“, poznamenávajú zdroje.

„Skutočné náklady vojny sa prerokúvajú medzi zasvätencami Pentagonu, zrejme vrátane náčelníka štábu Marka Milleyho, ktorý už bol určený stať sa ďalším predsedom Spojeného generálneho štábu [Joint Chiefs of Staff]“, komentuje Robert David Steele, bývalý dôstojník vojenského námorníctva a CIA. „Prezident aj najlepší z vedúcich predstaviteľov chápu, že byť nástrojom sionistov pre Blízky východ stálo SŠA nielen sedem biliónov dolárov, ale aj 75 000 amputácií, 250 000 alebo viac potvrdených prípadov posttraumatickej stresovej poruchy (PTSD), desiatky tisíc znásilnení (tak mužov ako aj žien) a virtuálnu vlnu zločinov v objeme biliónov dolárov, keďže dodávatelia využívali „ľahko nadobudnuté peniaze“ na podvádzanie armády a daňových poplatníkov“, hovorí.

Medzinárodne, pokus sionistických neokonov vyvolať zmenu režimu vo Venezuele a ukradnúť jej ropu, bol verejne vyhlásený ako neúspešný. Zlyhali aj pokusy vyvolať vojnu s Iránom a namiesto toho vláda SŠA pracuje na úplnom mieri na Blízkom východe spolu s Iránom a Saudskou Arábiou. V Indonézii, pokus sionistov zvrátiť znovuzvolenie prezidenta Joka Widoda vyústil do 7 úmrtí, 250 zranení a 400 zatknutí, aby napokon neúspešne skončil.

V Európe francúzsky euroskeptik Marine Le Penová v parlamentných voľbách do EP porazila Rothschildovu bábku Emanuela Macrona. Americkí a britskí lídri, ktorí budú oslavovať 75. výročie dňa vylodenia spojencov vo Francúzsku 6. júna, vyzerajú, akoby opäť chceli oslobodiť Francúzsko od nemeckých dobyvateľov.

Všetky tieto udalosti sú veľmi sľubné a ukazujú, že veci sa skutočne stupňujú, ale – a to je veľké „ale“ –ľudí, ktorí stoja za týmito medzinárodnými zločinmi, potrebujeme vidieť v putách, ako čelia verejnému tribunálu pre vojnové zločiny, až potom budeme môcť skutočne veriť, že pred nami je skutočná zmena.

Existujú tiež náznaky, že mnohí oligarchovia ani zďaleka nie sú porazení. Patrick Wood z portálu technocracy.news odkryl schému Rockefellerov na prepranie 6 biliónov dolárov, vytvorených infláciou nekrytých peňazí na akciovom trhu, do 8 700 „zón príležitosti“ v SŠA, oslobodených od daní. Dodal, že túto iniciatívu spustil Sean Parker, ktorý spoluzakladal Facebook s Markom Zuckerbergom. Zdá sa, že Wood nevie, že Zuckerberg je vnukom Davida Rockefellera (video).

V každom prípade, ako už bolo spomenuté, minulý týždeň Jeff Bezos z Amazonu, Elon Musk z Tesly a Zuckerberg kontaktovali SBD prostredníctvom slobodomurárskej lóže P2 v Taliansku, s cieľom navrhnúť mierovú dohodu. Títo traja sa zhodujú v tom, že je potrebné zriadiť nejakú svetovú federáciu a ľudstvo musí byť dovolené expandovať do vesmíru, uvádzajú zdroje. Súhlasia aj s tým, že je potrebné riešiť všetkých tých, ktorí blokujú pokrok ľudstva.

Lóža P2 identifikuje izraelského Netanjahua ako jedného z nepriateľov, ktorý musí byť „donútený k odchodu a vyriešený“. Ostatní sú tvrdohlaví sionistickí fanatici, ktorí si stále myslia, že umelo vytvoria biblické koncové časy, uvádza.

Ďalšou veľkou témou, ktorú treba vyriešiť, je obchodná vojna medzi SŠA a Čínou. Zdroje Pentagonu si myslia, že „Trump múdro použil obchodnú vojnu, aby Čína vybúchala americké spoločnosti ako Apple, Google, Boeing a Nike a donútila ich presťahovať sa domov do „MAGA“ [spravme Ameriku opäť veľkou] a zároveň vytvoriť alternatívny globálny dodávateľský reťazec.“

Američania však musia študovať svoju vlastnú nedávnu históriu. Koncom 80-tych rokov prinútili Japonsko, aby zvýšilo hodnotu jenu o viac ako 100 % – v dôsledku toho boli uvalené obrovské clá – s cieľom odstrániť obchodný deficit SŠA/Japonska. Jediným výsledkom bolo, že japonská výroba sa presunula do zvyšku Ázie a obchodný deficit SŠA naďalej rástol. Keďže Japonsko je okupované americkou armádou, Japonci boli nútení kupovať štátne dlhopisy SŠA a tak držať Spojené štáty nad vodou. Toto však nie je prípad Číny.

Aj keby sa výroba mala presunúť z Číny na miesta ako Vietnam, Ázia ako celok vykáže voči Spojeným štátom obrovský prebytok. Jediný spôsob, ako môžu Spojené štáty ukončiť svoj obchodný deficit, ako ustavične opakujeme, je vzdať sa tzv. amerického dolára“ a vydať vlastnú, lacnejšiu štátnu menu.

Keďže Ázia ako celok nechce nahradiť americký imperializmus čínskym, nebude pokračovať v nakupovaní amerických dlhopisov na podporu ustavičného amerického vojnového štvania. Ázijské tajné spoločnosti presahujú Čínu a sľubujú, že budú pokračovať v boji proti sionistom, až kým ich fanatická nočná mora nadobro skončí.

Akonáhle sa tak stane, Aziati a zvyšok sveta radi podporia americký vojensko-priemyselný komplex, keďže ten sa pretransformuje zo sionistického imperialistického nástroja na nezhubnú silu na ochranu planéty a prieskum vesmíru.

Preklad ďurino, máj 2019

Zdroj: benjaminfulford.net a ďalšie stránky

2 komentáre k “Ako Theresa Mayová prehráva bitku o Britániu, oligarchovia Západného pobrežia usilujú o mier”

  1. Doteraz sa písalo, že Merkelová je Hitlerovou dcérou. Takže aj Mayová. Ten Hitler kade chodil, robil deti – zrejme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *