Ak sa všetci budeme snažiť, v roku 2019 uvidíme konečné víťazstvo nad chazarskou mafiou

FulfordSpráva Benjamina Fulforda z 31. 12. 2018

Mnohé signály naznačujú, že rok 2019 bude prelomovým rokom v boji proti chazarskej mafii uctievajúcej Satana. Nielenže sa začalo hromadné zatýkanie, ale napokon bola odstavená aj masovo-vraždiaca časť farmaceutického/zdravotníckeho establišmentu. Ďalším očividným, neobvyklým signálom je skutočnosť, že americká armáda sa sťahuje zo Sýrie, Afganistanu, Iraku a iných krajín. A zastavenie činnosti orgánov federálnej vlády SŠA [shutdown] môže tentoraz skutočne viesť k oficiálnym konkurzným procesom proti nezákonnej korporačnej vláde, ktorá okupovala Washington DC od roku 1871.

Začnime odchodom americkej armády zo Sýrie, pretože je odrazom jednej z najväčších zmien, ku ktorým došlo od konca druhej svetovej vojny, keď sa rozbehla trvalá vojnová ekonomika amerického vojensko-priemyselného komplexu. Zdroje Pentagonu hovoria, že vianočná návšteva amerického prezidenta Donalda Trumpa v Iraku môže signalizovať odchod z tejto krajiny. Vyplýva to aj oznámenia o stiahnutí sa z Afganistanu a Sýrie, ako aj prímeria v Jemene. Poznamenávame tiež, že takmer všetky americké skupiny dopravcov odpočívajú vo svojich domovských prístavoch.

Ešte dramatickejšie to podávajú zdroje, ktoré uviedli: „Úlohou ministra obrany Patricka Shanahana bude zverejniť informácie o vesmírnych silách, priviesť vojakov späť domov, uvoľniť mimozemskú a potláčanú technológiu, uzavrieť zámorské základne, prekovať meče na pluhy a zastaviť plytvanie pri budovaní stále smrteľnejšej armády.“ To znamená mier na planéte a dobrú vôľu všetkým vo veľmi reálnom zmysle tejto prázdninovej sezóny.

Zdroje z Pentagonu tiež hovoria, že dlhý shutdown americkej vlády „uľahčí pozatýkanie tých členov deep state, ktorí sú súčasťou vlády.“ Okrem toho, prvým vysokopostaveným úradníkom, ktorý bude verejne postavený pred tribunál typu „Norimberské procesy 2.0“ bude [bývalý riaditeľ CIA] John Brennan“, uvádzajú zdroje z Pentagonu.

Veľa špekulácii je v ovzduší aj v súvislosti so zločineckými rodinami Bush/Clinton a s ich poskokom Barackom Obamom, pretože od zastavenia činnosti vlády SŠA všetci zmizli zo zraku verejnosti. Všetci chceme, aby verejne čelili súdnym procesom za mnohé zločiny proti ľudskosti. Ide o masovú vraždu na Haiti, v Japonsku a inde, a nejde len o predaj uránu zo SŠA do Ruska výmenou za úplatky. Dúfajme, že to uvidíme na všetkých svetových televíznych obrazovkách a monitoroch niekedy začiatkom nového roka.

Ďalšia vec, ktorú potrebujeme vidieť, je konečné zrušenie Európskej únie, ktorá má štruktúru presne na spôsob bývalého Sovietskeho zväzu, ibaže s parlamentom s pečiatkami a s tajným hlasovaním v prospech jediného kandidáta na najvyššie pozície.

Na tomto fronte zdroje Pentagonu hovoria, že neschopná nemecká kancelárka Angela Merkelová je nútená stiahnuť nemecké jednotky z Afganistanu, zatiaľ čo jej obliehaný francúzsky bábkový prezident Emanuel Macron je nútený stiahnuť francúzske vojská zo Sýrie. Stratia tak zostávajúcu kontrolu nad peniazmi z ropy a heroínu a urýchli sa pád ich zločineckých režimov, hovoria zdroje z CIA.

Objavili sa tiež ďalšie signály toho, že po máji nastanú veľké zmeny. Ako sme si všimli minulý týždeň, Japonsko bude mať v máji nového cisára a rezignovaný premiér Belgicka bol požiadaný kráľom, aby zostal až do mája. Teraz sa ukazuje, že v máji bude mať aj Izrael novú vládu. Rezignácia izraelskej vlády minulý týždeň znamená, že satanista, masový vrah Benjamín Netanjahu bude nakoniec čeliť dlho očakávanej spravodlivosti (odkaz).

Starší britskí spravodajskí agenti a členovia britskej kráľovskej rodiny tvrdia, že tieto udalosti sa dejú, pretože svetové spravodajské agentúry tajne vykonávajú prípravy na zvrhnutie korporačnej svetovlády posledných pár rokov. Za svoj hlavný zdroj použili štúdiu technického inštitútu v Zürichu, ktorá odhalila „globálnu sieť korporačnej kontroly [Global Network of Corporate Control, GNCC]“ (odkaz1, odkaz2).

„Nadstavbou tohto usporiadania je triumvirát korporácií Federálny dištrikt Kolumbie [D.C.], Londýnske City [City of London] a Svätá stolica. Niet divu, že som často počul veci, o ktorých sa diskutuje v uliciach, elitných baroch a reštauráciách londýnskej diplomacie a medzi tými, ktorí sú motivovaní osobnou a korporačnou chamtivosťou, je ťažké nájsť diskrétnosť – tú majú iba tí lepší z nich, alebo „diabol sa ukrýva v detailoch“, poznamenal zdroj z britskej kráľovskej rodiny.

Plán akcie na odstavenie tohto triumvirátu vypracovala Národná vojenská akadémia Spojených štátov, tvrdia zdroje. „Skvapalnenie je najefektívnejším spôsobom vyrovnania takej nadstavby, aká je uvedená vyššie“, uviedol kráľovský zdroj. To viedlo k rozhodnutiu o dočasnom zatvorení americkej vlády, dodal.

Tento zdroj tiež uviedol, že to boli európske a ázijské kráľovské rodiny, ktoré sa rozhodli odstrániť Rothschildovcov a iné bankárske dynastie z kontroly nad finančným systémom. „Hlavy zvrchovaných štátov budú musieť byť extrémne pripravené a schopné na to, a to je čiastočne dôvodom, prečo došlo v Japonsku k abdikácii“, povedal. Preto odstúpili aj holandská kráľovná, kráľ Španielska, kráľ Belgicka, pápež „Maledikt“ [Benedikt XVI.], katarský emír a ďalší doživotní vládcovia, uvádzajú zdroje CIA.

Podľa člena kráľovskej rodiny „Nová globálna vláda – teda spojenectvo všetkých hláv zvrchovaných štátov – bude musieť byť oveľa jasnejšia a silnejšia ako ktorákoľvek zo svetových korporácií. Budú musieť byť tiež masívne chránení a imúnni voči akýmkoľvek vplyvom – všetky diplomatické súdy budú musieť byť prečesané hrebeňom s jemnými zubami – úplná forenzná očista. „To samozrejme neznamená, že zdravé a fungujúce časti svetového bankového systému budú zničené“, súhlasia všetky zdroje.

Satanskí oligarchovia čelia zániku aj preto, lebo urobili zásadnú chybu, keď sa rozhodli uskutočniť svoj plán na zabitie 90 % svetovej populácie, ktorú nazývali „zbytočnými jedákmi“. To preto, lebo zavraždené mali byť aj rodiny ľudí, ktorých si najali za svoju osobnú ochranu. To je dôvod, prečo žoldnieri z Blackwater nedávno uverejnili inzerát s textom, „Prichádzame“, tvrdí istý člen Blackwater (odkaz).

V dôsledku toho dochádza k tomu, že krok suverénnych vlád a ľudí, ktorých zastupujú, na opätovné získanie kontroly nad korporáciami, je teraz viditeľný pre všetkých. Napríklad, vláda Kalifornie sa rozhodla stíhať Rothschildom kontrolovanú spoločnosť Pacific Gas & Energy za vraždu v rámci nedávnych kalifornských požiarov (odkaz).

Aj celá vyfabrikovaná hystéria „Rusko zmanipulovalo voľby“ v SŠA bola označená za podvod a tí, používali podvod Rusko, aby ukradli nedávne senátorské voľby v Alabame, budú čeliť trestnému stíhaniu (odkaz).
Vatikán zasa, dlhodobý a osamelý bojovník proti zneužívaniu vakcín na nedobrovoľnú antikoncepciu, šírenie rakoviny a iné škodlivé účely, presvedčil taliansku vládu, aby vymenila všetkých členov svojho vakcinačného výboru potom, ako sa ukázalo, že žiadna z podávaných vakcín nemala deklarované prospešné antigény (odkaz).

Aj globálny mäsový priemysel bol nakoniec verejne napadnutý za šírenie rakoviny prostredníctvom otravy mäsových výrobkov dusitanmi (odkaz).

Na záver, túto poslednú týždennú správu z roku 2018 by sme chceli skončiť niekoľkými signálmi nádeje, pochádzajúcimi z prírodného sveta. Vidíme, že sa vracajú niektoré kedysi kriticky ohrozené zvieratá. Napríklad v minulom roku sa do Talianska a Škótska vrátili bobry, prvýkrát po 500 a 300 rokoch. V Japonsku medzičasom ibis chocholatý už nie je vo voľnej prírode vyhynutý (odkaz).

Pre väčšiu nádej si pozrite zoznam 25 druhov, ktoré prestali byť ohrozené vyhynutím, od orliakov bielohlavých až po pandy (odkaz).

Fašisti (pamätajte si, že fašizmus znamená v podstate vládu korporácií) si musia uvedomiť, že oveľa výhodnejšie by bolo zmeniť zbytočných jedákov na užitočných jedákov, ako ich zabiť. Musia tiež pochopiť, že vysoká hustota obyvateľstva je kompatibilná s panenskou prírodou, pokým je tam dobrá vláda. Možno to vidieť na miestach ako Japonsko a Kuba.

Takže šťastný nový rok, všetkým. Zapracujme všetci spoločne na tom, aby sa rok 2019 stal jedným z najlepších rokov celej histórie, ľudstva alebo inej.

Zdroj: benjaminfulford.net a ďalšie stránky

Preklad ďurino, december 2019.

5 komentárov k “Ak sa všetci budeme snažiť, v roku 2019 uvidíme konečné víťazstvo nad chazarskou mafiou”

  1. Možno sa aj ženám vrátia bobry.No uvidíme,tento rok sa ukáže či sa to obráti k lepšiemu, alebo sú títo informátori len k smiechu.Boh ochraňuj túto krásnu planétu.

  2. podľa niektorých ruských analytikov odchod amíkov zo sýrie je iba preskupením síl, lebo staronovým cieľom amíckej agresie sa môže stať irán, ktorý je významnou silou na blízkom a strednom východe a jednou z vážnych prekážok pre amíkov v citlivom regióne schopným uzatvárať koalície s ďalšími partnermi – napr. Ruskom. Takže ja by som sa ešte veľmi netešil.

  3. Z komentárov pod správou Benjamina Fulforda z 31.12.2018:

    Milý Ben, k tvojmu: „Vatikán zasa, dlhodobý a osamelý bojovník proti zneužívaniu vakcín na nedobrovoľnú antikoncepciu, šírenie rakoviny a iné škodlivé účely, presvedčil taliansku vládu, aby vymenila všetkých členov svojho vakcinačného výboru potom, ako sa ukázalo, že žiadna z podávaných vakcín nemala deklarované prospešné antigény.

    Je to práva nová talianska vláda, ktorá bojuje proti vakcínam, určite nie Vatikán – čo je štát sám osebe. Podľa môjho poznania Vatikán podporuje vakcináciu, imigráciu… a všetko, čo ničí ľudí a národy.

  4. Většina informací je dnes pro každého dostupných. Když se ale třeba 90% populace rozhodne duševně zamrznout ve stereotypech, tak holt dobro zvítězí za delší dobu.

    ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *