3 komentáre k “… a objavili sa názory, že ide o jedovaté chemické látky”

 1. Len na okraj. Politická klima agenda otepľovania atmosféry je falošná vlajka na skrytie otepľovania v dôsledku skleníkového efektu po chemtrails sprejovaní oblohy. Trump vedel, prečo odstupuje od Klima dohody v Paríži. Teraz ho mafia núti zmeniť rozhodnutie.

  Chemtrails mraky sú tmavo sivé, dni sú bez slnka, doma tma, že si musíte svietiť, aby ste pri okne mohli čítať knihu. Chemtrals oblačnosť je 365 dní v roku.

  Chemtralis je škodlivé pre všetko živé, dôkazom je masmediálne tabu politikov. Keby chemtrails boli na osoh, tak sa politici predbiehajú v chvastaní, ako pomáhajú ľuďom.

  Všimnite si tlak vzduchu. Ten kolíše, dosahuje aj astronomické výšky, normálne mala byť obloha sýto modrá a slnečná, noci chladné. Ale napriek poznaniu, pri vysokom tlaku vzduchu je obloha vždy postihnutá chemtrails, podobne ako ľudské zmysly sú postihnuté nevnímavosťou voči realite.

  1. Možno svitá na lepšie časy.

   Podľa Fulforda a jeho zdrojov sú Spojené štáty tesne pred bankrotom, alebo už po ňom. A čo sa nedávno stalo?

   Nízkonákladová letecká spoločnosť, ktorá tvrdí, že sa jej oplatí lietať za cenu leteniek 20 e a menej (podľa dĺžky letu, destinácie atď.), odrazu ruší tisíce letov.

   Točí síce hovadiny o zvýšenom čerpaní dovoleniek pilotov, ale to je na smiech. Pilota, ktorý nespolupracuje a začne si „zvýšene čerpať dovolenku“ jednoducho okamžite nahradia, majú z čoho a špeciálne táto spoločnosť s tým nemá vôbec problém.

   Podľa môjho názoru spoločnosť prestala dostávať tzv. dotované palivo od usákov, ktorí jej platili za rozprašovanie. A lietať za reálne ceny paliva, to je úplne iná káva.

   Možno čoskoro uvidíme nad Európou modrú oblohu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *